Шкільний портал
Середа, 24.07.2024, 11:56
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 11 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 700
Статистика

Онлайн всього: 12
Гостей: 10
Користувачів: 2
vanchitaykamasia1, lizkovale

-1 сторінка- -2 сторінка- 

11 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці) 
Александрова Тетяна 11 85 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Алієв Костянтин 11 78 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Амаркулесі Іван 11 84 2 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Аметка Зінур 11 87 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Афанас’єв Ігор  11 87 2 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Барбар Владислав 11 81 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Барда Микола 11 81 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Бескоровайна Марія 11 75 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Бикова Анастасія 11 78 2 Бахмутівська ЗОШ  I-III ступенів Луганської області Луганська с. Бахмутівка
Бобренок Іван 11 81 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Букрєєва Катерина 11 84 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Буляк Нікіта 11 81 2 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Бурковський Микита 11 87 2 Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Васильєва Марина 11 71 2 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Ватутін Михайло 11 81 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Вахтіна Катерина 11 78 2 ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська м. Ізюм
Веремеєнко Юлія 11 84 2 Херсонський професійний ліцей харчової промисловості Херсонська м. Херсон
Врабіє Маргарита 11 75 2 КЗ «Багачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська  Багачівка 
Галкін Михайло 11 78 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Гапічев Руслан 11 81 2 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Гетьман Валерія 11 87 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Гончар Олександр 11 81 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Гордович Петро 11 87 2 Саливінківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Київської області Київська Саливонки
Гут Марія 11 78 2 Малоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Мала Олександрівка
Дзиговський Євген 11 78 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Діжицький Руслан 11 84 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Длубік Маргарита 11 78 2 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Довгопол Анастасія 11 84 2 Херсонський професійний ліцей харчової промисловості Херсонська м. Херсон
Журенко Маргарита 11 87 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Зайцев Богдан 11 81 2 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Іванець Тетяна 11 87 2 Сновська гімназія Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Чернігівська Сновськ 
Іщук Андрій 11 78 2 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Капацина Андрій 11 84 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Керекелиця Олександр 11 84 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Коберник Вероніка 11 87 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Колокот Вадим 11 78 2 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Коркуляк Руслана 11 78 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Кримська Євгенія 11 87 2 Сновська гімназія Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Чернігівська Сновськ 
Кулинич Валентин 11 87 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Левковський Денис 11 84 2 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Левченко Валентин 11 75 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Лисогор Ніна 11 87 2 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Лісняк Євгеній 11 75 2 Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Ломпарт Марія 11 84 2 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Лукаш Оксана 11 87 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Луковська Олена 11 78 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Лупащенко В’ячеслав 11 81 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Мамай  Дар’я 11 87 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Мариянчук Анна 11 78 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Медвичук Дмитро 11 81 2 ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська м. Ізюм
Мельниченко Іван 11 81 2 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Міскевич Сергій 11 70 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Місяйло Родіон 11 87 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Могиленець Валерія 11 70 2 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Панфілова Вікторія 11 81 2 Херсонський професійний ліцей харчової промисловості Херсонська м. Херсон
Пархоменко Роман 11 81 2 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Петухова Дар'я 11 84 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Покотинська Юлія 11 75 2 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Полегенько Володимир 11 87 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Пшенична Дарина 11 78 2 Сновська гімназія Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Чернігівська Сновськ 
Романовська Христина 11 75 2 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Романчук Анна 11 75 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Савін Богдан 11 84 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Савченко Мар’яна 11 89 2 Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Харківська м. Харків
Саєнко Дмитро 11 81 2 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Самілик Богдан 11 84 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Селюкова Софія 11 78 2 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Сидоркін Євген 11 75 2 Бахмутівська ЗОШ  I-III ступенів Луганської області Луганська с. Бахмутівка
Сидорова Марина 11 78 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Ситюк Олександр 11 84 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Спиридонов Денис 11 71 2 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Степанов Михайло 11 80 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Таран Катерина 11 87 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Татаринов Дмитро 11 87 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Тільна Юлія 11 89 2 Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Харківська м. Харків
Троцько Назар 11 81 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Усенко Данило 11 78 2 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Хімін Владислав 11 84 2 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Ходак Наталя 11 81 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Чубар Дар’я 11 84 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Чудеса Тимофій 11 75 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Шишкун Ігор 11 84 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Яковлєв Олександр 11 84 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
ІІІ місце 
Ананченко Михайло 11 68 3 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Бойко Софія 11 51 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Буркан Лілія 11 51 3 КЗ «Луканівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка
Водопян Поліна 11 50 3 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Головач Олександр 11 62 3 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Горобець Владислав  11 59 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Зарубін Дмитро 11 68 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Колотун Артем 11 68 3 Херсонський професійний ліцей харчової промисловості Херсонська м. Херсон
Косаковський Юрій 11 56 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Крушельницький Владислав 11 62 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Кулаш Костянтин  11 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Надточій Лілія 11 68 3 Херсонський професійний ліцей харчової промисловості Херсонська м. Херсон
Нізяєва Олександра 11 59 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Пастушенко Данило 11 62 3 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Петрова Ірина 11 68 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Прудивус Олександр  11 56 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Семенова Анастасія 11 68 3 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Сірик Владислав 11 65 3 Сновська гімназія Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Чернігівська Сновськ 
Стрижиченко Ауріка 11 68 3 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Троїцький Ілля 11 68 3 Первомайський професійний ліцей Харківської області Харківська м. Первомайський
Хом’як Вадим 11 51 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Чорноконь Ярослав 11 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Щербак Марія 11 65 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024