Шкільний портал
Середа, 21.02.2024, 09:56
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 7 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 618
Статистика

Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

7 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці) 
Ібатулін Олександр 7 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Іванова Єлизавета  7 85 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Каганець Кіра 7 80 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Кармелицька Віра 7 79 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області донецька Новоселівка Перша
Карпенко Георгій 7 73 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Коваленко Катерина 7 85 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Коваленко Олександр 7 85 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Коваль Арсеній 7 70 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Ковтонюк Денис 7 82 2 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Кожухова Анна 7 88 2 Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Козаченко Олексій 7 82 2 КЗ «Луканівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка
Кондратюк Нікіта 7 88 2 ОЗ « Вадимський ЗПЗСО» Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Копєйка Ксенія 7 82 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області донецька Новоселівка Перша
Корзун Ніка 7 88 2 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Корнієнко Максим 7 85 2 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Морозівка
Красюк Олеся 7 88 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Крижановський Владислав 7 85 2 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Кулага Данило 7 88 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Кулакова Олександра 7 82 2 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Курзенкова Ольга 7 88 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк  смт. Щербинівка
Кучер Каміла 7 88 2 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Лавчі Денис 7 82 2 КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області Донецька м. Маріуполь
Лактіонова Аліна 7 82 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Лесяк Катерина 7 71 2 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Летючий Данило 7 75 2 Нижньопокровський ліцей Старобільської міської ради Луганської області Луганська  с. Нижньопокровка
Лисяний Нікіта 7 85 2 Юрківський КЗЗСО І-ІІІ ступенів Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська с. Юрківка
Лозовий Олег 7 82 2 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Лунякіна Карина 7 88 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Луцик Ірина 7 85 2 Новоукраїнський ЗЗСО  Вугледарської міської ради Донецької області Донецька с. Новоукраїнка
Мажара Костянтин 7 73 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Малик Артур 7 76 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Мартинюк Микола 7 73 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Матюнін Артем 7 73 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Мірошниченко Юлія 7 79 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк  смт. Щербинівка
Мовсесян Артем 7 79 2 КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області Донецька м. Маріуполь
Мовчан Поліна 7 88 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Мошків Павло 7 85 2 Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Наконечний Максим 7 82 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Новикова Єлизавета 7 76 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Новосад Анастасія 7 88 2 Березнегуватський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Олейник Богдан 7 85 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Петренко Анастасія 7 88 2 ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Пилипенко Дарина 7 82 2 ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Півень Вероніка 7 79 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області донецька Новоселівка Перша
Півень Надія 7 70 2 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Поважнюк Ілона 7 88 2 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Поліщук Діана 7 75 2 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Чернігівська м. Чернігів
Поліщук Яна 7 76 2 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Полосенко Еліна 7 85 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА м.Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Пономаренко Поліна 7 79 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Поправка Поліна 7 88 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Рєзнікова Аліна 7 88 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Рогач Марина 7 88 2 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Романюк Артем 7 88 2 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Савчук Анастасія 7 88 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Свєтов Іван 7 79 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Свистун Уляна 7 88 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Севостьянова Діана 7 85 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Семиряжко Сергій 7 82 2 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Ситковський Роман 7 82 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Сіренко Роман 7 71 2 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Сумської області Сумська с. Вільшана 
Соколов Максим 7 85 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Соколовський Станіслав 7 85 2 ОЗ « Вадимський ЗПЗСО» Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Старков Максим 7 75 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Степаненко Денис 7 82 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Терещенко Олена 7 80 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Тяжков Сергій 7 88 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Ферар Кирило 7 82 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Фостик Вероніка 7 88 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА м.Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Холод Станіслав 7 88 2 Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Холодна Кіра 7 71 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Худзик Нікіта 7 73 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Циганкова Дар'я 7 82 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області донецька Новоселівка Перша
Чабак Артем 7 70 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Черкашина Асія 7 88 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Черноус Маргарита 7 82 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька с. Македонівка
