Шкільний портал
Середа, 30.11.2022, 19:54
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Педагог-новатор" 2021 року. 3 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3506
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Результати

VІ щорічного Всеукраїнського конкурсу

"Педагог-новатор"

2022 року

Увага! Щоб завантажити сертифікати самостійно, натисніть на посилання

https://drive.google.com/drive/folders/1biEq5N0er2uFJVHhlmlvfA4W6zHF-2FW?usp=sharing

та перейдіть у Google Диск. Там Ви побачите файли з номерами. Вам потрібно обрати той номер, який відповідатиме номеру Вашого матеріалу, яки брав участь у конкурсі. Натискайте на файл під відповідним номером та натисніть кнопку "завантажити".

 

4. Номінація "Інноваційний прорив"

Матеріали в списку розташовані в порядку зростання порядкового номера

№ матеріалу ПІБ учасника Посада Назва навчального закладу Область Населений пункт
       ІІІ місце (продовження таблиці)
201 Кравець Світлана Миколаївна Вчитель мистецтва КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» Черкаська м. Сміла
210 Закроєва Іванна Ігорівна Вихователь Заклад дошкільної освіти №5 «Усмішка»  Хмельницька м. Дунаївці
217 Туманян Тетяна Сергіївна Викладач біології, методист Науковий ліцей комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
219 Зуб Світлана Олександрівна Вчитель початкових класів Дебальцівська філія опорного ліцею № 1 ім. М. М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровська с. Дебальцеве
221 Соколова Надія Вікторівна Вчитель початкових класів Криворізька гімназія №9 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
224 Сапсай Богдан Юрійович Вчитель математики Комунальний заклад «Вінницький фізико-математичний ліцей № 17» Вінницька м. Вінниця
227 Тарасова Олена Євгеніївна Заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 міста Житомира Житомирська м. Житомир
228

Легеза Л.В.,

Петросян М.Л.  

Вчителі фізики  Родинська  загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 35 Покровської міської ради Донецька м. Родинське 
230 Лебеденко Світлана Вікторівна Вчитель початкових класів Енергодарська початкова школа №9 Запорізька м. Енергодар
233 Шевчук Леонід Маєвич Керівник гуртка «Мистецтво фотографії» Житомирський центр творчості дітей і молоді Житомирська м. Житомир
236 Ластенко Юлія Вікторівна Вчитель математики Науковий ліцей комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
237 Купрієнко Алла Володимирівна Вчитель інформатики Загальноосвітня школа I-III ступенів №21 Житомирська м. Житомир
240

Сурікова Ольга Валеріївна,

Жарська Тетяна Йосипівна,

Кондратюк Наталія Миколаївна,

Майківець Оксана Валеріївна

Вчителі інформатики Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира Житомирська м. Житомир
243 Ніколаєва Сніжана Олегівна Вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури Одеський НВК «Морський ліцей – ЗОШ №24» Одеська м. Одеса
244 Кравченко Людмила Володимирівна Учитель хімії і біології, керівник еколого-природничого гуртка Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Гадяч
250 Ковальська Тетяна Миколаївна Соціальний педагог Комунальний опорний заклад «Бужанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Бужанської сільської ради Лисянського району Черкаської області» Черкаська с. Бужанка
252 Чиновата Зоя Анатоліївна Викладач ВСП Харківський фаховий коледж харчової промисловості ДБТУ Харківська м. Харків
260 Топорова Тетяна Володимирівна Вчитель біології філія «Богданівська гімназія» Богданівського ліцею Богданівської сільської ради Павлоградського району  Дніпропетровська с. Богданівка
267 Шидловська Валентина Дмитрівна Вчитель математики Родинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецька м. Родинське 
273 Собчук Ірина Миколаївна Вчитель англійської мови Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницька м. Шепетівка
277 Касинюк Дар’я Дмитрівна Учитель початкових класів Ліцей №3 Калинівської міської ради Вінницької області Вінницька Калинівка
279 Гринько Ірина Миколаївна Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель  фізики Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Шандриголове 
280 Отрубчак Оксана Володимирівна  Вихователь Дунаєвецький заклад дошкільної освіти №5 «Усмішка»  Хмельницька м. Дунаївці
283 Самокиш  Тетяна Миколаївна Вчитель  початкових  класів Кулевчанський опорний  заклад  загальної  середньої  освіти   І-ІІІ ступенів   Одеська с.  Кулевча
286 Піскунова Ольга Вікторівна Вчитель  зарубіжної літератури Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Харківська с. Берестовенька
288 Клівець Тетяна Олександрівна Учитель української мови та літератури Криворізька загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 73 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
289 Бейлишина Валентина Василівна Вчитель початкових класів, заступник директора з початкових класів «ОЗО – Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради» Чернівецька с. Колінківці
293 Петрук Інна Павлівна  Методист  Відділ освіти Жашківської міської ради  Черкаська м. Жашків
296 Свіженець Лілія Вікторівна Вчитель української мови та літератури Родинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Родинське
299 Слюсар Марина Анатоліївна Вчитель математики та фізики Ліцей № 1 Калинівської міської ради Вінницької області Вінницька м. Калинівка
302 Чепурна Оксана Анатоліївна Вчитель Прилуцька гімназія № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
305 Смажна Яна Іванівна Вчитель англійської мови Шепетівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Хмельницька Шепетівка
321 Романюк Тетяна  Петрівна Методист ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей» Дніпропетровська м. Першотравенськ
333 Бурдейна Наталія Степанівна Вчитель трудового навчання Ліцей №3 Калинівської міської ради, Вінницької області Вінницька Калинівка
336 Добродумова Лариса Валентинівна Учитель біології Комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласний ліцей спортивного профілю «Барса» Сумська м. Суми
342 Дудка Вікторія Василівна Практичний психолог Комунальний заклад «Таранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героїв-широнінців Зміївської міської ради» Харківська с. Таранівка
344

