Шкільний портал
Четвер, 23.05.2024, 02:59
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 5 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 639
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

5 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження)
Терещенко Артем 5 70 2 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Тимошенко Олександр 5 81 2 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Торговець Сергій 5 89 2 Великомихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Великомихайлівка
Трапізон Полина 5 72 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Тутік Артем 5 75 2 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Тюрін Кирил 5 76 2 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Федорова Іванна 5 75 2 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Фесенко Тимур 5 83 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Фомюк Каріна 5 72 2 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Халавко Ангелина 5 81 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Харахурсах Дамір 5 86 2 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Харченко Ольга 5 81 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Хорт Іван 5 72 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Христич Вікторія 5 75 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська  Новоград-Волинський
Худьо Анна 5 70 2 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Цехмістер Олександра 5 86 2 Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області Хмельницька с. Пасічна
Цудінович Денис 5 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області  Київська Княжичі
Черенков Дмитро 5 75 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Черних Вероніка 5 81 2 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Чернядєв Даніл 5 70 2 Зеленогайська ЗОШ I-III ступенів Донецької області Донецька с. Іскра
Чубучна Ангеліна 5 75 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Шабатівський Назарій 5 86 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Шкодич Вероніка 5 74 2 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Юрченко Софія 5 74 2 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Якименко Олександр 5 72 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Яковенко Альбіна 5 78 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
ІІІ місце
Авдолян Давид 5 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Анастасьєв Андрій 5 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Антипова Маргарита 5 51 3 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Баранов Арсеній 5 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Башкирська Ангеліна 5 64 3 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Бернашевська Катерина 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Берьозкін Ярослав 5 62 3 Світлодарський НВК "ДНЗ – ЗОШ І ступеня - гімназія" Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Бєлєвцов Сергій 5 50 3 Старосалтівський ліцей Сторосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області Харківська Старий Салтів
Бригида Каріна 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Бурцева Злата 5 59 3 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Вакула Вікторія 5 51 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Вакуленко Наталія 5 54 3 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів  Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька  с. Новоукранїнка
Василенков Андрій 5 67 3 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Васильева Олександра 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Вівсянник Вероніка 5 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Власенко Владислава 5 54 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Вознюк Кіріл 5 64 3 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Вознюк Максим 5 50 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Воробєй Святослав 5 50 3 Балабинський НВК "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області Запорізька  смт Балабине
Гаврилюк Валерія 5 51 3 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Гайдамака Марія 5 56 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Гетманенко Юлія 5 50 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Гірічев Олександр 5 56 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Горбань Кирило 5 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Грабан Данило 5 56 3 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Гришко Софія 5 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Гулько Ія 5 59 3 КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» Вінницька Чечельник
Гуменюк Таїса 5 67 3 Княжицька ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області  Київська Княжичі
Даніліна Ольга 5 54 3 КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" Черкаська м. Черкаси
Даценко Марія 5 50 3 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Демидов Євген 5 67 3 КЗ «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Запорізька с. Радивонівка
Дереза Поліна 5 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Дімітрієва Влада 5 59 3 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Добренький Матвій 5 59 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Драпалюк Софія 5 50 3 НВК «Сонцівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка
Дячук Анастасія 5 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Загребельний Михайло 5 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Заремська Аліна 5 54 3 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Звозко Софія 5 54 3 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Іванова Олександра 5 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Ігнатович Аліна 5 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Ільченко Олександр 5 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Казарян Влад 5 50 3 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Казлаускас Едвард 5 50 3 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Калініченко Данііл 5 67 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Камєнєв Дмитрій 5 56 3 КЗ "Станично-Луганська спеціалізовано школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів імені П.В.Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області"  Луганська  Станиця Луганська 
Касімов Шаміль 5 50 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Качановський Олександр 5 54 3 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Кириченко Нікіта 5 50 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Коваленко Анна 5 54 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Козленко Артем 5 64 3 Княжицька ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області  Київська Княжичі
