Прізвище та ім'я |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
І місце |
Агаркова Альона |
6 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №43» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Бєньковська Аріна |
6 |
92 |
1 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Бірюкова Вікторія |
6 |
94 |
1 |
КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА Маріупольського району Донецької області" |
Донецька |
смт. Талаківка |
Волошин Денис |
6 |
90 |
1 |
Магдалинівська філія Чаплинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
с. Магдалинівка |
Воробчак Дар'я |
6 |
92 |
1 |
“КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” |
Київська |
м. Кагарлик |
Герасименко Данило |
6 |
92 |
1 |
Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області |
Сумська |
Миронівка |
Глиновська Вероніка |
6 |
92 |
1 |
Новодмитрівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
с. Новодмитрівка |
Глущенко Вікторія |
6 |
92 |
1 |
КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА Маріупольського району Донецької області" |
Донецька |
смт. Талаківка |
Головнич Юлія |
6 |
94 |
1 |
Сасівська гімназія Неліпинської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області |
Закарпатська |
Сасівка |
Гордієнко Вікторія |
6 |
92 |
1 |
Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Горпинюк Богдан |
6 |
90 |
1 |
Новоушицький ліцей Новоушицької селищної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Нова Ушиця |
Градобик Аріна |
6 |
90 |
1 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Гранкіна Кіра |
6 |
94 |
1 |
ОЗ "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №6" Торецької міської ВЦА Бахмутського району Донецької області |
Донецька |
м. Торецьк |
Григоренко Дар’я |
6 |
92 |
1 |
Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
Харківська |
смт Савинці |
Даньшина Єлизавета |
6 |
90 |
1 |
Криничуватський ліцей Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Криничувате |
Дорошенко Іван |
6 |
92 |
1 |
Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Софіївка |
Дудченко Софія |
6 |
90 |
1 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Єременко Вікторія |
6 |
92 |
1 |
Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Желєзнов Макар |
6 |
100 |
1 |
ОЗ "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №6" Торецької міської ВЦА Бахмутського району Донецької області |
Донецька |
м. Торецьк |
Желіба Софія |
6 |
90 |
1 |
Прилуцька гімназія №5 імені В.А.Затолокіна Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Жовта Анна |
6 |
92 |
1 |
Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
Ядути |
Іванова Катерина |
6 |
100 |
1 |
Штепівський ЗЗСО Лебединської міської ради Сумської області |
Сумська |
Штепівка |
Ігнатович Аліна |
6 |
90 |
1 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Ківа Софія |
6 |
92 |
1 |
Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» міста Дружківка Донецької області |
Донецька |
м. Дружківка |
Коленченко Артур |
6 |
100 |
1 |
КЗ «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради |
Чернігівська |
Сновськ |
Коломієць Софія |
6 |
90 |
1 |
Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Коробівка |
Кувшинова Ріта |
6 |
90 |
1 |
Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Лєонов Андрій |
6 |
94 |
1 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Лизогуб Ростислав |
6 |
94 |
1 |
“КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” |
Київська |
м. Кагарлик |
Літвіненко Ангеліна |
6 |
97 |
1 |
Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
Харківська |
смт Савинці |
Любушкіна Анастасія |
6 |
92 |
1 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Майорова Сабіна |
6 |
97 |
1 |
Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
Харківська |
смт Савинці |
Макогончук Діана |
6 |
90 |
1 |
Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Манзул Данило |
6 |
92 |
1 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Мартиненко Аліна |
6 |
92 |
1 |
“КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” |
Київська |
м. Кагарлик |
Мартинюк Катерина |
6 |
92 |
1 |
Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Софіївка |
Маскаль Вікторія |
6 |
95 |
1 |
Магдалинівська філія Чаплинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
с. Магдалинівка |
Міщенко Вадим |
6 |
92 |
1 |
“КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” |
Київська |
м. Кагарлик |
Онищенко Наталія |
6 |
94 |
1 |
“КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” |
Київська |
м. Кагарлик |
Островська Вероніка |
6 |
90 |
1 |
Бірківський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Бірки |
Піскова Валерія |
6 |
90 |
1 |
Моринський ліцей з дошкільною групою ім. Героя Радянського Союзу А.П. Харковця Корсунь – Шевченківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
c. Моринці |
