Шкільний портал
П`ятниця, 14.06.2024, 21:20
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 8 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3758
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

8 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце
Іванова Владислава 8 77 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Коверя Мирослава 8 77 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Когут Анастасія 8 77 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Ромащенко Анастасія 8 77 2 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Самохін Тимофій 8 77 2 Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Сливна Анастасія 8 77 2 КЗО СЗШ №54 міста Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Степанова Віра 8 77 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Чоловський Микита 8 77 2 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Троїцьке
Шевага Іванна 8 76 2 Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с.  Гарасимів
Андронік Ілля 8 75 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Біднюк Дмитро 8 75 2 КЗ «Гімназія села Верба Оваднівської сільської ради» Волинської області Волинська с.Верба
Єгошина Дар’я 8 75 2 КЗО СЗШ №54 міста Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Погорільчук Ілля 8 75 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Титаренко Вадим 8 75 2 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Яблуненко Максим 8 75 2 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Алієва Айсель 8 73 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Глузд Карина 8 73 2 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Гнатюк Єлизавета 8 73 2 Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Жушман Андрій 8 73 2 Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради Полтавська м. Полтава
Косман  Данило 8 73 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лялюк Аміна 8 73 2 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Сорокіна  Аліна 8 73 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шафаревська Олена 8 73 2 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Кисельов Олександр 8 71 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Мозоль Людмила 8 71 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Охременко Анастасія 8 71 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Пєшков Дмитро 8 71 2 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Ронжин Микита 8 71 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Фоменко Поліна 8 71 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Хабаль Володимир 8 71 2 Ясеницький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Турківської районної ради Львівської області Львівська c. Ясениця
Шарова Вікторія 8 71 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Бондарєв Максим 8 70 2 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Кожухова Ольга 8 70 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
ІІІ місце
Кравцова Анастасія 8 68 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Недогонова Валерія 8 68 3 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Тітова Єлизавета 8 68 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Загреба Анна 8 66 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Зінов'єв Олександр 8 66 3 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Бояр Руслан 8 64 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Бручко Аліна 8 64 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
В’язовська Марина 8 64 3 Пристанційнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пристанційне
Жигунова Анна 8 64 3 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Красікова Діана 8 64 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Кукуня Павло 8 64 3 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Скокова Олена 8 64 3 НВК Олексіївська школа-гімназія Луганської області Луганська с.Олексіївка
Авдєєнко Дарина 8 62 3 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Желяєв Владислав 8 62 3 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Жолнач Анна 8 62 3 КЗ «Гімназія села Верба Оваднівської сільської ради» Волинської області Волинська с.Верба
Лялюк Аріна 8 62 3 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Шенькарук Софія 8 62 3 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шкуренко Олександр 8 62 3 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Cіверської міської ради Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Олешко Сергій 8 60 3 Пристанційнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пристанційне
Пілінцова Вероніка 8 60 3 Пристанційнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пристанційне
Куцик Іван 8 57 3 Ясеницький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Турківської районної ради Львівської області Львівська c. Ясениця
Опутіна Анастасія 8 57 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Тремполець  Мирослава 8 57 3 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гребініченко Ірина 8 55 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Золотарьов Ростислав 8 55 3 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Шкатула Марія 8 53 3 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Жабокрицька Христина 8 51 3 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Алієва Айтен 8 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Антонов Єгор 8 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Біліченко Олена 8 50 3 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Бродова Дар’я 8 50 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Бродовий Дмитро 8 50 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Волга Єва 8 50 3 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Клименко Марія 8 50 3 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Козлов Василь 8 50 3 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Cіверської міської ради Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Лаханська Сніжана 8 50 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Литовка Юлія 8 50 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Мина Владислав 8 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Огуй Владислав 8 50 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Чорномаз Софія 8 50 3 Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради Полтавська м. Полтава
Яхно Ксенія 8 50 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024