Шкільний портал
Четвер, 29.02.2024, 07:19
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 3 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. 2 сторінка.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3742
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

3 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Алтухов Денис 3 50 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Андрусішин Давид 3 58 3 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Асауленко Ігор 3 67 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Атаманюк Ілля 3 52 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Атякіна Діана 3 50 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Бардаков Микита 3 67 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Безугла Анастасія 3 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Бескровна Вероніка 3 50 3 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Бєкасов Артем 3 61 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Биков Кирило 3 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Білик Назар 3 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Блищик Іван 3 55 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Бойчук Мар’ян 3 54 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Бокач Гліб 3 64 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Бородавка Поліна 3 67 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Буханевич Артем 3 50 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Буханевич Євген 3 50 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Верещага Кирило 3 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Черкаське
Візирська Еліна 3 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Візнюк Богдан 3 67 3 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с.Михайлівка
Вінтонович Віталій 3 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Віттель Максим 3 61 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Гаврилко Анастасія 3 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Гайда Володимир 3 50 3 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Герич Юлія 3 51 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Гладченко Олексій 3 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Глазова Яна 3 64 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Головіна Анастасія 3 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Гоменюк Назарій 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Горлов Максим 3 50 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Гошовський Максим 3 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Григор’єва Мілана 3 50 3 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька м. Дружківка
Григор'єв Андрій 3 50 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Григулич Вікторія 3 50 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Гриценко Валентин 3 54 3 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Грунін Валерій 3 58 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Дегтяренко Денис 3 61 3 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Дмитров Владислав 3 50 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Добриднік Данило 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Дубина Кирило 3 61 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Дубовик Микита 3 65 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Єфімченко Максим 3 67 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Жабокрицька Анна 3 58 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Журай Максим 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Заїка Назар 3 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Запорожець Анастасія 3 50 3 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Заярна Владислава 3 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Зінов’єв  Микола 3 58 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Злагодюк Софія 3 50 3 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Зоря Захар 3 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Іванов Іван 3 54 3 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Калюжний Юрій 3 50 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Кауненко Олександр 3 54 3 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Кафтанова Ксенія 3 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Клим Аліна 3 52 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Климець Вікторія 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Коваленко Анастасія 3 51 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Коваленко Матвій 3 58 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Коваленко Степан 3 50 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Ковач Євгенія 3 51 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Козирєв Данііл 3 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Козлова Анна 3 65 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Колесник Тетяна 3 50 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Коноваленко Артур 3 64 3 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Костюков Владислав 3 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Кравченко Михайло 3 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Кривульський Матвій 3 67 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Кулик Вероніка 3 54 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Куликов Максим 3 65 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кульбашнік Кирило 3 61 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Курова Вікторія 3 61 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кусень Євген 3 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Кутявіна Катерина 3 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Куценок Валерій 3 67 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Кучеба Уляна 3 64 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Лайло Гліб 3 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Лапіка Андрій 3 50 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Лев Остап 3 52 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Литвиненко Ярослава 3 51 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Манукян Камо 3 54 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Маруненко Максим 3 50 3 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Марчук Радіон 3 58 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Матвійчук Володимир 3 50 3 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Махновець Єва 3 50 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Мельник Володимир 3 51 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Мірошниченко Данііл 3 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Черкаське
Мірошниченко Іван 3 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Моїсеєнко Василь 3 50 3 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька м. Дружківка
Мороз Єлизавета 3 50 3 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Морока Дмитро 3 67 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Немченко Кирило 3 61 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Нікіфоров Нікіта 3 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Черкаське
Олексюк Данило 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Оніщук Вікторія 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Осипенко Віра 3 61 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Отроцюк Ілля 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Падалка Володимир 3 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Черкаське
Паламарчук Максим 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Панов Платон 3 50 3 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Пахуща Уляна 3 50 3 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Підченко Анюта 3 51 3 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Плахотін Ілля 3 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Плошниця Володимир 3 50 3 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Порубаймых Карына 3 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Приліпко Руслана 3 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Протасюк Денис 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Рашевський Костянтин 3 61 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Рем Артем 3 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Роденко Софія 3 50 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Романюк Анна 3 61 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Ротермель Альберт 3 67 3 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька м. Дружківка
Сацюк Анна 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Свирида Максим 3 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Сердечний Тимур 3 67 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Сидорченко Максим 3 50 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Скорих Артем 3 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Солодський Богдан 3 50 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Солопов Максим 3 61 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Сорко Нікіта 3 51 3 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Сорко Сабіна 3 50 3 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Сосідко Олександра 3 67 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Стугар Даніель 3 64 3 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с.Михайлівка
Табак Вікторія 3 64 3 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Така Петро 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Теплякова Анастасія 3 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Терьошина Софія 3 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Товт Адам 3 54 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Топал Максим 3 61 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Троян Єва 3 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Трусова Аліна 3 50 3 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Федоришин Яна 3 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Федоров Даніїл 3 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Федько Дар’я 3 50 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Фіголь  Дар’я 3 50 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Харченко Евеліна 3 67 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Харченко Руслан 3 50 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Цилган Вікторія 3 64 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Чистяков Сергій 3 50 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Чміль Денис 3 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Швая Анна 3 61 3 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Швідкова Регіна 3 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Шевцов Максим 3 58 3 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Шевчук Влада 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Шийка Матвій 3 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Шолудько Олександр 3 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Юркевич Емілія 3 61 3 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с.Михайлівка
Якимішин Олег 3 67 3 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Янголенко Анастасія 3 61 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ясинецький Назар 3 61 3 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Ященков Ярослав 3 50 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024