Шкільний портал
Понеділок, 26.02.2024, 00:44
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 3 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3742
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

3 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
І місце (продовження таблиці)
Бабак Ярослав 3 93 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Басавро Варвара 3 91 1 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Берлим Ельдар 3 91 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Бідний Михайло 3 91 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Бобровник Дмитро 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Бойко Максим 3 91 1 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Бокач Гліб 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Брехов Станіслав 3 93 1 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Бурима Нікіта 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Вакар Дар'я 3 93 1 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Вдовиченко Крістіна 3 93 1 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Вергелес Михайло 3 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Гаврилишин Роман 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Гладущенко Максим 3 93 1 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Глиб Нікіта 3 91 1 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Головко Іван 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Гончар Кирило 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Гриценко Ельвіра 3 91 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Грицик Дарина 3 91 1 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Гужонок Станіслав 3 91 1 КЗ «Багачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська  Багачівка 
Дзуган Ксенія 3 91 1 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Донцова Еріка 3 93 1 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Дребот Аріна 3 93 1 Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Дремов Макар 3 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Дубінець Михайло 3 91 1 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВРЗО Запорізька  м. Дніпрорудне
Задорожна Віра 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Захарова Тетяна 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Золотько Софія 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Івахненко Марія 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Ільченко Іван 3 91 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Калініченко Єлизавета 3 93 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Калініченко Мирослава 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Капленко Тетяна 3 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Ковальова Софія 3 93 1 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Конькова Анастасія 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Кошарний Вадим 3 93 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кравченко Катерина 3 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Кривошеєв Павло 3 93 1 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Крохмаль Максим 3 91 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Ксенжук Роман 3 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Кулик Владислав 3 93 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Куля Віталіна 3 93 1 Озернянський ЗЗСО Одеської області Одеська с. Озерне
Кушнір-Бородін Валерій 3 91 1 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Лисенко Марія 3 93 1 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Лисенко Марія 3 93 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Ломов Єгор 3 91 1 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Лугініч Матвій 3 91 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Лук'янов Тимур 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Люшненко Олександра 3 91 1 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Максименко Анастасія 3 93 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Мартюк Ангеліна 3 93 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Межений Євген 3 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Мишенюк Тетяна 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Мосяженко Данило 3 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Мощіль Данило 3 90 1 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Мудроха Зоряна 3 93 1 Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Напилова Вероніка 3 93 1 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Орєхов Олександр 3 93 1 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Осадча Каміла 3 93 1 Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Осадчий Олексій 3 91 1 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Пакуш Назар 3 93 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Пасічник Еріка 3 91 1 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Пелих Олександр 3 90 1 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Пержинський Олексій 3 93 1 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Перчук Максим 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Поляков Кирил 3 91 1 Петропавлівська філія І-ІІ ступенів Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської області Миколаївська  с. Петропавлівка
Понзель Богдана 3 93 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Портний Володимир 3 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Прокопенко Василіса 3 90 1 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Прус Маріанна 3 91 1 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Решетняк Микита 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Рибак Ольга 3 91 1 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Рибій Єлизавета 3 93 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Савченко Матвєй 3 93 1 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Савченко Юрій 3 93 1 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Середа Данило 3 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Сидоренко Ксенія 3 93 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сійчук Сюзанна 3 93 1 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Сметанко Нестор 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Солопов Максим 3 91 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Стрельцова Маргарита 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Стреницька Анастасія 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Таран Владислав 3 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Ус Поліна 3 93 1 Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Федосєєва Дар'я 3 91 1 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВРЗО Запорізька  м. Дніпрорудне
Фіделіна Ксенія 3 93 1 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Фурик Владислав 3 93 1 КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Хвиль Владислава 3 93 1 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Хоменко Владислав 3 91 1 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Сумської області Сумська с. Вільшана 
Цимбалюк Дмитро 3 93 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Цинкуш Поліна 3 93 1 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
Чебикіна Євгенія 3 91 1 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Чеснокова Анастасія 3 93 1 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Шпортель Аліса 3 93 1 КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Шупик Софія 3 93 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Яковенко Оксана 3 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
ІІ місце 
Адаменко Поліна 3 87 2 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровограадська  м. Новоукраїнка
Анастасова Вероніка 3 81 2 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Биковська Наталія 3 87 2 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Білик Назар 3 72 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Білич Станіслава 3 75 2 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Борисенко Роман 3 87 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Брух Кирило 3 87 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Ваврикович Оксана 3 75 2 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Валова Каміла 3 84 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Ващенко Дарина 3 70 2 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Висоцький Олексій 3 81 2 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Вовкодав Валерій 3 81 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Гнатовська Ксенія 3 81 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Гнатовська Олександра 3 78 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Гонік Діана 3 84 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Грудницька Марія 3 87 2 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Данилюк Павло 3 87 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Данілова Алла 3 70 2 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Двойних Ганна 3 70 2 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Добренька Дар'я 3 84 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Довгань Софія 3 87 2 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Дробна Дар’я 3 75 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Жежура Мирослава 3 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Жовта Поліна 3 70 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Жучкевич Аліса 3 87 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Завозненко Данило 3 84 2 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Загорський Максим 3 81 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Зарва Кіра 3 81 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Зоря Захар 3 81 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Івах Андрій 3 81 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Ігнатікова Діана 3 70 2 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Кавчак Віктор 3 78 2 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Кадацький Богдан 3 81 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Касько Богдана 3 81 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Кириченко Заріна 3 78 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Кліменко Ростислав 3 70 2 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Коваленко Матвій 3 87 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Коваль Олександр 3 81 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Ковальчук Юлія 3 84 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Козловський Святослав 3 81 2 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Кочкін Артем 3 70 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Крищук Олександр 3 78 2 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Кулик Вероніка 3 81 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Кучмар Максим 3 87 2 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Ламтєв Сергій 3 78 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Левицька Анастасія 3 84 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Левченко Софія 3 87 2 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Лесяк Анастасія 3 84 2 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Литвиненко Анна 3 84 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Литвиненко Данило 3 84 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Мазурик Нікіта 3 84 2 КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Малик Назар 3 84 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Мамбетова Аріана 3 85 2 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Манек Анастасія 3 72 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Маркова Вероніка 3 87 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Михайленко Богдан 3 81 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Михнів Владислав 3 84 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Мілевський Артем 3 87 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Міляр Ангеліна 3 84 2 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Млинкова Ангеліна 3 81 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024