Шкільний портал
Середа, 21.02.2024, 11:41
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 10 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 618
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

10 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці) 
Дереш Станіслав 10 70 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Діміров Олександр 10 75 2 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Дубініна Анастасія 10 81 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Дудкіна Аліна 10 84 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Дяченко Віталій 10 87 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Жуков Денис 10 81 2 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська смт. Ківшарівка
Журба Анастасія 10 71 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Завадська Софія 10 87 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Завалій Станіслав 10 78 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Заганяч Дмитро 10 71 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Згуровська Каріна 10 78 2 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Зегря Олексій 10 71 2 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Зеленков Даніїл 10 75 2 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська м. Покров
Зеленський Альберт 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Зіміна Альбіна 10 87 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька с. Македонівка
Зозуля Євгеній 10 71 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Іванова Катерина 10 81 2 ДНЗ Куп’янський регіональний центр професійної освіти відокремлене територіальне відділення Харківської області Харківська смт. Шевченкове
Капацій Марина 10 75 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Касаткін Сергій 10 84 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Кащавцева Любов 10 84 2 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Кисунько Анна 10 87 2 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Коваль Павло 10 87 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Ковтун Владислава 10 81 2 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Козолуп Аня 10 87 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Кондришева Валерія 10 84 2 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Коняєва Дар'я 10 87 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Копильченко Денис 10 87 2 ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Корольов Михайло 10 84 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Королюк Андрій 10 78 2 ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Новомосковськ
Костенок Микита  10 87 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Кочарян Кароліна 10 78 2 ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Новомосковськ
Кочетков Дмитро 10 87 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Кошур Костянтин 10 75 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Кравець Дар'я 10 71 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Крепакова Ольга 10 84 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Кривда Іван 10 81 2 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська смт. Ківшарівка
Крикливий Владислав 10 78 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Кундій Вікторія 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Кусайко Артур 10 78 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Левкович Іван 10 71 2 КЗ «Луканівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка
Легеза Павло 10 81 2 Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Леляков Андрій 10 87 2 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Лисак Артем 10 84 2 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Лучко Тимур 10 78 2 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Льопка Анастасія 10 81 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Мазуренко Віталій 10 81 2 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Мазуренко Катерина 10 81 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Майсурадзе Руслан 10 87 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Макаєва Юлія 10 87 2 Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Макаренко Андрій 10 84 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Макоткіна Анастасія 10 81 2 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська смт. Ківшарівка
Манасян Артур 10 81 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Марченко Станіслав 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Махмудова Аліса 10 87 2 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Мац Артем 10 81 2 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Морозова Ксенія 10 84 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Нестєрова Софія 10 71 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Ніколус Костянтин 10 78 2 Первомайський професійний ліцей Харківської області Харківська м. Первомайський
Нікулова Дар'я 10 84 2 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Овсієнко Карина 10 75 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Овчінкін Богдан 10 84 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Остапенко Станіслав 10 81 2 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська смт. Ківшарівка
Островерхая Анна 10 81 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Павлюк Софія 10 87 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Панасюк Анастасія 10 84 2 Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Поган Вікторія 10 75 2 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Потапенко Кіріл 10 84 2 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Почтар Єлизавета 10 84 2 Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Пресняков Артем 10 81 2 Харківська гімназія №12 Харківська м. Харків
Проскурніна Ангеліна 10 89 2 Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Харківська м. Харків
Пурик Даша 10 75 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Рикова Валерія 10 84 2 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Рожкова Аня 10 75 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Романюк Владислав 10 87 2 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Роньшина Людмила 10 75 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Русо Дар’я 10 81 2 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська смт. Ківшарівка
Рябенко Ольга 10 81 2 ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська м. Ізюм
Самодурова Вероніка 10 84 2 ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська м. Ізюм
Світличний Максим 10 71 2 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Селіверстов Олексій 10 78 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Середа Андрій 10 78 2 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Слободська Анастасія 10 75 2 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська м. Покров
Смілянець Даша 10 87 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Совлачевський Алекс 10 81 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Солодун Наталія 10 87 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Соломка Катерина 10 75 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Струкова Світлана 10 84 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Сукачова Марина 10 78 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Сурженко Олексій 10 78 2 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Сурков Артур 10 85 2 Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Харківська м. Харків
