Шкільний портал
Субота, 01.10.2022, 19:34
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 364
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1
stetsukludmula

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці)
Лаптєва Карина 6 85 2 КЗ «Вільшанський ліцей» Солоницівської селищної ради Харківської області Харківська смт Вільшани
Латіш Ангеліна 6 80 2 КЗ «Вишнівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Вишневе
Лебідь Нікіта 6 70 2 Гімназія № 5 Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Левченко Інга 6 71 2 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська м. Жашків
Леляк Любомир 6 70 2 Новоукраїнський ліцей «Лідер» Новоукраїнської  міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Новоукраїнка
Лисенко Анастасія 6 80 2 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська м. Жашків
Лозовська Софія 6 71 2 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська м. Жашків
Лук'янчук Юлія 6 74 2 ЗОШ І-ІІ ступеня с. Микуличі Володимир-Волинського району Волинської області Волинська с. Микуличі
Луценко Варвара 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Любушкіна Анастасія  6 82 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Мазур Арсеній 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Максименко Микита 6 71 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Манзул Данило 6 74 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Мартиненко Аліна 6 77 2 КЗ КМР «Опорний навчальний заклад «Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київська м. Кагарлик
Мартиненко Владислав 6 82 2 Новомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська  с. Нові Млини
Мар'яш Тетяна 6 85 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська Жизномир
Масалітіна Олександра 6 85 2 КЗ «Вільшанський ліцей» Солоницівської селищної ради Харківської області Харківська смт Вільшани
Мацута Діана 6 80 2 Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська смт Клевань
Мацюк Анна 6 71 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Мерненко Денис 6 82 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Мигель Олександра 6 82 2 Білостоцька гімназія – філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Михайленко Артем 6 70 2 Кам’янський ЗЗСО  I-III ступенів Миколаївської області  Миколаївська с. Кам’янка
Мінько Анна 6 82 2 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Гаврилівка
Мірошніченко Владислав 6 74 2 Зарічненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області Донецька смт Зарічне 
Міщенко Вадим 6 77 2 КЗ КМР «Опорний навчальний заклад «Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київська м. Кагарлик
Морозов Кирило 6 71 2 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Нагнибіда Олександра 6 72 2 Староостропільський ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Старий Остропіль
Нагорна Ганна 6 82 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Назарчук Анна 6 74 2 НВК «Школа-гімназія – ліцей» №10 міста Бердичів Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Неграш Анна 6 77 2 КЗ КМР «Опорний навчальний заклад «Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київська м. Кагарлик
Нестерова Поліна 6 88 2 Дружбівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Херсонської області  Херсонська с. Дружбівка
Неустроєва Дар'я 6 82 2 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Нечаєва Олександра 6 74 2 КЗ «Коржівський ліцей» Сватівської міської ради Луганської області Луганська с. Коржове
Нечкалюк Надія 6 71 2 Шебелинська гімназія Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська с. Шебелинка
Никончук Аріна 6 85 2 Кожухівський ліцей Коростенської міської ради Житомирської області Житомирська  с. Кожухівка
Оглезнєва Христина 6 70 2 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Ольховська Мілана 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Омельчук Марія 6 71 2 Іванівська гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Іванівка
Онищенко Наталія 6 71 2 КЗ КМР «Опорний навчальний заклад «Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київська м. Кагарлик
Онищук Марія 6 85 2 Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Очкаленко Вікторія 6 82 2 Дружбівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Херсонської області  Херсонська с. Дружбівка
Павлієнко Анастасія 6 85 2 Семенівська ЗОШ I-III ступенів Обухівської міської ради Київської області  Київська с. Семенівка
Паливода Ростислав 6 80 2 Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Палій Валерія 6 74 2 КЗ «Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привовчанське
Палій Руслан 6 77 2 КЗ «Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привовчанське
Папченко Дар'я 6 77 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Пархомчук Максим 6 85 2 Кожухівський ліцей Коростенської міської ради Житомирської області Житомирська  с. Кожухівка
Пастухова Діана 6 71 2 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Пенчук Катерина 6 85 2 Володимирівська філія ОЗЗСО Приазовський ліцей Приазовської селищної ради Запорізької області Запорізька Володимирівка
Перейма Аліна 6 82 2 Перемилівська гімназія Хоростківської міської ради Тернопільської області Тернопільська с. Перемилів
Поліщук Олександра  6 74 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Посошко Катерина 6 85 2 Генічеський ЗЗСО №4 Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Потапов Кирило 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Притула Анастасія 6 88 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Просвєрніна Ольга 6 71 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Пстига Дмитро 6 71 2 Соледарська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови  Донецької області Донецька  м. Соледар
Радченко Назарій 6 77 2 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська Ядути
Решетнікова Анна 6 71 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Рябченко Софія 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Саржевський Максим 6 74 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Сачек Кирил 6 88 2 Дружбівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Херсонської області  Херсонська с. Дружбівка
