Шкільний портал
Вторник, 28.06.2022, 01:55
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всего ответов: 197
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Агаркова Альона 6 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Бєньковська Аріна 6 92 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Бірюкова Вікторія 6 94 1 КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА  Маріупольського району Донецької області" Донецька смт. Талаківка
Волошин Денис 6 90 1 Магдалинівська філія Чаплинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Воробчак Дар'я 6 92 1 “КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” Київська м. Кагарлик
Герасименко Данило 6 92 1 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Глиновська Вероніка 6 92 1 Новодмитрівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка
Глущенко Вікторія 6 92 1 КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА  Маріупольського району Донецької області" Донецька смт. Талаківка
Головнич Юлія 6 94 1 Сасівська гімназія Неліпинської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області Закарпатська Сасівка
Гордієнко Вікторія 6 92 1 Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області  Чернігівська  м. Ніжин 
Горпинюк Богдан 6 90 1 Новоушицький ліцей Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька  Нова Ушиця
Градобик Аріна 6 90 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Гранкіна Кіра 6 94 1 ОЗ "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №6" Торецької міської ВЦА Бахмутського району Донецької області Донецька м. Торецьк
Григоренко Дар’я 6 92 1 Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Даньшина Єлизавета 6 90 1 Криничуватський ліцей Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Дорошенко Іван 6 92 1 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Дудченко Софія 6 90 1 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Єременко Вікторія 6 92 1 Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області  Чернігівська  м. Ніжин 
Желєзнов Макар 6 100 1 ОЗ "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №6" Торецької міської ВЦА Бахмутського району Донецької області Донецька м. Торецьк
Желіба Софія 6 90 1 Прилуцька гімназія №5 імені В.А.Затолокіна Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Жовта Анна 6 92 1 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська Ядути
Іванова Катерина 6 100 1 Штепівський ЗЗСО Лебединської міської ради Сумської області Сумська Штепівка
Ігнатович Аліна 6 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ківа Софія 6 92 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» міста Дружківка Донецької області Донецька м. Дружківка
Коленченко Артур 6 100 1 КЗ «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради Чернігівська Сновськ
Коломієць Софія 6 90 1 Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська с. Коробівка
Кувшинова Ріта 6 90 1 Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Лєонов Андрій 6 94 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Лизогуб Ростислав 6 94 1 “КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” Київська м. Кагарлик
Літвіненко Ангеліна 6 97 1 Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Любушкіна Анастасія 6 92 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Майорова Сабіна 6 97 1 Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Макогончук Діана 6 90 1 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Манзул Данило 6 92 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Мартиненко Аліна 6 92 1 “КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” Київська м. Кагарлик
Мартинюк Катерина 6 92 1 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Маскаль Вікторія 6 95 1 Магдалинівська філія Чаплинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Міщенко Вадим 6 92 1 “КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” Київська м. Кагарлик
Онищенко Наталія 6 94 1 “КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” Київська м. Кагарлик
Островська Вероніка 6 90 1 Бірківський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської області Тернопільська с. Бірки
Піскова Валерія 6 90 1 Моринський  ліцей з дошкільною групою  ім. Героя Радянського Союзу А.П. Харковця   Корсунь – Шевченківської міської ради Черкаської  області Черкаська c.  Моринці
Поліщук Олександра 6 92 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Прокойченко Богдан 6 90 1 Сумський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №19  ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради Сумська м. Суми
Саєнко Анатолій 6 92 1 Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області  Чернігівська  м. Ніжин 
Стеценко Поліна 6 90 1 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Судакова Дар’я 6 92 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Суханов Валерій 6 92 1 Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дубов’язівської селищної ради Сумської області Сумська с. Грузьке
Таранова Вікторія 6 92 1 Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Тащі Максим 6 94 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Ткачова Олександра 6 90 1 Юрківська гімназія Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська Юрківка
Франчук Марія 6 94 1 Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  Михайлівка
Чеплигін Андрій 6 94 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Юркіна Поліна 6 94 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Янова Віолета 6 90 1 Волноваський ЗЗСО І – ІІІ ступенів №3 Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Ярош Альона 6 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
ІІ місце
Абдуллаєва Аміна 6 79 2 Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Агаркова Юлія 6 74 2 Мар’їнський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька м. Мар’їнка
Алексюткін Валентин 6 79 2 Костянтинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Байдуга Наталія 6 71 2 Олексіївський ліцей Новоайдарської селищної ради Луганської області Луганська  с. Олексіївка
Балушок Ангеліна 6 74 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Балюра Денис 6 89 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Батрак Єва 6 79 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Баша Альбіна 6 84 2 Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Бензар Дар'я 6 89 2 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Бехлер Евгенія 6 75 2 Магдалинівська філія Чаплинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Білоус Олександра 6 85 2 Магдалинівська філія Чаплинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Бойко Валерія 6 76 2 Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дубов’язівської селищної ради Сумської області Сумська с. Грузьке
Бондарук Ангеліна 6 71 2 Бірківський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської області Тернопільська с. Бірки
Бондарчук Тимофій 6 79 2 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Бражник Андрій 6 79 2 Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр Кіровоградської області Кіровоградська  смт. Нова Прага
Бреус Єсєнія 6 89 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Брижаненко Анна 6 74 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Бувайлик Ольга 6 89 2 Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області  Чернігівська  м. Ніжин 
Бутко Варвара 6 71 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Владико Аліна 6 89 2 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Волошина Тахміна 6 82 2 Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Воскобойнікова Тетяна 6 89 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Дежко Денис 6 79 2 КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА  Маріупольського району Донецької області" Донецька смт. Талаківка
Димченко Ангеліна 6 84 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Доманюк Богдан 6 76 2 Бірківський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської області Тернопільська с. Бірки
Дрозд Богдан 6 74 2 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Єременко Альона 6 76 2 Криничуватський ліцей Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Жмурко Анастасія 6 74 2 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Заболотна Аліна 6 89 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Загоруйко Катерина 6 76 2 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Звольська Анастасія 6 87 2 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська Ядути
