Шкільний портал
Субота, 04.02.2023, 19:49
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3513
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2022 рік

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці)
Лапаєва Вероніка 6 80 2 КЗО «Гімназія №6» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Левченко Олег 6 87 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська м. Жовті Води
Логінов Матвій 6 85 2 Дитячо юнацький центр національного відродження Миколаївська м. Первомайськ 
Локоть Вероніка 6 77 2 Перемилівська гімназія Хоростківської міської ради Тернопільська с. Перемилів
Лупан Андрій 6 82 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Лупол Ярослав 6 71 2 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Ляхман Іван 6 86 2 Нерубайський академічний ліцей №2  Одеська с. Нерубайське 
Максименко Поліна 6 82 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради Черкаської області Черкаська с. Білоусівка
Макушинський Микита 6 77 2 КЗ «Тимченківський ліцей» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області Харківська  с.Тимченки
Малета Артем 6 82 2 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с. Залом
Марценюк Денис 6 75 2 Кошелівський ліцей ім. В. Ф. Ковальчука Хмельницька с. Кошелівка
Матвійчук Іванна 6 82 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Матійко Станіслав 6 71 2 Заломський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с.Залом
Мервінська Мирослава 6 70 2 Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Рівненська с. Повча
Механікова Вікторія 6 87 2 Пасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Хмельницька Пасічна
Мещерякова Єлизавета 6 75 2 Філія №1 опорного закладу  Ренійський ЗЗСО №6 Ренійської міської ради Одеська м. Рені
Микулець Олександра 6 80 2 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с. Залом
Микуляк Ярослава 6 82 2 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатська с. Залом
Михальчишин Роман 6 75 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Мікіцел Надія 6 72 2 Снячівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецька с. Снячів
Мілько Матвій 6 82 2 Прямобалківський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Одеська с. Прямобалка
Мірчева Єлизавета 6 80 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Міхней Єлисей 6 75 2 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Могилівська Вікторія 6 80 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Музика Ірина 6 80 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Настюк Максим 6 82 2 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Нємєц Катерина 6 77 2 КЗ «Вишнівський ліцей» Одеська с. Вишневе
Ніжнік Поліна 6 71 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Ніколаюк Людмила 6 85 2 Пасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Хмельницька Пасічна
Оранська Наталія 6 72 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Осадець Андрій 6 77 2 Опорний заклад –«Вікнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Чернівецька с. Вікно
Павлюк Анастасія 6 72 2 Малокучурівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Чернівецька  с. Малий Кучурів
Панасенко Анастасія 6 82 2 Веселохутірський НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Лук'янця» Черкаська Веселий Хутір
Парахоня Ярослав 6 85 2 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Паска Микола 6 82 2 Росолівецький ліцей Старокостянтинівської міської ради  Хмельницька с. Росолівці
Патрушев Іван 6 71 2 Миколаївська гімназія №64 Миколаївська м. Миколаїв
Підорич Олександра 6 72 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Попович Артем 6 71 2 Плугівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівська с. Плугів
Прокопенко Анастасія 6 71 2 Южненській ліцей Парафіївської селищної ради Чернігівська Южне
Прокопенко Каріна 6 80 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради Черкаської області Черкаська с. Білоусівка
Прокоф'єва Марія 6 82 2 КЗО «Спеціальна школа №10» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Дніпро
Прохоженко Ірина 6 70 2 Кремидівський ЗЗСО Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області  Одеська Кремидівка 
Пустовіт Софія 6 85 2 ОЗ «Лисянський ліцей №1» Черкаська Лисянка
Рагузін Павло 6 85 2 Дитячо юнацький центр національного відродження Миколаївська м. Первомайськ 
