Шкільний портал
П`ятниця, 14.06.2024, 21:49
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 9 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 640
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

9 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження таблиці)
Адаменко Дарина 9 56 3 Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернігівської області Чернігівська Ніжин
Андрійчук Владислав 9 58 3 НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області Рівненська Верхів
Апатьєва Аліна 9 58 3 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Бабич Варвара 9 66 3 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Балкова Анна 9 54 3 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Беньковський Нікіта 9 50 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Бєлкін Станіслав 9 69 3 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Білуха Лілія  9 50 3 Луканівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка 
Бойко Артем 9 58 3 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Бокало Вероніка 9 67 3 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця міста Дрогобич Львівської області Львівська м. Дрогобич
Бондаренко Вікторія 9 51 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Бондаренко Єлизавета 9 51 3 Помічнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Помічна
Боровик Аліна 9 50 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Ваколюк Ілона 9 50 3 Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області Хмельницька  м. Кам'янець-Подільський
Вермінська Евеліна 9 55 3 НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хмельницької області Хмельницька с. Морозів
Височина Марія 9 67 3 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Вишневська Анастасія 9 50 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Гапон Анастасія 9 52 3 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Гарасим’як Олена 9 55 3 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Гончарова Маргарита 9 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Гончарова Яна 9 55 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Горкава Аліна 9 50 3 Гаврилівський НВК (дитячий садок-ЗОШ І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська  с. Гаврилівка
Горячун Олександра 9 69 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Гришневская Аліса 9 51 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Губарєв Гліб 9 67 3 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Дзюбінська Діана 9 51 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Дубовик Діана 9 54 3 Філія "Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2" ОЗ " Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська смт. Білики
Дякова Каріна 9 50 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Єременко Євгенія 9 69 3 Кременчуцький ліцей №17 «Вибір» імені М.Г Неленя Полтавської області Полтавська м.Кременчук
Жураковська Єлизавета 9 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Зеленська Анна 9 67 3 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Зубковська Аліна 9 61 3 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Касперський Матвєй 9 61 3 Бердичівський міський ліцей №15 Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Каюков Данило  9 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Кирбаба Олександр 9 63 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Клименко Богдан 9 57 3 Лохвицька гімназія № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області Полтавська Лохвиця
Коваленко Анастасія 9 66 3 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Коваль Богдан 9 54 3 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Козирєв Владислав 9 50 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Комарова Валерія 9 51 3 Кременчуцький ліцей №17 «Вибір» імені М.Г Неленя Полтавської області Полтавська м.Кременчук
Корж Юлія 9 64 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Котик Тарас 9 69 3 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця міста Дрогобич Львівської області Львівська м. Дрогобич
Крайник Богдан 9 57 3 Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Високе
Кулешов Олег 9 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Кускова Єва 9 63 3 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Латипов Роман 9 58 3 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Литовка Юлія 9 50 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Локацюн Михайло 9 61 3 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Великий Жолудськ
Малюга Віолетта 9 57 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Масловська Єлізавета 9 67 3 Бердичівський міський ліцей №15 Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Мельничук Юрій 9 51 3 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Мотрич Юлія 9 54 3 Лохвицька гімназія № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області Полтавська Лохвиця
Муленко Ліана 9 54 3 Балабинський НВК "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області Запорізька  смт Балабине
Нестеренко Єлизавета 9 51 3 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Носик Ангеліна 9 50 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Омельченко Олександр 9 53 3 Кременчуцький ліцей №17 «Вибір» імені М.Г Неленя Полтавської області Полтавська м.Кременчук
Орел Анастасія 9 58 3 Григорівський НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська с. Григорівка
Пайзяк Денис 9 66 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Панчул Діана 9 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Пастушкова Надія 9 50 3 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Патер Владислав 9 50 3 Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Високе
Петренко Данило 9 58 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Пешков Олександр 9 50 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Підлісний Андрій 9 67 3 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Великий Жолудськ
Підопригора Владислав 9 50 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Полякова Вікторія 9 50 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Родак Вікторія 9 58 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Родичкіна Катерина 9 57 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Рожак Галина 9 50 3 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Рожкевич Кіра 9 66 3 Гаврилівський НВК (дитячий садок-ЗОШ І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська  с. Гаврилівка
Сад Надія 9 57 3 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Великий Жолудськ
Сімчук Дарія 9 55 3 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Скляров Даниїл 9 50 3 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Скріпнік Олександра 9 50 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Соколянский Марк 9 57 3 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Тапол Кирило 9 50 3 Зеленогайська ЗОШ I-III ступенів Донецької області Донецька с. Іскра
Томашов Максим 9 50 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Федорак Богдан 9 52 3 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Федорова Вероніка 9 66 3 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Ферт Зоряна 9 50 3 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Фечук Анастасія 9 55 3 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької оласті Хмельницька Шепетівка
Хомик Ірина 9 58 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Христенко Аліна 9 57 3 Лохвицька гімназія № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області Полтавська Лохвиця
Шарова Вікторія 9 63 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Шевчук Вікторія 9 52 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Шеремета Віталіна 9 51 3 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області Хмельницька с. Великі Зозулинці
Шрамко Анна 9 69 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Шутько Дмитро 9 55 3 Помічнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Помічна
Якименко Владислав 9 54 3 Філія "Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2" ОЗ " Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська смт. Білики
Яременко Родіон 9 57 3 Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Високе
Ясеновенко Максим 9 55 3 Помічнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Помічна
Ясинецький Денис 9 51 3 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024