Шкільний портал
П`ятниця, 12.04.2024, 22:03
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 8 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3748
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

8 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці) 
Андросов Єгор 8 73 2 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Андросова Мирослава 8 73 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Анодін Роман 8 76 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Бальоха Іван 8 88 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Баранова Євгенія 8 73 2 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Батуркіна Наталія 8 88 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Бондаренко Анастасія 8 76 2 Енергодарська загальноосвітня школа №4 I-III ступенів  Енергодарської міської ради Запорізька м. Енергодар
Бондаренко Андрій 8 71 2 ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Борщ Мирослава 8 82 2 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Брильова Дар'я 8 88 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Бронецький Кирило 8 76 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Бурлакова Анастасія 8 88 2 КЗ «Олешківська гімназія» Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Васюк Євгенія 8 79 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Веймер Артем 8 73 2 КЗ «Олешківська гімназія» Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Відецьких Ярослав 8 76 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва Київська м. Київ
Вінник Анна 8 88 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Вінницька Євгенія 8 71 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Водяницький Дмитро 8 88 2 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Волошин Роман 8 88 2 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Волошина Аліна 8 88 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гапончук Дмитро 8 70 2 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Гемук Олександра 8 88 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Гергі Віоріка 8 79 2 Озернянський ЗЗСО Одеської області Одеська с. Озерне
Глух Данил 8 73 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Гончаренко Дмитро 8 85 2 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Данілейко Єлізавета 8 88 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Дарниченко Віталій 8 82 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Даценко Дар'я 8 88 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Даценко Тарас 8 85 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Довгий Андрій 8 70 2 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Дорошенко Дар'я 8 82 2 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Дячук Настя 8 82 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Жаданов Іван 8 88 2 КЗ «Олешківська гімназія» Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Жаров Іван 8 76 2 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Чернігівська м. Чернігів
Завізьон Софія 8 88 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Загоруля Роман 8 85 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Закап Євген 8 73 2 Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Захарченко Валерія 8 88 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Зиков Давід 8 76 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Золотаревська Лілія 8 79 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Іванов Артур 8 82 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Калініна Дар'я 8 76 2 Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Каплун Олег 8 73 2 ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Караманов Микола 8 83 2 Енергодарська загальноосвітня школа №4 I-III ступенів  Енергодарської міської ради Запорізька м. Енергодар
Кирик Ольга 8 88 2 Благодарівський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Благодарівка 
Клименко Дар'я 8 82 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Кобзар Кіра 8 88 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Кобзар Софія 8 79 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Коваленко Вікторія 8 85 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Козирєва Дар'я 8 88 2 Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Койляк Лев 8 76 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Коляда Анастасія 8 88 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Коляда Артем 8 85 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Комащенко Валерій 8 70 2 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Коноваленко Руслан 8 79 2 Юрківський КЗЗСО І-ІІІ ступенів Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська с. Юрківка
Король Михайло 8 82 2 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Костиря Карина 8 79 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Косяченко Софія 8 85 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кравченко Юлія 8 73 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Криницький Артем 8 71 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Крохмалюк Світлана 8 85 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Кукош Поліна 8 82 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Куліш Вероніка 8 82 2 Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Куценко Софія 8 79 2 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Лагода Данило 8 85 2 КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок » Луганська м. Лисичанськ
Леонова Ірина 8 76 2 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Лисенко Діана 8 88 2 Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Ліньов Максим 8 76 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Ліпкан Анастасія 8 70 2 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Лісніченко Федір 8 71 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Лобас Богдан 8 85 2 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Мазурик Владислав 8 70 2 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Мала Анастасія 8 82 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Маслов Максим 8 88 2 Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Матвієнко Каріна 8 85 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Мельник Ірина 8 58 2 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Мельниченко Валерія 8 79 2 ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Міненко Юлія 8 85 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Мітран Ольга 8 88 2 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Міщишина Маргарита 8 88 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Мозговий Максим 8 85 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Муждабаєва Султаніє 8 85 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Муляр Альбіна 8 82 2 Петропавлівська філія І-ІІ ступенів Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської області Миколаївська  с. Петропавлівка
Мулярчук Валентин 8 88 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Мутуку Деніел 8 82 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Научу Валерія 8 70 2 Лощинівський ЗЗСО Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області  Одеська  Лощинівка
Негара Григорій 8 88 2 КЗ «Багачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська  Багачівка 