Козлюк Денис 5 50 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Копишта Данило 5 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Кореньков Станіслав 5 64 3 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Коржов Максим 5 54 3 Гаврилівський НВК (дитячий садок-ЗОШ І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська  с. Гаврилівка
Корня Ангеліна 5 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Костандова Анна 5 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Костенко Софія 5 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Костромітіна Владислава 5 59 3 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів  Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька  с. Новоукранїнка
Костюк Дарія 5 50 3 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області Хмельницька с. Великі Зозулинці
Коцар Лілія  5 62 3 Бишляцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Бишляк
Кочубей Анастасія 5 56 3 Княжицька ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області  Київська Княжичі
Кошляк Марія 5 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Кошляк Софія 5 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Кравуновський Данііл 5 50 3 КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" Черкаська м. Черкаси
Криворучко Марія 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Кришталь Софія 5 54 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Ксендзов Павло 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Кузьменко Ангеліна 5 59 3 Княжицька ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області  Київська Княжичі
Куліков Дмитро 5 54 3 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Купрата Яна 5 51 3 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Лаврик Роман 5 50 3 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Лелюк Юліанна 5 59 3 Світлодарський НВК "ДНЗ – ЗОШ І ступеня - гімназія" Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Лісовол Дмитро 5 50 3 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Лозовська Софія 5 51 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Лосінець Валерій 5 54 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Лошак Роман 5 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Луценко Денис 5 59 3 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Луцено Крістіна 5 56 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Максименко Микита 5 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Марійченко Злата 5 51 3 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Мельничук Маріанна 12 51 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Михайлюк Поліна 12 59 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Мільто Олексій 5 62 3 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Молчанова Аліна 5 62 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Мустафаєв Олександр 5 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Нікітіна Белла 5 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Оглезнєва Христина 5 59 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Олексюк Роман 5 56 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Орел Маргарита 5 50 3 Зеленогайська ЗОШ I-III ступенів Донецької області Донецька с. Іскра
Ослаба Вадим 5 59 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Очередниченко Андрій 5 54 3 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Павленко Софія 5 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Павлій Марія 5 56 3 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів  Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька  с. Новоукранїнка
Павлова Софія 5 54 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Перетятько Кіра 5 62 3 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів  Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька  с. Новоукранїнка
Петрикіна Вікторія 5 50 3 Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Високе
Попович Владислав 5 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Притула Михайло 5 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Прохорова Аріна 5 59 3 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Рибка Михайло 5 64 3 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Рудий Дмитро 5 51 3 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Руснак Микита 5 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Рябокляч Тетяна 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Рябоконь Анастасія 5 62 3 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Савченко Микола 5 56 3 Світлодарський НВК "ДНЗ – ЗОШ І ступеня - гімназія" Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Савчук Тимофій 5 51 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Севостьянов Євген 5 55 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Сердюков Богдан 5 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Серпокрил Іван 5 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Сіняєв Дмитро 5 50 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Січак Ольга 5 62 3 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Степанов Єгор 5 54 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Сторожук Артем 5 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Сторожук Петро 5 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Суворова Альона 5 50 3 Зеленогайська ЗОШ I-III ступенів Донецької області Донецька с. Іскра
Тимченко Назарій 5 51 3 КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" Черкаська м. Черкаси
Ткачук Поліна 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Трончук Софія 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Фазлєєва Єлизавета 5 59 3 Княжицька ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області  Київська Княжичі
Федорович Ульяна 5 62 3 КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» Вінницька Чечельник
Харченко Альбіна 5 67 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Хмелюк Марія 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Хохлов Олександр 5 67 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Цвірко Софія 5 50 3 Старосалтівський ліцей Сторосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області Харківська Старий Салтів
Циплюк Максим 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Цюрюпа Олександра 5 67 3 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Чупріна Діана 5 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Шишленко Софія 5 50 3 Старосалтівський ліцей Сторосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області Харківська Старий Салтів
Яковчук Ілона 5 59 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Янкова Софія 5 62 3 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області Хмельницька с. Великі Зозулинці

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024