Іванова Ольга 6 84 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Кабанова Дарина 6 84 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Калетнік Андрій 6 76 2 Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Калинеделя Анастасія 6 79 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Каловський Богдан 6 72 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Карамишева Вікторія 6 74 2 Волноваський ЗЗСО І – ІІІ ступенів №3 Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Кирилова Анастасія 6 79 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Кійко Данііл 6 87 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Кістриця Вікторія 6 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Коваленко Вероніка 6 71 2 Микільський ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська  с. Микільське
Коваленко Максим 6 72 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Козаченко Олексій 6 76 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Козлова Анна 6 87 2 Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Козлова Златослава 6 74 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Коленченко Ілля 6 88 2 КЗ «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради Чернігівська Сновськ
Кошляк Софія 6 72 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Крамар Наталія 6 71 2 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Михайлівка 
Кубявка Юлія 6 70 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей №5  Ватутінської міської ради Черкаської області» Черкаська Ватутіне
Кукуяшна Софія 6 70 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Куц Руслан 6 89 2 КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА  Маріупольського району Донецької області" Донецька смт. Талаківка
Кучер Надія 6 84 2 Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр Кіровоградської області Кіровоградська  смт. Нова Прага
Леонов Назар 6 74 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Линник Ксенія 6 71 2 Мар’їнський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька м. Мар’їнка
Лисенко Микита 6 89 2 Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області  Чернігівська  м. Ніжин 
Літвіненко Артур 6 84 2 Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Лічковаха Марія 6 82 2 Мар’їнський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області Донецька м. Мар’їнка
Локтєва Поліна 6 79 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Мавріна Крістіна 6 79 2 Костянтинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Максименюк Олександра 6 87 2 Новодмитрівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка
Малюкіна Софія 6 74 2 Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Маналатьєва Аліна 6 71 2 Вільнянська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Міщенко Богдана 6 71 2 Сумський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №19  ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради Сумська м. Суми
Момот Єгор 6 71 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Нагорна Ганна 6 89 2 КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА  Маріупольського району Донецької області" Донецька смт. Талаківка
Неїжко Дарина 6 89 2 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Некрут Назар 6 84 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 м. Гайсин Гайсинської міської ради Вінницької області Вінницька  м. Гайсин
Ніжельський Данило 6 71 2 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Ніколаєва Єва 6 90 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Олійник Владислав 6 76 2 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Паламарчук Владислав 6 74 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Панчева Даша 6 76 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Панченко Марія 6 76 2 Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дубов’язівської селищної ради Сумської області Сумська с. Грузьке
Перепелиця Артем 6 89 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Пивоварова Валерія 6 82 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Писаренко Вероніка 6 74 2 Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Півень Анастасія 6 71 2 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Портна Аріанна 6 84 2 Новенський ЗЗСО Токмацької міської ради Запорізької області Запорізька с. Нове
Проніна Олександра 6 82 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Радченко Яна 6 76 2 Криничуватський ліцей Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Реміз Таїсія 6 89 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Рижова Єлизавета 6 84 2 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Романець Вікторія 6 76 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Рябокінь Людмила 6 76 2 КЗ «Великобушинський ЗЗСО І-ІІ ступенів» Немирівської міської ради Вінницької області Вінницька с. Велика Бушинка
Саржевський Максим 6 89 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Семанюк Максим 6 84 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Сенчак Ілля 6 87 2 Раковецька гімназія Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Раковець
Сербезов Володимир 6 79 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Сиротенко Ярослава 6 89 2 “КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” Київська м. Кагарлик
Скляренко Валерія 6 87 2 КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА  Маріупольського району Донецької області" Донецька смт. Талаківка
Скоромна Анастасія 6 76 2 Сумський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №19  ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради Сумська м. Суми
Скрипаль Юлія 6 89 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Сліпченко Дар'я 6 82 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Соловйова Діана 6 89 2 Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Солодова Катерина 6 82 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Сорочук Анна 6 76 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Степаненко Дарина 6 89 2 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Сторожук Єгор 6 71 2 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Суха Дар'я 6 87 2 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Терентьєва Вікторія 6 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Тітаренко Богдан 6 87 2 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Тома Ляля 6 82 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Урсолова Єлизавета 6 74 2 Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр Кіровоградської області Кіровоградська  смт. Нова Прага
Фоміних Владислава 6 74 2 Волноваський ЗЗСО І – ІІІ ступенів №3 Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Фурсова Ліза 6 76 2 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Хара Ярослав 6 76 2 Волноваський ЗЗСО І – ІІІ ступенів №3 Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Харченко Вероніка 6 84 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Харченко Микита 6 84 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Хименко Дарія 6 87 2 Деньгівський  НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради  Черкаської області Черкаська с. Деньги
Христич Аліна 6 74 2 Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська с. Коробівка
Челпан Поліна 6 76 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Чумаков Тимур 6 87 2 Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Швай Софія 6 84 2 Новенський ЗЗСО Токмацької міської ради Запорізької області Запорізька с. Нове
Шевцов Андрій 6 74 2 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Шингирій Каріна 6 89 2 Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області  Чернігівська  м. Ніжин 
Шпортов Тимофій 6 73 2 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Штурман Максим 6 75 2 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Щабельський Артем 6 76 2 Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  Михайлівка
Юськів Владислав 6 84 2 Сторонянський ЗЗСО І-ІІ рівнів Львівської області Львівська с. Сторона

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022