Поліщук Олександра |
6 |
92 |
1 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Прокойченко Богдан |
6 |
90 |
1 |
Сумський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради |
Сумська |
м. Суми |
Саєнко Анатолій |
6 |
92 |
1 |
Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Стеценко Поліна |
6 |
90 |
1 |
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Острожани |
Судакова Дар’я |
6 |
92 |
1 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Суханов Валерій |
6 |
92 |
1 |
Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дубов’язівської селищної ради Сумської області |
Сумська |
с. Грузьке |
Таранова Вікторія |
6 |
92 |
1 |
Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
Харківська |
смт Савинці |
Тащі Максим |
6 |
94 |
1 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Ткачова Олександра |
6 |
90 |
1 |
Юрківська гімназія Ватутінської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Юрківка |
Франчук Марія |
6 |
94 |
1 |
Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Михайлівка |
Чеплигін Андрій |
6 |
94 |
1 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Юркіна Поліна |
6 |
94 |
1 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Янова Віолета |
6 |
90 |
1 |
Волноваський ЗЗСО І – ІІІ ступенів №3 Волноваської міської територіальної громади Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Ярош Альона |
6 |
94 |
1 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області |
Київська |
с. Дівички |
ІІ місце |
Абдуллаєва Аміна |
6 |
79 |
2 |
Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Агаркова Юлія |
6 |
74 |
2 |
Мар’їнський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області |
Донецька |
м. Мар’їнка |
Алексюткін Валентин |
6 |
79 |
2 |
Костянтинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Костянтинівка |
Байдуга Наталія |
6 |
71 |
2 |
Олексіївський ліцей Новоайдарської селищної ради Луганської області |
Луганська |
с. Олексіївка |
Балушок Ангеліна |
6 |
74 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Балюра Денис |
6 |
89 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Батрак Єва |
6 |
79 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Баша Альбіна |
6 |
84 |
2 |
Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Бензар Дар'я |
6 |
89 |
2 |
Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Софіївка |
Бехлер Евгенія |
6 |
75 |
2 |
Магдалинівська філія Чаплинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
с. Магдалинівка |
Білоус Олександра |
6 |
85 |
2 |
Магдалинівська філія Чаплинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
с. Магдалинівка |
Бойко Валерія |
6 |
76 |
2 |
Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дубов’язівської селищної ради Сумської області |
Сумська |
с. Грузьке |
Бондарук Ангеліна |
6 |
71 |
2 |
Бірківський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Бірки |
Бондарчук Тимофій |
6 |
79 |
2 |
Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Бражник Андрій |
6 |
79 |
2 |
Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр Кіровоградської області |
Кіровоградська |
смт. Нова Прага |
Бреус Єсєнія |
6 |
89 |
2 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Брижаненко Анна |
6 |
74 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Бувайлик Ольга |
6 |
89 |
2 |
Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Бутко Варвара |
6 |
71 |
2 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Владико Аліна |
6 |
89 |
2 |
Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Софіївка |
Волошина Тахміна |
6 |
82 |
2 |
Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
Харківська |
смт Савинці |
Воскобойнікова Тетяна |
6 |
89 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Дежко Денис |
6 |
79 |
2 |
КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА Маріупольського району Донецької області" |
Донецька |
смт. Талаківка |
Димченко Ангеліна |
6 |
84 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Доманюк Богдан |
6 |
76 |
2 |
Бірківський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Бірки |
Дрозд Богдан |
6 |
74 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Єременко Альона |
6 |
76 |
2 |
Криничуватський ліцей Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Криничувате |
Жмурко Анастасія |
6 |
74 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Заболотна Аліна |
6 |
89 |
2 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Загоруйко Катерина |
6 |
76 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Звольська Анастасія |
6 |
87 |
2 |
Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
Ядути |
Іванова Ольга |
6 |
84 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Кабанова Дарина |
6 |
84 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Калетнік Андрій |
6 |
76 |
2 |
Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Калинеделя Анастасія |