Чорман Олександр 7 88 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Шаповал Катерина 7 85 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Шенцев Ярослав 7 76 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шеркунова Юлія 7 71 2 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
ІІІ місце 
Артимович Максим 7 64 3 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Бабічев Андрій 7 58 3 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Балчугов Павло 7 58 3 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Бірюков Роман 7 64 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Бойко Софія 7 60 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Бондаренко Яна 7 67 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Борисов Кирило 7 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Бочек Євген 7 61 3 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Бут Олександр 7 64 3 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Везовик Євген 7 50 3 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Влашанюк Крістіна 7 52 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Волощук Марина 7 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Галенко Роман 7 55 3 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Ганусовська Поліна 7 51 3 КЗ «Луканівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка
Гафич Денис 7 50 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Голованенко Анна 7 52 3 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Головко Марія 7 58 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Гончарук Максим 7 58 3 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Гордєєва Анастасія 7 64 3 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Гура Микита 7 50 3 Куп'янська гімназія №2 Куп'янської міської ради Харківської області Харківська Селище Ківшарівка
Дєвочкіна Анастасія 7 50 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Дєдков Олександр 7 50 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Джміль Максим 7 61 3 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Дигдан Софія 7 65 3 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Діхтяр Дар'я 7 50 3 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Чернігівська м. Чернігів
Зелений Іван 7 67 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Зубер Катерина 7 51 3 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Іванченко Олександра 7 60 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Іванюк Кристина 7 51 3 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Іщук Іван 7 55 3 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Казимирук Анастасія 7 51 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Калінін Віктор 7 50 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Кальченко Поліна 7 61 3 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Калюжна Елеонора 7 58 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Кошелева Вікторія 7 51 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кошель Вікторія 7 58 3 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Кузовлєва Катерина 7 64 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Кузьмін Ярослав 7 67 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Кулинченко Дмитро 7 50 3 Бахмутівська ЗОШ  I-III ступенів Луганської області Луганська с. Бахмутівка
Лаханський Владислав 7 64 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Лиман Іван 7 50 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Литовка Софія 7 67 3 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Ліштван Софія 7 64 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Лорсанов Данило 7 67 3 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Чернігівська м. Чернігів
Лук’янов Даніїл 7 50 3 КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Луценко Сергій 7 50 3 КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Ляшенко Тетяна 7 55 3 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Лященко Єгор 7 50 3 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Меліхов Ярослав 7 64 3 Бахмутівська ЗОШ  I-III ступенів Луганської області Луганська с. Бахмутівка
Місько Денис 7 58 3 Куп'янська гімназія №2 Куп'янської міської ради Харківської області Харківська Селище Ківшарівка
Моргун Аліна 7 61 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Морозенков Дмитро 7 51 3 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Москаленко Софія 7 64 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Мухіна Софія 7 53 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Океке Стелла 7 67 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Олізаренко Михайло 7 50 3 КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Оніщук Ангеліна 7 64 3 КЗ «Луканівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка
Павлюк Кирило 7 61 3 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Пасічниченко Валерія 7 64 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Пащенко Максим 7 50 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Пєшнін Святослав 7 61 3 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Пилипенко Артур 7 52 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА м.Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Півень Марія 7 58 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Погрібна Анна 7 64 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Полегенько Самуіл 7 64 3 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Постойко Володимир 7 55 3 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Посунько Віолета  7 67 3 Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Прокоп'юк Олександра 7 58 3 Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Пулях Діана 7 50 3 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Свінцова Марина 7 55 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Семенова Марина 7 64 3 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Степанищенко Артем 7 61 3 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Трубнікова Катерина 7 52 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Фалін Артем 7 58 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА м.Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Федосеєв Максим 7 67 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА м.Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Черниченко Дарина 7 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Чуган Анастасія 7 55 3 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Шалашна Вікторія 7 58 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Шевченко Ілля 7 58 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА м.Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Яковлев Єгор 7 50 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Яровий Артем 7 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Яцюк Іванна 7 61 3 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024