Несен Лілія Володимирівна,

Смілик Людмила Миколаївна

Вчитель початкових класів Плугатарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівська с. Плугатар
354

Виноградова Зоя Ярославівна,

Конончук Лариса Володимирівна 

Вчитель зарубіжної літератури,

Вчитель німецької мови

Житомирська гуманітарна гімназія №1 Житомирська м. Житомир
355 Мінтій Михайло Михайлович Вчитель Криворізька спеціалізована школа № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
361 Бенюк Галина Михайлівна Вчитель Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут Львівська м. Львів
364 Каландій Наталія Федорівна Директор Бузівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаська с. Бузівка
370 Венгрова  Галина  Федорівна Вчителька української  мови  та  літератури  і зарубіжної літератури Песецька  гімназія Хмельницька с.  Песець
373 Газарян Ольга Євгенівна Педагог-організатор, керівник хореографічного гуртка Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19, м. Житомир Житомирська м. Житомир
378 Глебова Тетяна Володимирівна Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури. заступник директора з НВР Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
382 Кругліцька Валентина Леонтіївна Вчитель історії Мильчанський ліцей Рівненська с. Пирятин
383 Зінченко Світлана Федорівна Учитель географії та природознавства Манвелівський ліцей Дніпропетровська Манвелівка
384 Сушенцева Олена Михайлівна Вчитель початкових класів  Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №118 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
388 Козубай Людмила Іванівна  Учителька трудового навчання і технологій Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Хмельницька м. Хмельницький
397 Жеребак Наталія Василівна Учитель української мови та літератури Руськівська ЗОШ І-ІІ ступенів Великолучківської сільської ради Закарпатська Руське
400 Бурчак Марина Володимирівна Вчитель Комунальний заклад «Гімназія 17» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
401 Басько Тетяна Петрівна Вчитель КЗ «Вінницький ліцей №4 ім. Д. І. Менделєєва » Вінницька м. Вінниця
404 Бондар Віта Вікторівна Вчитель початкових класів Кліщинський  навчально-виховний  комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа  I-III  ступенів» ім.М.П.Старицького Черкаська с. Кліщинці
407 Андрієвська Тетяна Сергіївна Вчитель початкових класів закладу освіти OЗ «Шабівський ЗЗСО I-III ступенів» Одеська Шабо
410 Петренко Вікторія Олексіївна Вчитель Комунальний заклад «Вінницький заклад № 8» Вінницька м. Вінниця
411 Жуковська Олена Олександрівна Вчитель початкових класів Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15Білозерської міської ради Донецька Білозерське
412

Тарасюк Микола Дмитрович,

Малиновська Єлизавета Борисівна

Вчитель інформатики  ,

учениця 11 класу

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Житомирська м. Житомир
415 Петричук Ірина Вікторівна Практичний психолог ЗОШ №19 м. Житомира Житомирська м. Житомир
419 Глінчквська Яніна Анатоліївна, Стрельченко О.Б., Поліщук А. А., Деркач Н. В., Чулаєвська І. Б.,  Васьковська Т. П., Козлова І. М., Слабоус Ю.А. Директор, вчителі Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського Житомирська м. Житомир
420

Федишина Ольга Миколаївна,

Поліщук Людмила Петрівна,

Макарова Інна Анатолівна,

Загороднюк Ганна Олексіївна,

Чернецька Людмила Василівна,

Богатир Алла Михайлівна,

Мидинська Світлана Михайлівна

Вчитель початкових класів

Вчитель початкових класів

Вчитель початкових класів

Вчитель початкових класів

Асистент вчителя

Асистент вчителя

Вихователь ГПД

Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Жашківської міської ради Черкаська с. Скибин
422 Грицюк Тетяна Володимирівна Вчитель хімії, природознавства Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
435 Гарбуз Ольга Миколаївна Вчитель біології Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Бориспільської міської ради Київської області Київська м. Бориспіль
437 Перевертайло Олександр Іванович Вчитель фізики та інформатики Криворізький навчально-виховний комплекс №35 «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – багатопрофільний цілей «Імпульс» Дніпропетровська м. Кривий Ріг

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022