Шкільний портал
Середа, 30.11.2022, 19:42
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік. Шкільний портал. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3506
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження таблиці)
Антоненко Аріна 6 50 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Архіпов Денис 6 58 3 Запорізька гімназія №3 Запорізької міської ради Запорізька  м. Запоріжжя 
Бабенко Карина 6 66 3 Запорізька гімназія №3 Запорізької міської ради Запорізька  м. Запоріжжя 
Баглай Артем 6 50 3 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Байов Володимир 6 53 3 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Бєлов Микола 6 51 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Бобильова Вєра 6 69 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Бойко Вікторія 6 51 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Бурхайло Анастасія 6 53 3 ІІ-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с-ще Іванівка
Ваврисюк Христина 6 64 3 Бірківський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської області Тернопільська с. Бірки
Вачиля Олександр 6 50 3 І-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Велика Катерина 6 50 3 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Власов Олександр 6 51 3 Троїцький ліцей Української сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Власова Маргарита 6 58 3 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Войченко Марія 6 50 3 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Ворожко Анастасія 6 66 3 Вільнянська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Гаврилюк Поліна 6 66 3 КЗ Орлівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька с. Орлівка
Галушка Софія 6 61 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Гарматюк Аліна 6 58 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Горбатюк Марія 6 50 3 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Гулевич Василина 6 64 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Гуменюк Арсеній 6 56 3 КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей №5  Ватутінської міської ради Черкаської області» Черкаська Ватутіне
Деревянко Давид 6 64 3 Вільнянська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Джафаров Амін 6 69 3 Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Дробний Владислав 6 52 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Єжолова Дар’я 6 50 3 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Єнакієв В'ячеслав 6 50 3 Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ліцей Одеської області Одеська с. Зоря
Журов Микита 6 50 3 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Задорожко Вікторія 6 58 3 Прилуцька гімназія №5 імені В.А.Затолокіна Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Заруба Валентин 6 51 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Зябля Олександр 6 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Каднай Віра 6 50 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Караган Іван 6 50 3 Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ліцей Одеської області Одеська с. Зоря
Кафтан Крістіна 6 50 3 І-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Кириленко Василь 6 52 3 Сторонянський ЗЗСО І-ІІ рівнів Львівської області Львівська с. Сторона
Коваленко Владислав 6 50 3 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Ковальова Марія 6 64 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Ковтун Аріна 6 50 3 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Коробка Анастасія 6 51 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Кривошеєв Микита 6 50 3 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Кротович Марина 6 50 3 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Лагодзінський Владислав 6 66 3 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Лебідь Валерія 6 58 3 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Лісецька Софія 6 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Логош Анастасія 6 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 м. Гайсин Гайсинської міської ради Вінницької області Вінницька  м. Гайсин
Мажарова Єва 6 61 3 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4»Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Масенко Руслан 6 50 3 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Мацюк Софія 6 50 3 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Мосол Ірина 6 69 3 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4»Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Нікулін Ілля 6 50 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Пагутяк Катерина 6 52 3 Сторонянський ЗЗСО І-ІІ рівнів Львівської області Львівська с. Сторона
Петренко Анастасія 6 56 3 Улянівський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Сумської області Сумська смт. Улянівка
Петренко Анастасія 6 56 3 Улянівський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Сумської області Сумська смт. Улянівка
Рудик Владислава 6 61 3 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Семенюк Ренат 6 66 3 Мар’їнський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька м. Мар’їнка
Середа Анастасія 6 50 3 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Соколова Марія 6 69 3 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Соловйов Нікіта 6 50 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Софіяк Дарина 6 66 3 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Твердохлібова Альона 6 50 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Тройних Максим 6 50 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Хоменко Євгенія 6 56 3 Юрківська гімназія Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська Юрківка
Цись Герман 6 69 3 Мар’їнський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька м. Мар’їнка
Чепенко Сергій 6 61 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Шевченко Аліна 6 69 3 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Шевчук Валерій 6 64 3 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Янковська Вікторія 6 56 3 Вільнянська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022