Немець Павло 8 75 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Нетребка Валерія 8 88 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Ніколайчук Діана 8 76 2 Енергодарська загальноосвітня школа №4 I-III ступенів  Енергодарської міської ради Запорізька м. Енергодар
Обаримський Максим 8 88 2 Стебницька гімназія №11 імені Т.Зозулі Львівської області Львівська Стебник
Огілько Ілля 8 79 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Одіяненко Єгор 8 88 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Паляниця Єгор 8 85 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Панасенко Тимофій 8 79 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Перцова Ангеліна 8 82 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Порубльова Вікторія 8 82 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Присяжнюк Євген 8 79 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Прищепа Діана 8 85 2 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Морозівка
Ринда Христина 8 85 2 Стебницька гімназія №11 імені Т.Зозулі Львівської області Львівська Стебник
Романюк Владислав 8 82 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Ручиця Катерина 8 82 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Саламаха Нікіта 8 85 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Самойленко Максим 8 82 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Сахно Анастасія 8 73 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Скорик Лія 8 79 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк  смт. Щербинівка
Слинько Людмила 8 82 2 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Смутникова Олександра 8 88 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Снітько Варвара 8 88 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Сокач Дмитро 8 88 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Соляник Аліна 8 82 2 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Морозівка
Ставицький Костянтин 8 73 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Степанець Владислава 8 79 2 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Суровицька Юлія 8 85 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Тертишна Анастасія 8 79 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Тихоміров Тарас 8 79 2 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Токмань Валентина 8 88 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Федулова Ксенія 8 73 2 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Філатова Рената 8 85 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Хан Анастасія 8 79 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Цицкун Домініка 8 88 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Чепурко Анастасія 8 76 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Чередниченко Олександра 8 85 2 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області  Донецька с. Гришине
Черниш Інна 8 88 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Чорна Вікторія 8 79 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Шапенко Богдан 8 82 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Шаповал Тарас 8 85 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Шапоренко Дмитро 8 71 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Шестопалов Єгор 8 85 2 Новокостянтинівська ЗОШ I-II ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Шило Дарина 8 71 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Шульга Юлія 8 76 2 ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Юшко Максим 8 88 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Яворська Юлія 8 71 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Ялинська Вероніка 8 88 2 Благодарівський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Благодарівка 
ІІІ місце 
Акулова Дар’я 8 51 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Балицький Андрій 8 58 3 ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Брязгун Роман 8 58 3 Саливінківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Київської області Київська Саливонки
Буртник Софія 8 58 3 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Валюх Ілля 8 51 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Воронков Данило 8 61 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк  смт. Щербинівка
Гончар Вікторія 8 61 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Добош Наталія 8 58 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Дудніченко Володимир 8 61 3 КЗ «Олешківська гімназія» Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Каргін Марк 8 50 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Коваль Олександр 8 64 3 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Ковальова Даша 8 58 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Куца Евеліна 8 65 3 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Лаханська Наталія 8 52 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Макаренко Нікіта 8 52 3 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Чернігівська м. Чернігів
Меркотан Анатолій 8 64 3 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Морозов Андрій 8 50 3 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Ольхович Андрій 8 50 3 Енергодарська загальноосвітня школа №4 I-III ступенів  Енергодарської міської ради Запорізька м. Енергодар
Отян Дмитро 8 52 3 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
П’янов Мілан 8 64 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Панченко Олексій 8 64 3 ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Пасішніченко Діана 8 64 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Пацерний Максим 8 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Підгорний Артем 8 61 3 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Піскун Андрій 8 57 3 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Повелиця Владеслав 8 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Поцілуйко Ярослав 8 50 3 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Савко Марина 8 58 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Семенов Олександр 8 58 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Семенюк Валерія 8 50 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Синиця Ангеліна 8 67 3 Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Соловей Даша 8 56 3 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Степанська Альона 8 64 3 КЗ «Олешківська гімназія» Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Степанюк Дмитро 8 52 3 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Чернігівська м. Чернігів
Талпа Георгій 8 50 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Тараспольська Лілія 8 58 3 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Тєбякін Олег 8 50 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Трофімов Дмитро 8 67 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Троцик Денис 8 61 3 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Фомін Мстислав 8 52 3 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Харитонов Ігор 8 58 3 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Шагдатова Ольга 8 64 3 Енергодарська загальноосвітня школа №4 I-III ступенів  Енергодарської міської ради Запорізька м. Енергодар
Шумілова Наталія 8 55 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Шурар Анастасія 8 58 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк  смт. Щербинівка

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024