Світличний Андрій 6 82 2 КЗ «Вільшанський ліцей» Солоницівської селищної ради Харківської області Харківська смт Вільшани
Селевич Олександра 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Сидоренко Юлія 6 82 2 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська Ядути
Сиротенко Ярослава 6 77 2 КЗ КМР «Опорний навчальний заклад «Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київська м. Кагарлик
Сідляк Анастасія 6 82 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська Жизномир
Сірук Олександра 6 77 2 Білостоцька гімназія – філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Соболев Євген 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Соколов Михайло 6 71 2 НВК «Школа-гімназія – ліцей» №10 міста Бердичів Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Соломах Анастасія 6 80 2 Новоселидівська гімназія Курахівської міської ради Донецької області Донецька  с. Новоселидівка
Сорокін Артем 6 82 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Сорокіна Мелана 6 73 2 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Спірічева Валерія 6 77 2 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Старикова Анастасія 6 77 2 Новомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська  с. Нові Млини
Степанова Софія 6 82 2 Опорний заклад освіти "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області" Донецька с. Добропілля
Стойков Микита 6 74 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Стойчан Анастасія 6 85 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Стороженко Анна 6 73 2 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Стоянов Данило 6 71 2 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Стрига Кристина 6 74 2 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Струтинський Владислав 6 80 2 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Суббота Марія 6 74 2 Волноваський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька м. Волноваха
Судакова Дар’я  6 74 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Сухорукова Сніжана 6 70 2 КЗ «Бердянська  гімназія зі структурним підрозділом початкової школи Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька с. Бердянське
Сушко Діана 6 82 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Танцюра Альбіна 6 74 2 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаської області  Черкаська с. Тернівка
Тарапата Софія 6 74 2 Волноваський ЗЗСО Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Тарасюк Богдан 6 80 2 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Тащі Максим 6 71 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Тимошенко Єва 6 70 2 Вугледарська ЗОШ I-III ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Титаренко Андрій 6 77 2 Володимирівська ЗШ І-ІІ ступенів філія Ганнівської ЗШ І-ІІІ ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області Кіровоградська  с. Володимирівка
Тищенко Анастасія 6 88 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Тігай Андрій 6 88 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Тіцька Аріна 6 85 2 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Ткач Аліна 6 82 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Ткаченко Мілана 6 70 2 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Тома Юрій 6 85 2 Бердянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Зачепилівської селищної  ради  Зачепилівського району  Харківської області Харківська с. Бердянка
Труфаненко Діана 6 82 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Тюріна Альбіна 6 82 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Улановський Володимир 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Уралбаєва Маргарита 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Філатов Ярослав 6 82 2 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Фоміних Владислава 6 74 2 Волноваський ЗЗСО Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Хамулка Валентина 6 77 2 Скірченська гімназія Волинської області Волинська с.Скірче
Харченко Максим 6 77 2 КЗ «Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привовчанське
Харченко Руслан 6 80 2 КЗ «Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привовчанське
Хижняк Володимир 6 74 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Хмиз Іванна 6 70 2 Староостропільський ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Старий Остропіль
Холод Аліна 6 77 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Холодова Валерія 6 70 2 Гімназія № 5 Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Худякова Анастасія 6 82 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Чабрак Андрій 6 82 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Чугунов Микита 6 77 2 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Шаргородська Ірина 6 71 2 Тирлівська філія Шляхівського ОЗЗСО І-ІІІ рівнів імені ГСП Кузика Г.Й. Джулинської сільської ради Вінницької області  Вінницька с. Тирлівка
Швидкий Макар 6 71 2 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Гаврилівка
Шибко Богдан 6 70 2 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Шкурко Міхаіл 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Шмигора Дем’ян 6 82 2 ОЗ Орлівський НВК  "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська  с. Орлове
Шостак Каміла 6 85 2 Семенівська ЗОШ I-III ступенів Обухівської міської ради Київської області  Київська с. Семенівка
Шпеньович Нікаліна 6 71 2 Недогарський ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО Кіровоградської області Кіровоградська с. Недогарки
Шраменко Рустам 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Югай Діана 6 82 2 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Ягупов Данило 6 77 2 Волноваський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька м. Волноваха
Яковлєв Артем 6 80 2 Новоукраїнський ліцей «Лідер» Новоукраїнської  міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Новоукраїнка
Ястремський Володимир 6 71 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Яцина Іван 6 71 2 НВК «Школа-гімназія – ліцей» №10 міста Бердичів Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Ящук Каміла 6 85 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022