Ремішевський Артем 6 72 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Розборський Артем 6 82 2 ОЗ «Лисянський ліцей №1» Черкаська Лисянка
Росюк Вероніка 6 77 2 Філія Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області Полтавська Пирятин
Рудик Дмитро 6 88 2 Славутська гімназія №4  Хмельницька м. Славута
Рябко Олексій 6 82 2 Динівецький ліцей Новоселицького ТГ Чернівецька с.Динівці
Секетін Дмитро 6 75 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області Харківська м.Харків
Серебряков Денис 6 82 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів" Харківська м.Харків
Сисун Софія 6 82 2 Гвардійська гімназія Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області Одеська  с. Гвардійське
Скибунець Станіслав 6 70 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецька с.Криворіжжя
Смірнова Вікторія 6 80 2 Красноградський ліцей №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград
Сморжанюк Денис 6 72 2 КЗ «Петропавлівська гімназія» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області Харківська с. Петропавлівка
Снігур Аліса 6 82 2 Михайлівський ліцей Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницька с. Михайлівка
Соколова Діана 6 71 2 Красноградський ліцей №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград
Солодаєв Андрій 6 72 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Соснов Ігор 6 71 2 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Стрілець Андрій 6 71 2 Михайлівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району Миколаївська с. Михайлівка
Сугоняєва Ольга 6 85 2 Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Дніпропетровська Михайлівка
Танцюра Денис 6 82 2 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Терешонок Гліб 6 72 2 Кільйський ЗЗСО №1 Кілійської міської ради Ізмаїльського району Одеська м. Кілія
Терешонок Софія 6 72 2 Кільйський ЗЗСО №1 Кілійської міської ради Ізмаїльського району Одеська м. Кілія
Тимошенко Олена 6 88 2 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Титаренко Соня 6 72 2 Зарічанська гімназія-філія Стеблівського ліцею-ОЗЗСО імені І.С. Нечуя-Левицького Стеблівської селищної ради Черкаської області Черкаська с.Заріччя
Тишкул Денис 6 80 2 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради  Одеська смт Овідіополь
Тітула Софія 6 85 2 Пасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Хмельницька Пасічна
Ткачук Софія 6 88 2 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Ткачук Ярослав 6 82 2 Дитячо юнацький центр національного відродження Миколаївська м. Первомайськ 
Топчій Софія 6 80 2 Федірківська гімназія Хмельницька Федірки
Фарбей Владислав 6 77 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Харитонов Гліб 6 82 2 Філія Шахтарська гімназія Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради Дніпропетровська с-ще Шахтарське
Хе Олександра 6 85 2 Дорошівський  ЗЗСО I-III ступенів Миколаївська с. Дорошівка
Холодовський Павло 6 80 2 Філія №1 опорного закладу  Ренійський ЗЗСО №6 Ренійської міської ради Одеська м. Рені
Хоменко Дар'я 6 82 2 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Чертова Анастасія 6 80 2 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Чиботар Андрій 6 82 2 Євгенівський ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Бородінської селищної ради Одеська с. Євгенівка
Чубин Ярослав 6 82 2 Миколаївська ЗОШ №61 Миколаївська м. Миколаїв
Шабель Денис 6 75 2 Зарічанська гімназія-філія Стеблівського ліцею-ОЗЗСО імені І.С. Нечуя-Левицького Стеблівської селищної ради Черкаської області Черкаська с.Заріччя
Шабля Павло 6 85 2 Добронадіївський ліцей №4 Марганецької міської ради в Дніпропетровській області Дніпропетровська с. Добра Надія 
Шарлай Олександр 6 80 2 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Швайченко Владислав 6 87 2 Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лиманської міської ради Донецької області Донецька Лиман
Шепітько Олександра 6 85 2 Гвардійська гімназія Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області Одеська  с. Гвардійське
Шидловська Поліна 6 72 2 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Шимечко Роман 6 71 2 Плугівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівська с. Плугів
Шульга Анастасія 6 77 2 Ліцей №25 Нікопольської міської ради Дніпропетровська м.Нікополь
