Контрольна за темою: "Бароко і класицизм"
Автор: Тетерюк Неля Олександрівна, заступник директора з НВР, учитель зарубіжної літератури Шевченківського НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради Черкаської області
Мета: визначити рівень засвоєння учнями знань з вивченої теми, навчати практично застосовувати вивчений матеріал; розвивати письмове мовлення, вміння концентруватися; виховувати акуратність, старанність.
Очікувані результати: визначити рівень засвоєння учнями знань з вивченої теми, навчати практично застосовувати вивчений матеріал; розвивати письмове мовлення, вміння концентруватися; виховувати акуратність, старанність.
Обладнання: тестові завдання.
Перебіг уроку
I. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ
ІІ. ІНСТРУКТАЖ ПО ВИКОНАННЮ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ.
ІІІ.ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ.
IV.ПІДСУМКИ
Тести «Бароко і класицизм»
І.Рівень
1. Один із найзначніших представників літератури англійського бароко є:
А.Жан Батіст Поклен.
Б.Мігель де Сервантес Сааведра.
В. Джон Донн.
Г. Вільям Шекспір.
2. Один із «Великої трійці» драматургів Франції 17 ст. – геніальний комедіограф:
А.Жан Батіст Поклен.
Б.Мігель де Сервантес Сааведра.
В. Джон Донн.
Г. Вільям Шекспір.
3. Вкажіть з якого твору уривок?
«Я зневажав ще вчора небеса –
Молюсь сьогодні Богові лещу…..»
А. Сонет 11 Д.Аліг’єрі.
Б. Сонет 61 Ф. Петрарка.
В. Сонет 66 В. Шекспір.
Г. Сонет 19 Д. Донн
4. Вкажіть з якого твору уривок?
«Ти не шахрай?
Ні, ні,ні!
Ти не брехай?
Ні, ні, ні!»
А. Премудрий Гідальго Дон Кіхот з Ламанчі.
Б. Міщанин-шляхтич.
В. Пісня про Роланда.
Г. Ромео та Джульєтта.
5. Бароко від італійської означає:
А. Перлина неправильної форми.
Б. Скарб на краю світу.
В. Дивний, вибагливий, химерний.
Г. Сплячий вулкан.
6. Класицизм від латинської означає:
А. Дивний.
Б. Перлина неправильної форми.
В. Вулкан.
Г. Зразок.
ІІ рівень. Дайте визначення понять
7. Бароко………
8. Класицизм…..
9. Буфонада………..
ІІІ рівень.
«Я засуджую пана Журдена в тому, що…….»
«Найбільше в комедії Мольєра «Міщанин-шляхтич» мені сподобались образи…..»
«Пану Журдену я порадив би…….»
|