ПІБ |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
І місце |
Акавова Анастасія |
8 |
94 |
1 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Андрєєва Анна |
8 |
90 |
1 |
Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Троїцьке |
Бабенко Максим |
8 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Безвесільний Максим |
8 |
92 |
1 |
Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Міньківка |
Беленок Анастасія |
8 |
94 |
1 |
Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Горбове |
Бєлоус Мілена |
8 |
92 |
1 |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Білоконь Владислав |
8 |
94 |
1 |
КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" |
Черкаська |
Ватутіне |
Бойко Дмитро |
8 |
90 |
1 |
Харківська спеціалізована школа №73 |
Харківська |
м. Харків |
Бордюгова Анастасія |
8 |
90 |
1 |
Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Часів Яр |
Будзінський Юрій |
8 |
90 |
1 |
КЗО СЗШ №2 ДМР |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Бунецька Єва |
8 |
100 |
1 |
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Селидове |
Вітренко Олександр |
8 |
90 |
1 |
КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» |
Харківська |
с. Біляївка |
Войтенко Марія |
8 |
100 |
1 |
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Селидове |
Ворончук Кристина |
8 |
90 |
1 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Балаклія |
Воротило Анастасія |
8 |
90 |
1 |
Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Гавриш Яна |
8 |
92 |
1 |
Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Новоселівка |
Гасіч Марк |
8 |
92 |
1 |
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Селидове |
Гембець Дарія |
8 |
97 |
1 |
КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області |
Херсонська |
Велика Лепетиха |
Гемук Олександра |
8 |
90 |
1 |
Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Добра Надія |
Глушков Денис |
8 |
94 |
1 |
Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 |
Житомирська |
м. Житомир |
Головатюк Максим |
8 |
94 |
1 |
Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області |
Вінницька |
с. Комарів |
Гончарова Марія |
8 |
100 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Горбатюк Тарас |
8 |
94 |
1 |
Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області |
Вінницька |
с. Комарів |
Гордієнко Анастасія |
8 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Гуліна Анна |
8 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Данілейко Єлізавета |
8 |
90 |
1 |
Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області |
Луганська |
с. Новотошківське |
Дарадан Карина |
8 |
92 |
1 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Даценко Дар’я |
8 |
92 |
1 |
Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області |
Луганська |
с. Новотошківське |
Діденко Вероніка |
8 |
92 |
1 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Дічко Поліна |
8 |
100 |
1 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області |
Донецька |
с. Бердянське |
Жайворонок Дар’я |
8 |
94 |
1 |
КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" |
Черкаська |
Ватутіне |
Журавська Поліна |
8 |
97 |
1 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Завгородній Роман |
8 |
90 |
1 |
Щербанівський ліцей Полтавської області |
Полтавська |
c. Щербані |
Зайцева Софія |
8 |
90 |
1 |
КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Зеркаль Олександра |
8 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Зикова Тетяна |
8 |
100 |
1 |
КЗО «Криворізька санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Зуб Софія |
8 |
92 |
1 |
Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області |
Донецька |
смт. Курахівка |
Зубко Вероніка |
8 |
94 |
1 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Івашутін Георгій |
8 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Кабанець Владислава |
8 |
90 |
1 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівкка |
Каламбар Кристина |
8 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Камєнєва Кіра |
8 |
97 |
1 |
КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області |
Херсонська |
Велика Лепетиха |
Кельзіков Микита |
8 |
100 |
1 |
КЗО «Криворізька санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Козлова Альбіна |
8 |
90 |
1 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівкка |
Косяченко Софія |
8 |
92 |
1 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Котенко Аліса |
8 |
90 |
1 |
Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Добропілля |
Кравченко Карина |
8 |
90 |
1 |
КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Кукош Поліна |
8 |
97 |
1 |
Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області |
Херсонська |
Догмарівка |
Кулик Марія |
8 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Кучерява Анастасія |
8 |
92 |
1 |
КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" |
Черкаська |
Ватутіне |
Ларіонова Вікторія |
8 |
94 |
1 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Лісовол Максим |
8 |
97 |
1 |
ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу |
Херсонська |
Кочубеївка |
Ляшик Вадим |
8 |
90 |
1 |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Марциновська Єлизавета |
8 |
97 |
1 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Міненко Юлія |
8 |
92 |
1 |
Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області |
Луганська |
с. Новотошківське |
Міщишина Маргарита |
8 |
90 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Моргун Маргарита |
8 |
94 |
1 |
Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Магдалинівка |
Мороз Маргарита |
8 |
94 |
1 |
Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області |
Донецька |
смт. Курахівка |
Мохонько Діна |
8 |
94 |
1 |
Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області |
Харківська |
с. Шебелинка |
Некрита Софія |
8 |
92 |
1 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Новицька Поліна |
8 |
92 |
1 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Олексенко Вікторія |
8 |
92 |
1 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Олійник Анастасія |
8 |
92 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Петров Ростислав |
8 |
90 |
1 |
