Шкільний портал
Вівторок, 18.06.2024, 02:18
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Природа - наш дім". Вимоги до відповідальної особи (куратора)РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3758
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всеукраїнський природничий еколого-натуралістичний конкурс 

"Природа - наш дім".

 1. Вимоги до відповідальної особи (куратора)
 2. Кодекс честі куратора
 3. Інструкція для відповідальної особи від навчального закладу
 4. Відеоінструкції
 5. Завантажити демонстраційну програму та заявку
 6. Повернутись на головну конкурсну сторінку
 7.  

1. Вимоги до відповідальної особи (куратора)

Дотримання кодексу честі організатора, в основі якого лежить гарантія, що учасники будуть працювати чесно і самостійно. Куратором може бути тільки педагогічний працівник навчального закладу. Куратор повинен бути обізнаним в комп'ютері на рівні впевненого користувача або мати такого помічника (бажано учителя інформатики). Бути коректним та виконати все так, як вказано в інструкції відповідальної особи. Від навчального закладу  куратором може бути тільки один педагогічний працівник. Два і більше шкільних кураторів в заявці не повинно бути. 

 

2. Кодекс честі куратора

Конкурси "Шкільного порталу" спрямовані на розвиток мотивації школярів до занять та пошуку інформації і не має мети перевірити якість роботи викладача або школи. Тому технічні засоби для контролю самостійності учасників мінімізовані, а відповідальність за дотримання правил конкурсу передається кураторові в кожному  навчальному закладі, який бере участь у конкурсі.
Подаючи заявку на конкурс, куратор приймає на себе відповідальність за дотримання учасниками та ним самим всіх правил конкурсу, в тому числі:

 • проводити конкурс можна тільки під наглядом куратора;
 • забезпечити повну самостійність роботи учасників (в тому числі, за кожним комп'ютером не повинно знаходитися більше одного учасника одночасно);
 • перевірити дані, які вносяться учнями: прізвище, ім'я та клас, недопустити внесення неправдивих чи помилкових відомостей;
 • перешкоджати обговоренню питань та відповідей конкурсу учнями протягом усіх днів проведення конкурсу;
 • вчасно та якісно провести конкурс та надіслати результати.

 


3. Інструкція для відповідальної особи від навчального закладу

До початку конкурсу

1. Спробувати демонстраційну версію програми для перевірки відповідності комп'ютерів до вимог програми. 

2. Уважно та точно заповнити та надіслати заявку на конкурс на електронну адресу  zno.probne@gmail.com 

Увага! Не потрібно надсилати 2, 3 та більше листів одночасно.  Це викликає збій в роботі та тільки сповільнює її.  Достатньо буде одного листа. 

3. Регулярно (протягом 3-х діб) заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати інструкцію та реквізити для сплати оргвнеску. 

4. Дочекатись електронний лист-відповідь з підтвердженням реєстрації, з короткою інструкцією подальших дій та реквізитами. Якщо протягом 3-х діб лист від нас не надійшов (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам заявку ще раз.  

Під час конкурсу

1. В період 10-26 лютого (в будь-який із вказаних днів) зайти на цю сторінку, завантажити з рамки програми, встановити їх на випробувані комп'ютери та провести конкурс.

2. В заявці скласти список учасників. Заявку Ви вже раз надсилали (при реєстрації), тепер надішліть її ще раз (заповнену), тільки тепер в ній впишіть список учасників по класам. 

3. Зібрати з усіх задіяних комп'ютерів файли, заархівувати їх.

4. Здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та відсканувати чек. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо вказати нам в листі о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок.

5. Надіслати одним листом:

 • заархівовані файли
 • заявку (ще раз, але тепер зі списком учасників) 
 • Підтвердження сплати (копію чека чи, для тих, хто сплатив оргвнесок через Приват24, просто вказати в тексті листа о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок)

на нашу електронну адресу zno.probne@gmail.com не забувши вказати в темі листа назву навчального закладу та те, що це файли результатів учасників конкурсу.

6. Регулярно заходити на електронну пошту, з якої було надіслано результати для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання файлів. Якщо протягом 3-х діб листа від нас не надійде, надіслати все вище перераховане нам ще раз. Не забути вказати у темі листа назву конкурсу, назву навчального закладу та те, що це файли конкурсу.

Після проведення конкурсу

1. Час від часу заходити на електронну пошту для того, щоб перевірити, чи не надійшов від нас лист з електронними сертифікатами (електронні сертифікати учасників, куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше 31 травня).

2. Отримавши електронні сертифікати, перевірити їх на можливі помилки та відписатись нам, нагородити ними учасників.

Увага! Невиконання якогось із цих пунктів може призвести до негативних наслідків. Будьте коректними та виконайте все так, як вказано вище. 

 

4. Відеоінструкції

Відеоінструкція про те, як правильно заповняти заявку:

Відеоінструкція про те, які файли нам потрібні, та де їх знайти:

Відеоінструкція з застосування демонстраційної програми:

 

5. Завантажити демонстраційну програму та заявку

Щоб завантажити демонстраційну програму, натисніть на посилання: https://testportalua.com/load/0-0-0-2685-20

Щоб завантажити заявку, натисніть на посилання: https://testportalua.com/load/0-0-0-2686-20

 

 

 

 

6. Повернутись на головну конкурсну сторінку: 

https://testportalua.com/index/vseukrajinskij_prirodnichij_ekologo_naturalistichnij_konkurs_quot_priroda_nash_dim_quot/0-477

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024