Шкільний портал
Четвер, 29.02.2024, 06:32
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 7 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. 2 клас.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3742
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

7 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Алексєєнко Ірина 7 61 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Амаркулесий Ана-Марія 7 56 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Биндю Артем 7 51 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Богунський Михайло 7 50 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Болободько Богдан 7 58 3 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків
Гайдаєнко Ярослав 7 64 3 Городецька ЗОШ І - ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Горина Ксенія 7 66 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Гречка Ярослав 7 66 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Гриценко Аміна 7 69 3 Городецька ЗОШ І - ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Гробатюк Георгій 7 50 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Давидян Михайліна 7 50 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Дмітрієва Діана 7 61 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Доценко Нікіта 7 50 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Дубовиченко Анатолій 7 69 3 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Захаров Павло 7 64 3 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків
Капиш Вероніка 7 69 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Карпенко Георгій 7 66 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Карпінський Максим 7 66 3 Городецька ЗОШ І - ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Коваленко Олександр 7 50 3 Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добра Надія
Копєйка Ксенія 7 51 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Костиннян Маддалена 7 53 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Костинян Катерина 7 56 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Курік Оксана 7 61 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Левицька Іонела 7 51 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Луган Дмитро 7 50 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Малик Артур 7 56 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Марковський Олександр 7 58 3 Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська Томаківка
Меглей Іван 7 50 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Меглей Каріна 7 53 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Мельник Михайло 7 51 3 Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15-колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Москалеко Вероніка 7 69 3 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків
Налескін Ростислав 7 69 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Олар Денис 7 53 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Осадченко Максим 7 53 3 Городецька ЗОШ І - ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
П’єкний Захар 7 64 3 ЗОШ  I -II ступенів села Колоденці Львівської області Львівська область с. Колоденці
Пасичниченко Валерія 7 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Роздорожний Ярослав 7 56 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Синиця Віолетта 7 58 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Смерека Антоніна 7 50 3 Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15-колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Сокащук Артем 7 50 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Соломонович Василь 7 50 3 Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15-колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Сотнік Ліля 7 66 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Урсулян Євеліна 7 51 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Фараон Гліб 7 66 3 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків
Фурсов Ілля 7 53 3 Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15-колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Цимбал Вероніка 7 50 3 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Чемезова Дар’я 7 56 3 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Чепель Захар 7 61 3 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Чмиренко Ярослав 7 64 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Юхтман Поліна 7 64 3 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024