Шкільний портал
Четвер, 29.02.2024, 07:29
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 5 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 619
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
viktoriaumanceva8

-1 сторінка- -2 сторінка- 

5 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці) 
Дідик Марія 5 85 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Домашенко Софія 5 79 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Душенковська Вікторія 5 82 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька с. Македонівка
Євдощак Софія 5 76 2 Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Єременко Альона 5 82 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Єригіна Ксенія 5 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Жигайло Анна 5 70 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Жидок Максим 5 82 2 КЗ Сумської обласної ради — Шосткинський ліцей - інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Загоруйко Софія 5 88 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Зозуля Світлана 5 88 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Зубко Дмитро 5 79 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ілюшкіна Вікторія 5 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Карамишева Вікторія 5 71 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Кацевич Поліна 5 82 2 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Кисляк Костянтин 5 85 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Кірей Аліна 5 73 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Коваль Артем 5 79 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Ковальчук Іван 5 88 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Ковтонюк Поліна 5 79 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Колоскова Тетяна 5 88 2 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Кононенко Ксенія 5 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Коренєв Микита 5 70 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Корнєєв Олександр 5 79 2 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Коршенко Ростислав 5 79 2 Петропавлівська філія І-ІІ ступенів Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської області Миколаївська  с. Петропавлівка
Костецька Вікторія 5 82 2 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Кравченко Даніїл 5 88 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Кременчук Вікторія 5 76 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Крюкова Дарина 5 71 2 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Кубінець Поліна 5 79 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Кузьмінська Марія 5 76 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Кундус Іван 5 85 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Кучеренко Віталій 5 85 2 КЗ «Яковенківська гімназія Балаклійського району Харківської області» Харківська с. Яковенкове
Лазаренко Ігор 5 76 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва Київська м. Київ
Лесик Анастасія 5 79 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Липюк Ілля 5 88 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  м. Шепетівка
Лихина Олександра 5 71 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Маміч Аліса 5 88 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Мартиненко Аліна 5 88 2 Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Мартиненко Ігор 5 79 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Масюк Ярослав 5 85 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Мельніченко Анастасія 5 79 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Мільченко Анна 5 76 2 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Міщенко Євген 5 71 2 Юрківський КЗЗСО І-ІІІ ступенів Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська с. Юрківка
Мкртчян Ліліт 5 76 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Нестеренко Максим 5 76 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Ніконоров Станіслав 5 76 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Ободовська Ганна 5 70 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Оніщук Артем 5 79 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Пазенко Данило 5 88 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Пащіна Максим 5 85 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька с. Македонівка
Перепелиця Назар 5 82 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  м. Шепетівка
Петровський Михайло 5 85 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Прокоф’єва Анастасія 5 79 2 ОЗ «Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська смт Раухівка
Путренко Ілля 5 85 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Реутова Даріна 5 73 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Рибас Владислав 5 88 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Рогачьова Софія 5 76 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Розковерко Кирило 5 82 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Романов Михайло 5 76 2 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Руденко Софія 5 82 2 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Рябошапка Артур 5 82 2 КЗ «Яковенківська гімназія Балаклійського району Харківської області» Харківська с. Яковенкове
Самсонов Роман 5 73 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва Київська м. Київ
Свєтова Поліна 5 79 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Селіна Богдана 5 71 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Синиця Михайло 5 76 2 Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Скляров Ростислав 5 72 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Смолієнко Ілля 5 85 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Соценко Дар'я 5 88 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Стойка Вініамін 5 85 2 КЗ «Багачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська  Багачівка 
Стринадюк Соломія 5 82 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  м. Шепетівка
Супрун Софія 5 88 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  м. Шепетівка
Сушко Діана 5 82 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської ради Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Тарасенко Кирило 5 73 2 ОЗ «Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська смт Раухівка
Тащенко Софія 5 88 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Тимошенко Єва 5 82 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Тіщенко Софія 5 71 2 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Удовенко Анна 5 76 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Фєдотова Марія 5 79 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Філін Олександр 5 88 2 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Філін Юрій 5 88 2 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Фоміних Владислава 5 82 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Хара Ярослав 5 88 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Хижняк Володимир 5 76 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Худякова Анастасія 5 82 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Шара Діана 5 85 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Шепета Ілона 5 85 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Шипов Арем 5 73 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Штицький Станіслав 5 82 2 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області  Донецька с. Гришине
