Шкільний портал
Четвер, 29.02.2024, 07:42
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 8 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. 2 сторінка.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3742
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

8 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження)
П’янов Мілан 8 70 2 Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Павленко Поліна 8 84 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Паращук Вікторія 8 84 2 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Петриченко Вікторія 8 76 2 Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області Черкаська с. Краснопілка
Печенюк Владислав 8 87 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Пігарєв Крістіан 8 76 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Пімєнова Яна 8 87 2 КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Покурар Катерина 8 87 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Полянський Дмитро 8 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Попович Ілля 8 76 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Ратушна Аріна 8 79 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Решетняк Владислав 8 70 2 Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ригаліна Варвара 8 79 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька Старомлинівка
Руденко Аліна 8 71 2 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Рудич Анастасія 8 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Рядних Дарина 8 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Таврійськ
Савенко Володимир 8 82 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Савчук Олена 8 71 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Саусь Максим 8 82 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Семендяєва Аріна 8 87 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Симакін Микола 8 71 2 Дільнична ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Дільниче
Сігеті Євген 8 74 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Сліпченко Вероніка 8 76 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Сорока Анастасія 8 85 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Сосновий Максим 8 87 2 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Сотула Тетяна 8 79 2 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Столярук Антон 8 84 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Стрельченко Таїсія 8 84 2 КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Миколаївка
Талама Василина 8 74 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Терзіян Данило 8 84 2 КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Ткач Ілля 8 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ткачов Олександр 8 74 2 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Токмань Валентина 8 76 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Трокуль Каміла 8 87 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Тущенко Дмитро 8 85 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Федонюк Софія 8 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Фесенко Юлія 8 82 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Хитун Анна 8 82 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Черевічна Софія 8 76 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Чернова Анастасія 8 74 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Чорна Вікторія 8 71 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Шабетя Денис 8 82 2 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Шавикін Євгеній 8 87 2 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Шапіро Владислава 8 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Шароваров Єгор 8 84 2 КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Швачко Анна 8 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Швецова Тетяна 8 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Шинкаренко Кіра 8 89 2 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Шістя Анна 8 71 2 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Шкімбова Поліна 8 71 2 Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Розівка
Шрамко Роман 8 84 2 Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області Сумська с. Марківка
Шурар Вікторія 8 82 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Щербакова Дар’я 8 84 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Щербань Микита 8 85 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ярема Юлія 8 71 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Яріш Ольга 8 79 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ярошенко Ірина 8 79 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
ІІІ місце
Агапеєва Діана 8 53 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Асапуо Неіна 8 53 3 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Блудова Тетяна 8 58 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Богунська Ірина 8 69 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Болдарова Яна 8 69 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Бударєв Олександр 8 58 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Булгакова Анна 8 64 3 Харківська спеціалізована школа №73 Харківська м. Харків
Вербій Валерія 8 50 3 КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Войток Дарія 8 64 3 Харківська спеціалізована школа №73 Харківська м. Харків
Воробйова Софія 8 56 3 Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Голованова Олександра 8 56 3 Щербанівський ліцей Полтавської області Полтавська c. Щербані
Горлатий Максим 8 56 3 Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Гуменюк Софія 8 58 3 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Дудник Олександр 8 61 3 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Єрмакова Анастасія 8 53 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Житній Даніїл 8 64 3 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Івахненко Катерина 8 61 3 Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська Томаківка
Карпенко Віктор 8 56 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Кизименко Ростислав 8 64 3 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Кисіль Яна 8 53 3 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Ковальова Дарина 8 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Коляда Анастасія 8 50 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Кривсун Вероніка 8 58 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Ламєкін Володимир 8 64 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Лінкін Денис 8 61 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Малюжонок Ольга 8 69 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Мартиненко Андрій 8 56 3 Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Матюшик Аліна 8 61 3 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Михайлюк Антон 8 64 3 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Мітін Віктор 8 64 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Міщанин Михайло 8 58 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Морозов Андрій 8 61 3 Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Розівка
Нагороднюк Катерина 8 58 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Найдьонова Лілія 8 61 3 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Нечипоренко Віталій 8 64 3 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Орач Тимофій 8 58 3 Харківська спеціалізована школа №73 Харківська м. Харків
Отян Дмитро 8 64 3 Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Розівка
Падусов Станіслав 8 69 3 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Пацерний Максим 8 61 3 Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Побива Микита 8 53 3 Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська Томаківка
Повелиця Владеслав 8 61 3 Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Попов Микита 8 61 3 КЗО СЗШ №2 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Присяжнюк Євгенія 8 50 3 КЗО СЗШ №2 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Пустобаєва Вероніка 8 53 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Таврійськ
Саглаєва Катерина 8 61 3 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Сахненко Данило 8 69 3 Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області Сумська с. Марківка
Семенков Артем 8 53 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Скрипник Єлізавета 8 64 3 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Тарасенко Альбіна 8 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Чепеленко Герман 8 61 3 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Червінська Марія 8 64 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Чуп Камілла 8 69 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Шаламов Михайло 8 50 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Шпак Влада 8 50 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Шпілька Микола 8 50 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Шульга Єгор 8 50 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Юдін Степан 8 61 3 КЗО СЗШ №2 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024