Шкільний портал
Вівторок, 18.06.2024, 00:31
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 7 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 640
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

7 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Балан Уляна 7 68 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Коваленко Олександра 7 68 3 КЗ «Верхньокам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів» Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області Донецька с. Верхньокам’янське
Ковалець Марія 7 68 3 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Кушнір Діана 7 68 3 Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради Житомирської області Житомирська смт. Попільня
Маркович Руслана 7 68 3 КЗ « Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів» РОР Рівненська с. Верба
Ребковець Ірина 7 68 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Білько Аліса 7 66 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Бура Олександра 7 66 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Варнавський Данило 7 66 3 КЗ «Верхньокам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів» Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області Донецька с. Верхньокам’янське
Варчук Андрій 7 66 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Васильченко Денис 7 66 3 Пристанційнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пристанційне
Кошман Катерина 7 66 3 НВК Олексіївська школа-гімназія Луганської області Луганська с.Олексіївка
Кубатко Маргарита 7 66 3 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Литовченко Дар’я 7 66 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Солоха Анастасія 7 66 3 ЗЗСО «Мукошинська гімназія» Волинської області Волинська с. Мукошин
Карпенко Віктор 7 64 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Клименко Анна 7 64 3 КЗ «Верхньокам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів» Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області Донецька с. Верхньокам’янське
Коваленко Мирослава 7 64 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Лиськова Ліза 7 64 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Ребковець Віолета 7 64 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Ящук Дмитро 7 64 3 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Будика Наталя 7 62 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Мосендз Іван 7 62 3 Пристанційнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пристанційне
Москалець Антон 7 62 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Пащенко Альона 7 62 3 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Петрунчак Діана 7 62 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Сосновик Вікторія 7 62 3 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Столбова Неля 7 62 3 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Фурсова Анастасія 7 62 3 КЗ «Верхньокам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів» Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області Донецька с. Верхньокам’янське
Бородавка Дар'я 7 60 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Савченко Євген 7 57 3 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Бітюк Анастасія 7 55 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Браун Ростислав 7 55 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Власюк Олександр 7 55 3 ОЗ Соснівський НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня Рівненської області Рівненська cмт. Соснове
Іващенко Дар'я 7 55 3 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Кравченко Софія 7 53 3 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Нагорна Світлана 7 53 3 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Протас Неллі 7 53 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Засюк Анастасія 7 51 3 Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с.  Гарасимів
Зутікова Анета 7 51 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Косолапов Антон 7 51 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Костюк Світлана 7 51 3 Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с.  Гарасимів
Хоришко Вікторія 7 51 3 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька  с. Новоукраїнка
Черненко Володимир 7 51 3 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Швайка Валерія 7 51 3 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Шевчук Володимир 7 51 3 Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с.  Гарасимів
Булига Аліна 7 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Волков Глєб 7 50 3 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька  с. Новоукраїнка
Галушка Артем 7 50 3 Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради Полтавська м. Полтава
Горячко Назар 7 50 3 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Іменинник Віталій 7 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Марук Юлія 7 50 3 Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с.  Гарасимів
Моторний Іван 7 50 3 Пристанційнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пристанційне
Овсяннікова Діана 7 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Романишина Дар’я 7 50 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Савчук Роман 7 50 3 ОЗ Соснівський НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня Рівненської області Рівненська cмт. Соснове
Санюкович Андрій 7 50 3 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Тюхтій Вікторія 7 50 3 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Чехун Даніїл 7 50 3 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька  с. Новоукраїнка
Шапрудова Марія 7 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Шаріпова Софія 7 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024