Шуцький Богдан 5 73 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
ІІІ місце 
Бєлов Микола 5 55 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Білоус Станіслав 5 52 3 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Бойко Євген 5 50 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Бондаренко Ірина 5 50 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Бурдюгова Аріана 5 55 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Вешневецька Єлизавета 5 50 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Влашанюк Артем 5 61 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Воробєй Святослав 5 64 3 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Гаврилюк Ольга 5 61 3 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Гайсюк Ян 5 61 3 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Гарбузенко Анна 5 50 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Гафич Анна 5 67 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Геєр Дарія 5 52 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Гициу Маргарита 5 50 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Громовий Владислав 5 67 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Гуцу Ельвіра 5 58 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Дишловий Євгеній 5 52 3 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Довгомеля Вікторія 5 52 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Донас Марина 5 52 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Ємельянова Орина 5 67 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Жалдак Софія 5 51 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Жиліна Кароліна 5 50 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Карнаухова Христина 5 50 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Кириленко Іван 5 58 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Кирилов Ярослав 5 64 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Кірієнко Анастасія 5 67 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Ковальова Марія 5 61 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Ковальчук Андрій 5 50 3 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Ксендзов Павло 5 67 3 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Кудлай Артем 5 67 3 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Кулінич Катерина 5 52 3 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Курбанова Надія 5 67 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Лисенко Алєвтіна 5 50 3 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Літава Марія 5 50 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Локтіонов Юрій 5 50 3 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Луконін Денис 5 50 3 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Луняченко Максим 5 50 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Лютенко Артем 5 52 3 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Магеррамов Еміль 5 58 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області донецька Новоселівка Перша
Максимов Ярослав 5 50 3 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Мартинова Крістіна 5 50 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Махоріна Марія 5 58 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Маштак Іван 5 58 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Мелешко Андрій 5 50 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Мельник Артем 5 64 3 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Мензелівська Кіра 5 61 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Микитюк Вадим 5 67 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Мітін Денис 5 67 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Молчанова Аліна 5 50 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Муждабаєв Толят 5 58 3 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Навоян Давід 5 55 3 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Ненадович Іван 5 64 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Ніколаєнко Єва 5 67 3 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Орел Діана 5 50 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Палій Валерія 5 55 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Погорєлова Софія 5 50 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Прокопенко Кіра 5 52 3 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Проскура Софія 5 50 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Протасова Татьяна 5 50 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Олешня
Радавчук Даніїл 5 64 3 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Радченко Дмитрій 5 58 3 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Морозівка
Радченко Яна 5 55 3 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Разно Софія 5 64 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Решетняк Ольга 5 61 3 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Рибій Артем 5 50 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Сеник Вадим 5 58 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Силютін Ілля 5 50 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Сіняєв Дмитро 5 50 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Смородін Віктор 5 50 3 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Сокіл Дмитро 5 58 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Спірічев Артур 5 52 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Терентьєва Вікторія 5 58 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Тимченко Ярослав 5 64 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Тітовський Лев 5 58 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Тодорович Андрій 5 50 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Тудосій Марія 5 50 3 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Урясьєва Ольга 5 52 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Федоров Роман 5 52 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Федотов Глєб 5 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Хаджаніязов Данііл 5 51 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Хайат Дал'я 5 51 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Хілько Єлизавета 5 50 3 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Хлопов Нікіта 5 50 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Холод Аліна 5 50 3 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Шевченко Каріна 5 50 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Шерекін Матвій 5 50 3 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Шульга Поліна 5 64 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Юдічева Богдана 5 50 3 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Юрік Дмитро 5 67 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Юрченко Поліна 5 64 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Янова Віолета 5 61 3 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Ярошенко Емма 5 50 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024