Шкільний портал
Середа, 21.02.2024, 11:12
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 618
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження)
Кругова Марія 2 79 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Кулеша Назар 2 88 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Кулик Вікторія 2 70 2 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Культенко Єгор 2 85 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Куцик Соломія 2 79 2 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Кучерук Давид 2 82 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Лисяк Анастасія 2 74 2 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Лінник Вікторія 2 82 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Лопатнюк Михайло 2 73 2 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Маковєй Анастасія 2 82 2 Миколаївська ЗОШ I-III ступенів №16 Миколаївська м. Миколаїв
Малєнок Елеонора 2 88 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Масалітіна Аніта 2 73 2 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Маслов Олександр 2 88 2 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Мастерова Поліна 2 70 2 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Мельничук Даніел 2 76 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Михайленко Марія 2 85 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Мостовий Іван 2 85 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Недбай Арсеній 2 82 2 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Нечай Софія 2 76 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Новицька Валерія 2 88 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Олефір Анастасія 2 82 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Онищенко Дар’я 2 71 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Оношенко Марія 2 88 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Пащин Вадим 2 82 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Петренко Антон 2 73 2 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Печена Віолетта 2 76 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Печінка Олександр 2 70 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Протас Ксенія 2 85 2 Віньковецький ліцей Хмельницької області Хмельницька Віньківці
Різник Кароліна 2 88 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Рогатинський Артем 2 85 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Родченко Денис 2 70 2 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Романів Віктор 2 85 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Романов Кирил 2 70 2 Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Високе
Савчук Софія 2 85 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Салова Валентина 2 88 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Сафарова Карина 2 88 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Сімоненко Валерія 2 88 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Скворцова Софія 2 88 2 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Степанов Ілля 2 70 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Сухацька Владислава 2 88 2 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Тєльний Богдан 2 85 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Тислюк Анастасія 2 88 2 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Фоменко Аріна 2 73 2 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Францев Дмитро 2 79 2 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Цибенко Аліна 2 79 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Цибуля Микола 2 85 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Чайковська Олександра 2 88 2 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Шевчук Крістян 2 88 2 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Шкрябіна Дарина 2 77 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Янчук Дана 2 70 2 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Ярова Софія 2 88 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
ІІІ місце
Баюш Анастасія 2 50 3 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Білик Руслан 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Білицький Максим 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Богданович Михайло 2 61 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Болбат Вероніка 2 50 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Бондаренко Катерина 2 50 3 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Булаш Данило 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Ванда Уляна 2 55 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Вєтров Михайло 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Вибрановський Олександр 2 50 3 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Гарниш Станіслав 2 50 3 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Герасимова Аріна 2 58 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Гіріна Євгенія 2 50 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Гладченко Дмитро 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Годжек Дмитро 2 50 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Гордєєв Олександр 2 52 3 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Гребенюк Артем 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Грек Кира 2 61 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Гриценко Мілана 2 50 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Грушко Ельдар 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Гуржий Єлизавета 2 55 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Дегтярьова Вікторія 2 50 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Дідур Дмитро 2 50 3 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Дмитрук Валерія 2 55 3 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Довга Марія 2 50 3 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Замойський Артем 2 50 3 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Захарченко Данило 2 52 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Зьома Арсеній 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Іванов Богдан 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Кайдаш Ігор 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Калмахелідзе Майя 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Кичман Артем 2 58 3 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Ковтуненко Тимур 2 55 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Козак Софія 2 61 3 Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області Хмельницька м. Нетішин
Козлюк Софія 2 58 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Колосов Владислав 2 50 3 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Костюк Аріна 2 55 3 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області Хмельницька с. Великі Зозулинці
Крилов Яким 2 58 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Кубай Вероніка 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Кулінченко Тимофій 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Кушнірук Максим 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Леськова Анастасія 2 50 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Личката Аліна 2 55 3 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Луценко Кирило 2 52 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Маєвський Максим 2 58 3 КЗ Сумської обласної ради Шосткинський ліцей – інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Матвєєва Владислава 2 50 3 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Матюшик Олександра 2 55 3 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Медвідь Владислав 2 50 3 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Мельник Анастасія 2 64 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Мороз Аріна 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Науменко Ангеліна 2 50 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Нестеров Назар 2 58 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Нестерова Орина 2 50 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Олейникова Вікторія 2 50 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Ошурко Софія 2 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Парчевська Дар’я 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Пашнюк Софія 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Педак Марія 2 67 3 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Петров Олександр 2 50 3 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Платохіна Анастасія 2 58 3 НВК «Сонцівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка
Побережна Катерина 2 67 3 Віньковецький ліцей Хмельницької області Хмельницька Віньківці
Поліщук Ніколь 2 61 3 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Попова Анна 2 52 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Птушко Богдан 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Ришкова Валерія 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Рубан Володимир 2 50 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Савельєва Олександра 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Сагуленко Марк 2 50 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Свояков Андрій 2 58 3 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Сергійчук Олександр 2 50 3 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Скоков Владислав 2 58 3 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Соболь Аліна 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Соловей Ксенія 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Старіков Кіріл 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Старіченко Олексій 2 52 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Сухолоб Єгор 2 67 3 Верхньокриничанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Запорізької області Запорізька с. Верхня Криниця
Твердун Кіра 2 64 3 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Ткаченко Євгенія 2 50 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Тріщов Артур 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Халангот Вероніка 2 58 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Харченко Кирило 2 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Холод Сніжана 2 50 3 Поточанський НВК І ступеня Закарпатської області Закарпатська Поточок
Чабаненко Дмитро 2 50 3 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Чернецький Микола 2 61 3 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Шеврікуко Микита 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Шилов Михайло 2 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Якушин Герман 2 50 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Якущенко Тетяна 2 64 3 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Яценко Тимофій 2 50 3 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024