Шкільний портал
Вівторок, 18.06.2024, 01:05
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 5 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. 2 сторінка.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 640
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

5 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Алієв Артур 5 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Антонов Артем 5 51 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська Щастя
Бабич Анатолій 5 66 3 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Баришко Веніамін 5 61 3 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Білоноженко Гордій 5 58 3 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Валуйський Максим 5 58 3 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Вареник Богдан 5 50 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Вареник Ілля 5 56 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Васечко Святослав 5 66 3 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Василенко Єгор 5 50 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська с. Шибиринівка
Васильєва Аліна 5 69 3 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Вдовенко Нікіта 5 66 3 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Вент Максим 5 66 3 КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Винник Олена 5 69 3 Бутівський ліцей Чмирівської сільської ради Луганської області Луганська с. Бутове
Волошина Анна 5 58 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Гавриленко Тимофій 5 58 3 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Галілей Кирило 5 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Галілей Павло 5 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Гелета Катерина 5 69 3 Верхньоланнівська ЗОШ  І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області Полтавська с. Верхня Ланна
Глумова Анастасія 5 50 3 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Гонтар Валерія 5 66 3 Верхньоланнівська ЗОШ  І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області Полтавська с. Верхня Ланна
Гончаренко Антон 5 66 3 ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» Київська м. Київ
Гончаров Матвій 5 61 3 Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька с-ще Новодмитрівка
Горбань Вікторія  5 50 3 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Гринько Елизавета 5 50 3 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Гришина Карина 5 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Гусельніков Володимир 5 58 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Даніліна Ольга 5 51 3 КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Дворчук Альбіна 5 51 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Денисенко Вероніка 5 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Добренко Вікторія 5 66 3 Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області Черкаська с. Краснопілка
Душенковська Вікторія  5 69 3 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Ємельянова Александра 5 69 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Єнікова Вікторія 5 56 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Желізняк Вероніка 5 61 3 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Завгородня Тетяна 5 53 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Захаревич Денис 5 61 3 Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області Черкаська с. Краснопілка
Зелік Тетяна 5 64 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Зінченко Денис 5 69 3 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Ігнатович Аліна 5 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Капущак Денис 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Карамишева Вікторія 5 56 3 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Кіяшко Яна 5 66 3 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Клименко Нікіта 5 50 3 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Кляхін Данило 5 58 3 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Ковенько Денис 5 50 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Козак Максим 5 69 3 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи  Паньківа  Солонківської сільської  ради Львівської області Львівська с. Поршна
Кондратюк Ліна 5 50 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Коношевич Юлія 5 51 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська с. Шибиринівка
Костенець Катерина 5 64 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська с. Шибиринівка
Котова Анастасія 5 64 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Котовий Руслан 5 50 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Кравцова Ірина 5 56 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Кравчуновський Данііл 5 51 3 КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Ксендзов Павло 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Кулагіна Маргарита 5 69 3 Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Мелекіне
Кулик Олександр 5 56 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Лапшина Каріна 5 68 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Левченко Роман 5 55 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Левченко Софія 5 50 3 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ Київська м. Київ
Лємєшкова Олександра 5 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Лобаченко Софія 5 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Луговська Анастасія 5 50 3 Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добра Надія
Любченко Крістіна 5 56 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Магеррамов Еміль 5 50 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Мазур Данило 5 69 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Мала Богдана 5 56 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Мальгін Ярослав 5 69 3 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Маневська Дарія 5 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Маринич Ілля 5 51 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Маркович Вікторія 5 50 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Мартинюк Мирослава 5 51 3 Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська Томаківка
Марченко Наталія 5 51 3 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Маштак Іван 5 50 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Мельник Артем 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Митасьова Валерія 5 56 3 Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька с-ще Новодмитрівка
Мітрюхін Дмитро 5 58 3 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Мовчан Кароліна 5 58 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Небога Анастасія 5 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Николаєва Милана 5 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Ніколенко Маргарита 5 50 3 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Ніколенко Олексій 5 50 3 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Озулу Софія 5 58 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Олексюк Маргарита 5 50 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Очеретько Анжеліка 5 64 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Павлов Владислав 5 50 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Павлов Сергій 5 61 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Пастух Назар 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Переверзев Даніл 5 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Петричко Ангеліна 5 66 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Поталенко Дмитро 5 50 3 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Разовий Артем 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Решетняк Станіслав 5 58 3 Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Рибачок Антон 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Рискаленко Олександр 5 56 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Савченко Михайло 5 53 3 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Савченко Олексій 5 58 3 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Самсонов Роман 5 50 3 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ Київська м. Київ
Семененко Дмитро 5 66 3 Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька с-ще Новодмитрівка
Семирунін Олег 5 50 3 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
СонІн Єгор 5 66 3 ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області Полтавська Кобеляки
Стецюк Дарина 5 56 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Стукало Богдан 5 61 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Сухомлин Віталій 5 50 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Тимошенко Андрій 5 69 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська с. Шибиринівка
Тимченко Ярослав 5 50 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Тихонюк Марія 5 58 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Толоконнікова Єлизавета 5 56 3 Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька с-ще Новодмитрівка
Трун Іван 5 64 3 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Тяско Ніколетта 5 50 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Феделеш Максим 5 50 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська с. Шибиринівка
Хлапонін Ярослав 5 50 3 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Чих Валентина 5 51 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Чумак Михайло 5 64 3 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька м. Дружківка
Шаяхметов Олександр 5 51 3 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Шевченко Вікторія 5 51 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Шоцький Олександр 5 50 3 ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» Київська м. Київ
Юрік Дмитро 5 50 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Яблонський Максим 5 50 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Ястремський Володимир 5 56 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024