Таран Кирило 10 84 2 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Тарчевський Андрій 10 81 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Ткаченко Артур 10 84 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Третяк Назар 10 81 2 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Ус Дар’я 10 85 2 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» Харківська м. Харків
Федулова Віра 10 75 2 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Форощук Дар'я 10 87 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Халімончук Яна 10 80 2 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» Харківська м. Харків
Халютіна Валерія 10 81 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Чегринець Євгенія 10 78 2 ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська м. Ізюм
Черненко Артур 10 81 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Чернушенко Владислав 10 87 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Чичев Микита 10 87 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Чуль Юрій 10 84 2 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Чумак Дмитро 10 87 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Шарапова Надія 10 81 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Швачич Денис 10 87 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Швець Альбіна 10 70 2 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Шевченко Нікіта 10 75 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Шемет Ірина 10 84 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Шуранова Євгенія 10 78 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Щербина Юрій 10 78 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Ярошенко Денис 10 81 2 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове
Яшина Катерина 10 87 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
ІІІ місце 
Архіпов Сергій 10 50 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Башмаков Олександр 10 50 3 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська м. Покров
Берне Євгенія 10 65 3 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Бєгун Юлія 10 56 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Бодня Антон 10 62 3 КЗ «Багачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська  Багачівка 
Брайко Денис 10 51 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Воложанінов Денис 10 68 3 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Ганзіна Анастасія 10 50 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Горева Марина 10 50 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Гришко Данило 10 60 3 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Гудова Яна 10 65 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Драновський Олексій 10 65 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Євсеєва Вікторія 10 53 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Заіка Павло 10 62 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Заславська Анна 10 65 3 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Землянко Микита 10 50 3 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Злобін Олександр 10 62 3 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Каряка Ксенія 10 68 3 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Кичук Євгеній 10 50 3 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська м. Покров
Кононенко Владислав 10 68 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Кононенко Микита 10 56 3 Первомайський професійний ліцей Харківської області Харківська м. Первомайський
Константинова Дар'я 10 59 3 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Коптєв Дмитро 10 59 3 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Корчемний Вадим 10 59 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Косенко Глафіра 10 51 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Кравченко Альона 10 68 3 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Лещенко Анастасія 10 68 3 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Лозін Костянтин 10 53 3 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська м. Покров
Макаренко Вікторія 10 50 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Максименко Дмитро 10 56 3 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Малюга Олександр 10 50 3 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Малюшко Діана 10 59 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Мамедова Гюльдане 10 59 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Маруняк Анна 10 65 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Марусенко Олександр 10 62 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Мельниченко Алла 10 68 3 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Мельніченко Тетяна 10 65 3 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Мороз Оріф 10 50 3 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Олійник Кирило 10 56 3 Первомайський професійний ліцей Харківської області Харківська м. Первомайський
Погорелова Тетяна 10 68 3 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Попова Аліса 10 62 3 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Проскуряков Олексій 10 68 3 ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Новомосковськ
Радковський Віталій 10 50 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Ражик Віктор 10 50 3 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська м. Покров
Разумейко Роман 10 50 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Русакова Яна 10 62 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Свєшнікова Валентина 10 59 3 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Сейчук Ілля 10 59 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Сидоров Кирило 10 50 3 Бахмутівська ЗОШ  I-III ступенів Луганської області Луганська с. Бахмутівка
Сійчук Сабріна 10 65 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Скрипчук Анастасія 10 53 3 Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Сластьоненко Назар 10 65 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Сотніков Микита 10 62 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Стойко Артем 10 62 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Супрун Дар’я 10 68 3 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Тарадін Олександр 10 68 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Тартаковська Ірина 10 65 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Тартаковський Ігор 10 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Ткаченко Євген 10 56 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Ткаченко Микита 10 65 3 ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Новомосковськ
Тулупова Вікторія 10 65 3 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» Харківська м. Харків
Чикивдя Павло 10 59 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Чумаченко Ігор 10 65 3 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Шарпацька Олена 10 53 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Яворський Антон 10 59 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Якименко Анастасія 10 56 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024