Дорогі колеги!
![](https://1.bp.blogspot.com/-USmZAChiuOs/V-zWFk3YAlI/AAAAAAAAABo/Hbrgl2bEXBwk82flbdRKPWqjHItoy6_ugCLcB/s1600/18685261.jpg)
За покликом серця ви обрали благородну, потрібну й дуже відповідальну професію – бути вчителем. Вчити дітей – це не просто ваша робота, це стиль життя. Адже ви дбаєте про учнів, як про рідних дочок і синів. Бажаємо вам, дорогі колеги, незгасимої енергії, квітучого здоров'я, нових здобутків та перемог, бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними пос
...
Читати далі »