Дільнична ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Дільниче |
Пономаренко Дмитрій |
8 |
92 |
1 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. |
Харківська |
м. Балаклія |
Потапов Микола |
8 |
92 |
1 |
Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Новоселівка |
Пятниця Анна |
8 |
92 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Резуненко Вероніка |
8 |
100 |
1 |
Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Лозівської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Руденко Олена |
8 |
94 |
1 |
КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" |
Черкаська |
Ватутіне |
Садвакасова Єлизавета |
8 |
92 |
1 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Сидоров Михайло |
8 |
92 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Скрипченко Злата |
8 |
92 |
1 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Сливна Анастасія |
8 |
92 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Сметана Ніколетта |
8 |
90 |
1 |
Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області |
Закарпатська |
с. Пушкіно |
Сокач Дмитро |
8 |
90 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Соломахін Іван |
8 |
94 |
1 |
Відраднівський ЗЗСО Запорізької області |
Запорізька |
с-ще Відрадне |
Степанова Вікторія |
8 |
94 |
1 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Стойка Даніела |
8 |
90 |
1 |
Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області |
Закарпатська |
смт. Кобилецька Поляна |
Стрижак Дмитро |
8 |
92 |
1 |
КЗ «Золочівський ліцей №2» Золочівської селищної ради Харківської області |
Харківська |
смт. Золочів |
Тесленко Уляна |
8 |
92 |
1 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Тимчук Олена |
8 |
92 |
1 |
Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Томашевський Максим |
8 |
100 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Томчук Крістіна |
8 |
94 |
1 |
Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області |
Вінницька |
с. Комарів |
Тягнирядно Олександра |
8 |
94 |
1 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Хар’якова Анастасія |
8 |
94 |
1 |
Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області |
Донецька |
смт. Курахівка |
Хомяк Марія |
8 |
92 |
1 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Хромишева Єлизавета |
8 |
94 |
1 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області |
Донецька |
с. Бердянське |
Шрамко Денис |
8 |
92 |
1 |
Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області |
Сумська |
с. Марківка |
Шубіна Вікторія |
8 |
90 |
1 |
Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області |
Донецька |
Новоселівка 3 |
Юнак Дар`я |
8 |
94 |
1 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області |
Донецька |
с. Бердянське |
Яровенко Віктор |
8 |
92 |
1 |
КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" |
Черкаська |
Ватутіне |
Ярошко Микита |
8 |
97 |
1 |
Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області |
Херсонська |
Догмарівка |
ІІ місце |
Анацька Олена |
8 |
76 |
2 |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Антонюк Ярослав |
8 |
74 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Бабаков Михайло |
8 |
84 |
2 |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Бадюл Валерій |
8 |
84 |
2 |
Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
Приазовське |
Баєк Анастасія |
8 |
74 |
2 |
Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області |
Вінницька |
с. Озаринці |
Байда Володимир |
8 |
87 |
2 |
КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" |
Черкаська |
Ватутіне |
Бардаховський Владислав |
8 |
87 |
2 |
КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області |
Харківська |
с. Миколаївка |
Беркут Софія |
8 |
82 |
2 |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Біліченко Владислав |
8 |
71 |
2 |
КЗО СЗШ №2 ДМР |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Білогура Юлія |
8 |
87 |
2 |
Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Горбове |
Бойко Мілана |
8 |
84 |
2 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівкка |
Бондаренко Олег |
8 |
77 |
2 |
Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Біленченківка |
Боромикін Іван |
8 |
82 |
2 |
Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області |
Донецька |
м.Слов’янськ |
Бочарнікова Софія |
8 |
84 |
2 |
КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Брильова Дар'я |
8 |
84 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Бровко Кирило |
8 |
76 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Брусков Ярослав |
8 |
71 |
2 |
Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Часів Яр |
Бугайова Марія |
8 |
71 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Важненков Максим |
8 |
82 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Власов Максим |
8 |
84 |
2 |
КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Волошина Аліна |
8 |
87 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Воронков Антон |
8 |
87 |
2 |
Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
Приазовське |
Гандзюк Максим |
8 |
76 |
2 |
Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області |
Вінницька |
с. Комарів |
Гасанов Заур |
8 |
84 |
2 |
Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Петропавлівка |
Гнатенко Кіра |
8 |
87 |
2 |
Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 |
Житомирська |
м. Житомир |
Головатюк Ілля |
8 |
84 |
2 |
Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області |
Вінницька |
с. Комарів |
Голуб Тетяна |
8 |
84 |
2 |
Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Горохов Нікіта |
8 |
84 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Григорович Єлизавета |
8 |
76 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Грушова Єва |
8 |
79 |
2 |
Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Дідура Ангеліна |
8 |
82 |
2 |
Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області |
Черкаська |
с. Краснопілка |
Доренська Поліна |
8 |
87 |
2 |
Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області |
Донецька |
смт. Курахівка |
Дятленко Ждан |
8 |
82 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Євсюков Данило |
8 |
84 |
2 |
КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Єгоров Єгор |
8 |
