Шкільний портал
Неділя, 25.02.2024, 23:01
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 9 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. 2 сторінка.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3742
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

9 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Андрієвський Ярослав 9 50 3 Єлизаветівська філія КЗ «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Єлизаветівка
Аненко Артем 9 56 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Аненко Данило 9 56 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Артеменко Анастасія 9 69 3 Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Богунський Дмитро 9 51 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Бойко Владислав 9 50 3 Верхосульський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області Сумська с. Верхосулка
Борщ Олександр 9 51 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Браніште Денис 9 56 3 Миколаївська ЗОШ №44 Миколаївська м. Миколаїв
Брежнєв Дмитро  9 56 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська Щастя
Бруцька Дар’я 9 64 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Версаль Антон 9 50 3 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Виборнов Арсеній 9 66 3 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Воропаєва Поліна 9 69 3 Єлизаветівська філія КЗ «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Єлизаветівка
Гаврилова Олена 9 61 3 Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гаєва Катерина 9 64 3 Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Головатюк Леон 9 56 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Горобець Вікторія 9 50 3 Верхосульський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області Сумська с. Верхосулка
Горянський Данило 9 64 3 Щербанівський ліцей Полтавської області Полтавська c. Щербані
Грицаєнко Марина 9 64 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Гуленко Карина 9 61 3 Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області Харківська  с. Шебелинка
Дикун Крістіна 9 56 3 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Драниш Софія 9 50 3 Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Жиган Констянтин 9 50 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Заєць Анатолій 9 50 3 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Калугін Євген 9 50 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Карбань Марія 9 51 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Кишляк Катерина 9 80 3 Раківський ЗПЗСО Шляхівської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Раківка
Кіценко Анастасія 9 56 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Костів Дмитро 9 61 3 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Котвіцький Михайло 9 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Коханевич Данило 9 66 3 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Красіцька Анастасія 9 61 3 Цвітківський академічний ліцей Хлистунівської сільської ради Городищенського району Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Краснікова Єлізавета 9 50 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Крошка Владислав 9 56 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Крук Анна 9 64 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська с. Шибиринівка
Кулджанішвілі Гурам 9 64 3 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Куліда Максим 9 69 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Курко Артем 9 56 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Лисик Вероніка 9 61 3 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Лукашенко Денис 9 56 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Мазан Тетяна 9 64 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Максименко Олексій 9 53 3 Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Розівка
Манчук Андрій 9 61 3 Дільнична ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Дільниче
Маркевич Ілля 9 66 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Молдованова Марія 9 50 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Назаренко Богдана 9 64 3 ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області Полтавська Кобеляки
Нечепоренко Софія 9 50 3 Верхосульський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області Сумська с. Верхосулка
Нікітіна Крістіна 9 61 3 Єлизаветівська філія КЗ «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Єлизаветівка
Нікора Артем 9 64 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Орішич Вероніка 9 66 3 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Осадчук Михайло 9 56 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Павлусь Марта 9 66 3 ЗОШ  I -II ступенів села Колоденці Львівської області Львівська область с. Колоденці
Пасічник Вероніка 9 69 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Піотровська Інна 9 64 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Рагульський Арсен 9 50 3 КЗО «Криворізька  санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Рябов Микола 9 69 3 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області Донецька с. Міньківка
Сімоненко Анастасія 9 66 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Слободніченко Олена 9 56 3 Дільнична ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Дільниче
Суржан Сергій 9 65 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступені №5 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сухомлин Олександр 9 56 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Троц Богдан 9 69 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Тьосса Діана 9 51 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Усатий Володимир 9 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Фоменко Поліна 9 69 3 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Харченко Катерина 9 64 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Холявко Анастасія 9 50 3 Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська Томаківка
Чабан Євген 9 64 3 Дільнична ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Дільниче
Чернявский Євген 9 56 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Чикіда Захар 9 56 3 Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Мелекіне
Чорна Валерія 9 61 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Шаповалова Євгенія 9 69 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Шевчук Євген 9 64 3 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Юраш Ксенія 9 53 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Яремко Вероніка 9 64 3 ЗОШ  I -II ступенів села Колоденці Львівської області Львівська область с. Колоденці

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024