Шкільний портал
П`ятниця, 14.06.2024, 22:00
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 7 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 640
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

7 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження таблиці)
Алексійчук Андрій 7 56 3 КЗ Сумської обласної ради Шосткинський ліцей – інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Анісімов Максим 7 54 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Бернатович Денис  7 65 3 Луканівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка 
Бєлік Іван 7 64 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Бичков Євгеній 7 50 3 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Брагінець Тетяна 7 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Васькевич Ксенія 7 50 3 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Волчков Матвій 7 50 3 Балабинський НВК "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області Запорізька  смт Балабине
Гаврилюк Катерина 7 62 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Голобок Ілля 7 59 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Голуб Максим 7 50 3 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Гончарова Діана 7 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Грушихіна Регіна 7 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Давидова Марія 7 64 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Денисова Дар’я 7 64 3 КЗ "Станично-Луганська спеціалізовано школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів імені П.В.Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області"  Луганська  Станиця Луганська 
Дробаха Анастасія 7 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Єременко Діана 7 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Єфімова Крістіна 7 62 3 КЗ Сумської обласної ради Шосткинський ліцей – інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Зезьора Аліна 7 62 3 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Іванів Марія 7 54 3 Пиратинський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Львівської області Львівська с. Пиратин
Капличний В’ячеслав 7 50 3 НВК №9 м. Хмельницького Хмельницька м. Хмельницький
Кармилицька Віра 7 54 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Коваленко Дар'я 7 50 3 Макіївська гімназія Кремінської районної ради Луганської області Луганська с. Макіївка
Козлюк Дарина 7 56 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Колесник Олександр 7 54 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Колесник Павло 7 56 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Копєйка Ксенія 7 50 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Коцар Яна 7 67 3 Бишляцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Бишляк
Лещенко Ілля 7 67 3 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Литовка Софія 7 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Лівіцький Владислав 7 56 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
Літус Захар 7 59 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Лосінець Анна 7 50 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Мага Владислав 7 62 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Манчук Ілля 7 64 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Мисник Влада 7 54 3 КЗ "Станично-Луганська спеціалізовано школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів імені П.В.Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області"  Луганська  Станиця Луганська 
Мусієнко Єгор 7 50 3 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Назаренко Захар 7 59 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Назарова Аліна 7 67 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Нікітіна Богдана 7 51 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
Омелько Яна 7 64 3 Пиратинський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Львівської області Львівська с. Пиратин
Осипова Софія 7 59 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Петраков Ілля 7 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Рудик Артем 7 67 3 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Русол Єгор 7 56 3 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Семенюк Максим 7 54 3 Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області Хмельницька м. Нетішин
Сидорчук Богдан 7 50 3 Макіївська гімназія Кремінської районної ради Луганської області Луганська с. Макіївка
Сікора Софія 7 54 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
Стецюк Аліна 7 56 3 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької оласті Хмельницька Шепетівка
Столярчук Анастасія 7 59 3 Балабинський НВК "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області Запорізька  смт Балабине
Таран Микола 7 64 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Тимошевська Яна 7 50 3 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Тиченко Олександра 7 67 3 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Федик Богдан 7 51 3 Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Рівненської області Рівненська с. Повча
Федорова Тамара 7 50 3 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Федорчук Марина 7 67 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Філімонова Вікторія 7 67 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Хавронич Микола 7 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Хачік Іван 7 67 3 Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Озерне
Ходоровська Дар’я 7 50 3 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Хоростецький Володимир 7 59 3 Пиратинський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Львівської області Львівська с. Пиратин
Христиченко Анна 7 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Цвєтков Богдан 7 51 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Чепуренко Євгеній 7 54 3 КЗ "Станично-Луганська спеціалізовано школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів імені П.В.Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області"  Луганська  Станиця Луганська 
Череда Данило 7 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Швець Яна 7 50 3 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Щастлива Діана 7 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка

 

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024