Ярмолюк Дар'я 6 72 2 Зорянська гімназія Красноградської міської ради Харківської області Харківська с. Зоряне
ІІІ місце
Білан Анна 6 60 3 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Боцу Анастасія 6 52 3 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Бурлака Всеволод 6 62 3 ОЗО «Першотравневий ліцей» Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Вечур Дарія 6 65 3 ОЗО «Першотравневий ліцей» Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Вініченко Данило 6 57 3 Нововодянська ЗОШ І-ІІ ступенів Білозерської міської ради Донецька с. Нововодяне
Власюк Софія 6 67 3 Кілійський ЗЗСО №3 Кілійської міської ради Одеська м. Кілія
Волошина Анна 6 50 3 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Іларіонове
Воронько Артем 6 50 3 КЗ «Тимченківський ліцей» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області Харківська  с.Тимченки
Галущенко Сніжана 6 65 3 Липецький ЗЗСО І – ІІІ ступенів Одеська  Липецьке
Георгіу Ніка 6 62 3 Філія №1 опорного закладу  Ренійський ЗЗСО №6 Ренійської міської ради Одеська м. Рені
Гіглавий Олександр 6 50 3 Колодистенська гімназія Ладижинської сільської ради Уманського району  Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Головацький Ростислав 6 62 3 Плугівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівська с. Плугів
Горобець Дмитро 6 65 3 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Гоцуєнко В'ячеслав 6 67 3 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Грималюк Любомир 6 65 3 Гусятинський ліцей Закупненської селищної ради Хмельницька с. Гусятин
Давиденко Тетяна 6 50 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів – ліцей «Гармонія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Дашкевич Олександр 6 57 3 ОЗО «Першотравневий ліцей» Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Заболотник Віра 6 67 3 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Зелізко Марія 6 67 3 КЗ  "Росіянівський ліцей" Одеська c.Росіянівка 
Калашник Єгор 6 65 3 Дмитрівська гімназія Визирської сільської ради Одеська с.Дмитрівка
Карпенко Дмитро 6 65 3 ОЗО «Першотравневий ліцей» Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Карпенко Павло 6 60 3 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Корінна Богдана 6 50 3 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Кувік Василь 6 50 3 Дмитрівська гімназія Визирської сільської ради Одеська с.Дмитрівка
Максимчук Михайло 6 65 3 Шумовецька гімназія Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Шумівці
Мотрич Вадим 6 60 3 КЗ «Тимченківський ліцей» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області Харківська  с.Тимченки
Насіковський Олександр 6 60 3 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Немировська Вікторія 6 65 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Новосад Анастасія 6 65 3 Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Рівненська с. Повча
Опольська Катерина 6 65 3 ОЗО «Першотравневий ліцей» Визирської сільської ради Одеського району Одеської області Одеська с. Першотравневе
Пекач Світлана 6 67 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницька м. Славута
Прозоря Анна 6 50 3 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Рац Артем 6 51 3 Кремидівський ЗЗСО Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області  Одеська Кремидівка 
Селюков Денис 6 62 3 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Тернівка
Скрипкар Олексій 6 57 3 Оленівська Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області Вінницька Оленівка
Слободяник Софія 6 57 3 Смілянський НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів №15» Черкаська м.Сміла
Тимошенко Наталія 6 60 3 Кам'янська гімназія Миколаївська с. Кам'яне
Ткаченко Юлія 6 67 3 Липецький ЗЗСО І – ІІІ ступенів Одеська  Липецьке
Трофименко Вікторія 6 57 3 Магдалинівський ліцей Магдалинівської селищної ради Дніпропетровська Магдалинівка
Федуріна Тетяна 6 62 3 Смілянський НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів №15» Черкаська м.Сміла
Хижняк Ілля 6 52 3 КЗ «Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради» Черкаська с. Макіївка
Чуприна Євген 6 51 3 Ставрівський опорний ліцей Одеська с. Ставрове
Яковенко Олександр 6 50 3 Кремидівський ЗЗСО Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області  Одеська Кремидівка 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Copyright MyCorp © 2023