Шкільний портал
П`ятниця, 19.04.2024, 21:01
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 633
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Ростислав

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці)
Соболєва Софія 2 87 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Стефанішин Богдан 2 73 2 Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька с.Зоряне
Столяр Серафим 2 78 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Стрельницька Софія 2 75 2 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Стрілецький Артем 2 80 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Тангірбєрганова Аріна 2 87 2 Добропільський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №3 - ДНЗ" Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Тараненко Аріна 2 75 2 КЗ «Тимченківський ліцей» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області Харківська  с.Тимченки
Тимошин Микола 2 78 2 Смілянський НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів №15» Черкаська м.Сміла
Ткачук Ілля 2 80 2 Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради Чернівецька  м. Чернівці
Токарська Анна 2 73 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Труш Софія 2 75 2 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Українець Вероніка 2 82 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Усенко Владислав 2 87 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Федоришин Роман 2 73 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Феодосьєв Ярослав 2 82 2 Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька с.Зоряне
Франасюк Поліна 2 78 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Хвалібота Соломія 2 70 2 Стремінський ЗО І ступеня Львівська с.о Стремінь
Хоменко Діана 2 78 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Чебан Дарина 2 82 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Черкунова Злата 2 75 2 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Чорнобай Яна 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Чорномаз Ярослав 2 75 2 Новопільський ліцей Новопільської сільської ради Дніпропетровська с. Новопілля
Шамрай Даниїл 2 71 2 Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Острожани
Швальова Анастасія 2 82 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Швець Катерина 2 85 2 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Шевців Софія 2 80 2 ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Шевченко Володимир 2 85 2 Саливонківська гімназія Київська Саливонки
Шевчук Гліб 2 82 2 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Шевчук Наталі 2 82 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Шикута Марія 2 85 2 Шандрівський  ліцей  Дніпропетровська с.Шандрівка
Штефлюк Денис 2 80 2 Динівецький ліцей Новоселицького ТГ Чернівецька с.Динівці
Штунь Нікіта 2 73 2 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Щербаченко Мілана 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Щербина Назар 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні 
Яковець Микола 2 87 2 ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Шилівці
Яцюк Павло 2 80 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
ІІІ місце
Адамчук Назар 2 63 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Аксенті Михайло 2 50 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Баранова Марія 2 65 3 Шумовецька гімназія Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Шумівці
Безугла Єлизавета 2 50 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Биць Дмитро 2 65 3 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Борщик Вероніка 2 63 3 Заломський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с.Залом
Вендичанський Артем 2 53 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Власов Єгор 2 68 3 Новопільський ліцей Новопільської сільської ради Дніпропетровська с. Новопілля
Войтов Давид 2 50 3 Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Рівненська с. Повча
Голота Дарина 2 56 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Гулієв Ренат 2 65 3 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Довгань Катерина 2 65 3 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Єлькіна Марія 2 68 3 Вознесенський перший ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська с. Вознесенка Перша
Клекот Валерія 2 68 3 Гвардійський ліцей Хмельницька с. Гвардійське
Король Василь 2 65 3 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Лопатинський Ілля 2 50 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Михайлова Марія 2 50 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Нестропа Регіна 2 50 3 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаська  м. Сміла
Нікора Гліб 2 50 3 Філія Антонівська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою «Ставрівського опорного ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області» Одеська  с. Антонівка
Новожилов Тимур 2 51 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Парійчук Максим 2 50 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Рудзевич Соломія 2 63 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Смага Дмитро 2 65 3 Пристайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області Сумська с. Пристайлове
Ступаков Костянтин 2 68 3 Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька с.Зоряне
Трофименко Тимур 2 56 3 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Іларіонове
Шайденко Поліна 2 56 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка
Шепета Артем 2 51 3 Ліцей №2 Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області Вінницька м.Калинівка

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024