6 |
79 |
2 |
Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області |
Одеська |
с. Семенівка |
Каловський Богдан |
6 |
72 |
2 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Карамишева Вікторія |
6 |
74 |
2 |
Волноваський ЗЗСО І – ІІІ ступенів №3 Волноваської міської територіальної громади Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Кирилова Анастасія |
6 |
79 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Кійко Данііл |
6 |
87 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Кістриця Вікторія |
6 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №43» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Коваленко Вероніка |
6 |
71 |
2 |
Микільський ЗЗСО I-III ступенів Луганської області |
Луганська |
с. Микільське |
Коваленко Максим |
6 |
72 |
2 |
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Острожани |
Козаченко Олексій |
6 |
76 |
2 |
Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області |
Одеська |
с. Семенівка |
Козлова Анна |
6 |
87 |
2 |
Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
Харківська |
смт Савинці |
Козлова Златослава |
6 |
74 |
2 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Коленченко Ілля |
6 |
88 |
2 |
КЗ «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради |
Чернігівська |
Сновськ |
Кошляк Софія |
6 |
72 |
2 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Крамар Наталія |
6 |
71 |
2 |
Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Михайлівка |
Кубявка Юлія |
6 |
70 |
2 |
КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області» |
Черкаська |
Ватутіне |
Кукуяшна Софія |
6 |
70 |
2 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Куц Руслан |
6 |
89 |
2 |
КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА Маріупольського району Донецької області" |
Донецька |
смт. Талаківка |
Кучер Надія |
6 |
84 |
2 |
Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр Кіровоградської області |
Кіровоградська |
смт. Нова Прага |
Леонов Назар |
6 |
74 |
2 |
Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
м. Гола Пристань |
Линник Ксенія |
6 |
71 |
2 |
Мар’їнський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області |
Донецька |
м. Мар’їнка |
Лисенко Микита |
6 |
89 |
2 |
Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Літвіненко Артур |
6 |
84 |
2 |
Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
Харківська |
смт Савинці |
Лічковаха Марія |
6 |
82 |
2 |
Мар’їнський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської міської ВЦА Покровського району Донецької області |
Донецька |
м. Мар’їнка |
Локтєва Поліна |
6 |
79 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Мавріна Крістіна |
6 |
79 |
2 |
Костянтинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Костянтинівка |
Максименюк Олександра |
6 |
87 |
2 |
Новодмитрівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
с. Новодмитрівка |
Малюкіна Софія |
6 |
74 |
2 |
Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Маналатьєва Аліна |
6 |
71 |
2 |
Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Вільнянськ |
Міщенко Богдана |
6 |
71 |
2 |
Сумський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради |
Сумська |
м. Суми |
Момот Єгор |
6 |
71 |
2 |
Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області |
Волинська |
Майдан-Липненський |
Нагорна Ганна |
6 |
89 |
2 |
КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА Маріупольського району Донецької області" |
Донецька |
смт. Талаківка |
Неїжко Дарина |
6 |
89 |
2 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області |
Київська |
с. Дівички |
Некрут Назар |
6 |
84 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 м. Гайсин Гайсинської міської ради Вінницької області |
Вінницька |
м. Гайсин |
Ніжельський Данило |
6 |
71 |
2 |
Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Ніколаєва Єва |
6 |
90 |
2 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Олійник Владислав |
6 |
76 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Паламарчук Владислав |
6 |
74 |
2 |
Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
м. Гола Пристань |
Панчева Даша |
6 |
76 |
2 |
Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області |
Одеська |
с. Семенівка |
Панченко Марія |
6 |
76 |
2 |
Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дубов’язівської селищної ради Сумської області |
Сумська |
с. Грузьке |
Перепелиця Артем |
6 |
89 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Пивоварова Валерія |
6 |
82 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Писаренко Вероніка |
6 |
74 |
2 |
Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Півень Анастасія |
6 |
71 |
2 |
Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Добропілля |
Портна Аріанна |
6 |
84 |
2 |
Новенський ЗЗСО Токмацької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Нове |
