Шкільний портал
Понеділок, 26.02.2024, 00:12
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 10 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. 2 сторінка.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 619
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

10 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Андраш Лариса 10 64 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Безкоровайна Вікторія 10 56 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Бережна Анастасія 10 64 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Біленька Вікторія 10 56 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Білоусова Віра 10 69 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Бондарь Вікторія 10 66 3 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Бородай Анна 10 50 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Васін Ігор 10 69 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Гаврис Артем 10 58 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Герасименко Владислав 10 69 3 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Говоруха Анастасія 10 50 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська Щастя
Горева Марина 10 64 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Гребінник Іван 10 53 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Губа Олександра 10 58 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Дуля Іван 10 53 3 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Жбанков Іван 10 50 3 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Журавель Богдан 10 64 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Заганяч Дмитро 10 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Заіка Павло 10 50 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Калітуха Вікторія 10 69 3 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Каньовський Андрій 10 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Кирик Віталій 10 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Когут Володимир 10 66 3 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Кондратюк Єлізавета 10 50 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Кормілець Вероніка 10 53 3 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту" Харківська м. Харків
Красильніков Андрій 10 69 3 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Кривий Степан 10 61 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Кувік Ростислав 10 61 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Лисенко Аліна 10 69 3 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Льопка Анастасія 10 61 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Макаренко Андрій 10 51 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Макаренко Вікторія 10 58 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Маліновський Олександр 10 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Мартиненко Єлізавета 10 66 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Мартинюк Ольга 10 61 3 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Марусенко Олександр 10 50 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Мацерук Ксенія 10 50 3 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Мельничук Анатолій 10 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Нестєрова Софія 10 50 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Новаковська Олександра 10 56 3 ДПТНЗ «Покровський ЦППРК» Дніпропетровська м. Покров
Носачов Богдан 10 66 3 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Піскун Вікторія 10 64 3 Цвітківський академічний ліцей Хлистунівської сільської ради Городищенського району Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Піхотіна Тетяна 10 69 3 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Пономарьова Тетяна 10 58 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Попко Дмитро 10 50 3 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Першотравенський гірничий ліцей» Дніпропетровської області Дніпропетровська Першотравенськ
Прожижко Анна 10 69 3 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Разумейко Роман 10 58 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Репа Анна 10 69 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Рой Катерина 10 64 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Рудник Дмитро 10 50 3 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Першотравенський гірничий ліцей» Дніпропетровської області Дніпропетровська Першотравенськ
Смірнова Валерія 10 58 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Столяр Ігор 10 61 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Терентьєв Дмитро 10 61 3 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Тимошевська Поліна 10 58 3 Раківський ЗПЗСО Шляхівської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Раківка
Тулупова Вікторія 10 61 3 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту" Харківська м. Харків
Ус Дар'я 10 69 3 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту" Харківська м. Харків
Шпиця Олександра 10 50 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Якименко Анастасія 10 64 3 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024