84 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Єрьомкіна Діана |
8 |
84 |
2 |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Журавель Данило |
8 |
71 |
2 |
КЗО СЗШ №2 ДМР |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Журба Таісія |
8 |
82 |
2 |
КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Завдов’єва Діана |
8 |
79 |
2 |
Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Троїцьке |
Загинайко Захар |
8 |
89 |
2 |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Залужний Рамзес |
8 |
71 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Засовенко Олена |
8 |
79 |
2 |
Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Розівка |
Заточна Анастасія |
8 |
82 |
2 |
Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області |
Вінницька |
с. Комарів |
Захарчук Максим |
8 |
74 |
2 |
Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області |
Вінницька |
с. Комарів |
Івасішина Евеліна |
8 |
79 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Балаклія |
Івашина Рената |
8 |
89 |
2 |
Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
Приазовське |
Ільїна Альбіна |
8 |
70 |
2 |
Харківська спеціалізована школа №73 |
Харківська |
м. Харків |
Кадцина Владислава |
8 |
87 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий ріг |
Калина Дмитро |
8 |
89 |
2 |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Камерчий Олег |
8 |
87 |
2 |
Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
Приазовське |
Капліна Анастасія |
8 |
89 |
2 |
Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
Старомлинівка |
Ключко Анастасія |
8 |
89 |
2 |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Кобзар Іра |
8 |
79 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Коваль Олександр |
8 |
84 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Ковальчук Максим |
8 |
82 |
2 |
Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області |
Вінницька |
с. Комарів |
Ковчуг Станіслав |
8 |
71 |
2 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Колач Наталія |
8 |
76 |
2 |
Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області |
Закарпатська |
смт. Кобилецька Поляна |
Колесник Віктор |
8 |
79 |
2 |
КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Колешня Катерина |
8 |
87 |
2 |
Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Горбове |
Конончук Іванна |
8 |
71 |
2 |
Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
с. Миротин |
Коротач Поліна |
8 |
87 |
2 |
Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Добропілля |
Костиря Карина |
8 |
87 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Коцюбайло Дмитро |
8 |
82 |
2 |
Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Новоселівка |
Крицька Надія |
8 |
74 |
2 |
Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області |
Черкаська |
с. Краснопілка |
Крицький Даніїл |
8 |
74 |
2 |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Крівокоритов Олександр |
8 |
89 |
2 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Крохмаль Олександр |
8 |
84 |
2 |
Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Кулькова Карина |
8 |
82 |
2 |
Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Добропілля |
Куценко Нікіта |
8 |
82 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Кушнір Вероніка |
8 |
71 |
2 |
ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області |
Львівська |
м. Жидачів |
Лазаренко Юрій |
8 |
89 |
2 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Лаханська Наталія |
8 |
82 |
2 |
Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Лемешенко Мілана |
8 |
85 |
2 |
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Селидове |
Леусова Валерія |
8 |
89 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Лимар Дмитро |
8 |
82 |
2 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівкка |
Лисенко Анатолій |
8 |
89 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Лісовська Юлія |
8 |
76 |
2 |
Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт. Ялта |
Літкевич Владислав |
8 |
89 |
2 |
Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Петропавлівка |
Ліфар Андрій |
8 |
84 |
2 |
КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Лобас Богдан |
8 |
82 |
2 |
Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Білоусівка |
Лук’яненко Анастасія |
8 |
71 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Ляшко Софія |
8 |
87 |
2 |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Максименко Семен |
8 |
74 |
2 |
Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Часів Яр |
Мамон Вікторія |
8 |
85 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Марунчак Богдан |
8 |
74 |
2 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Марунчак Богдан |
8 |
74 |
2 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Масюк Еліна |
8 |
74 |
2 |
Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Часів Яр |
Мачушак Іван |
8 |
71 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Мезецький Максим |
8 |
84 |
2 |
Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Сміла |
Мироненко Олександр |
8 |
76 |
2 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівкка |
Мишньов Леонід |
8 |
76 |
2 |
Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Добропілля |
Мізера Нікіта |
8 |
85 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Мірошниченко Юлія |
8 |
84 |
2 |
Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області |
Донецька |
смт. Курахівка |
Мороховець Анастасія |
8 |
82 |
2 |
Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області |
Донецька |
Новоселівка 3 |
Нечипорук Олександра |
8 |
87 |
2 |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Нікульніков Максим |
8 |
89 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Новіков Даніїл |
8 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Новіков Денис |
8 |
89 |
2 |
КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" |
Черкаська |
Ватутіне |
Олефіренко Антон |
8 |
76 |
2 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівкка |
Олєйник Ігнат |
8 |
71 |
2 |
Харківська спеціалізована школа №73 |
Харківська |
м. Харків |
Оніщенко Софія |
8 |
79 |
2 |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Осипенко Дарія |
8 |
87 |
2 |
Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Сміла |