Проніна Олександра |
6 |
82 |
2 |
Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
м. Гола Пристань |
Радченко Яна |
6 |
76 |
2 |
Криничуватський ліцей Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Криничувате |
Реміз Таїсія |
6 |
89 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Рижова Єлизавета |
6 |
84 |
2 |
Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт Іларіонове |
Романець Вікторія |
6 |
76 |
2 |
Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області |
Волинська |
Майдан-Липненський |
Рябокінь Людмила |
6 |
76 |
2 |
КЗ «Великобушинський ЗЗСО І-ІІ ступенів» Немирівської міської ради Вінницької області |
Вінницька |
с. Велика Бушинка |
Саржевський Максим |
6 |
89 |
2 |
Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П.Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
м. Теплодар |
Семанюк Максим |
6 |
84 |
2 |
Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області |
Херсонська |
смт. Мирне |
Сенчак Ілля |
6 |
87 |
2 |
Раковецька гімназія Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області |
Івано-Франківська |
с. Раковець |
Сербезов Володимир |
6 |
79 |
2 |
Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області |
Одеська |
с. Семенівка |
Сиротенко Ярослава |
6 |
89 |
2 |
“КЗ КМР “ОЗО “Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей” |
Київська |
м. Кагарлик |
Скляренко Валерія |
6 |
87 |
2 |
КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної ВЦА Маріупольського району Донецької області" |
Донецька |
смт. Талаківка |
Скоромна Анастасія |
6 |
76 |
2 |
Сумський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради |
Сумська |
м. Суми |
Скрипаль Юлія |
6 |
89 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Сліпченко Дар'я |
6 |
82 |
2 |
Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
м. Гола Пристань |
Соловйова Діана |
6 |
89 |
2 |
Володимирівський ліцей Межівської слищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Солодова Катерина |
6 |
82 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей № 6) м. Прилуки Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Сорочук Анна |
6 |
76 |
2 |
Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області |
Волинська |
Майдан-Липненський |
Степаненко Дарина |
6 |
89 |
2 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області |
Київська |
с. Дівички |
Сторожук Єгор |
6 |
71 |
2 |
Житомирський міський колегіум |
Житомирська |
м. Житомир |
Суха Дар'я |
6 |
87 |
2 |
Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Софіївка |
Терентьєва Вікторія |
6 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №43» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Тітаренко Богдан |
6 |
87 |
2 |
Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Софіївка |
Тома Ляля |
6 |
82 |
2 |
Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області |
Одеська |
с. Семенівка |
Урсолова Єлизавета |
6 |
74 |
2 |
Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр Кіровоградської області |
Кіровоградська |
смт. Нова Прага |
Фоміних Владислава |
6 |
74 |
2 |
Волноваський ЗЗСО І – ІІІ ступенів №3 Волноваської міської територіальної громади Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Фурсова Ліза |
6 |
76 |
2 |
КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області |
Харківська |
с. Великі Проходи |
Хара Ярослав |
6 |
76 |
2 |
Волноваський ЗЗСО І – ІІІ ступенів №3 Волноваської міської територіальної громади Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Харченко Вероніка |
6 |
84 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Харченко Микита |
6 |
84 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Хименко Дарія |
6 |
87 |
2 |
Деньгівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Деньги |
Христич Аліна |
6 |
74 |
2 |
Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Коробівка |
Челпан Поліна |
6 |
76 |
2 |
НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області |
Донецька |
с. Миролюбівка |
Чумаков Тимур |
6 |
87 |
2 |
Савинська філія Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області |
Харківська |
смт Савинці |
Швай Софія |
6 |
84 |
2 |
Новенський ЗЗСО Токмацької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Нове |
Шевцов Андрій |
6 |
74 |
2 |
КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області |
Харківська |
с. Великі Проходи |
Шингирій Каріна |
6 |
89 |
2 |
Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Шпортов Тимофій |
6 |
73 |
2 |
КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Штурман Максим |
6 |
75 |
2 |
Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ніжин |
Щабельський Артем |
6 |
76 |
2 |
Михайлівський ліцей Раївської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Михайлівка |
Юськів Владислав |
6 |
84 |
2 |
Сторонянський ЗЗСО І-ІІ рівнів Львівської області |
Львівська |
с. Сторона |