Шкільний портал
Понеділок, 26.09.2022, 01:28
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік. 3 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- - 3 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження таблиці)
Антонов Артем 6 51 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська Щастя
Бабенко Влада 6 50 3 Троїцький ліцей Української сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Бандура Анна 6 51 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька Добропілля
Барановська Валерія 6 60 3 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Барановський Олександр 6 62 3 КЗ «Рубанівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Рубанівської сільської ради Херсонської області Херсонська с. Рубанівка
Барна Єлизавета 6 50 3 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Басова Олександра 6 60 3 Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району  Херсонської області Херсонська с. Дудчине
Бєлєвічус Дмитро 6 62 3 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Бойко Діана 6 50 3 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 Київської області Київська м. Київ
Бондаренко Богдан 6 51 3 Недогарський ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО Кіровоградської області Кіровоградська с. Недогарки
Борисенко Ілля 6 50 3 КЗ «Гімназія№8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кам’янське
Брайлян Максим 6 50 3 Козлівська СЗШ І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Вінницької області Вінницька с. Козлів
Бублик Артем 6 50 3 Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька с. Плесна
Верьовкіна Марія 6 57 3 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Віженко Анна 6 50 3 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Власенкова Софія 6 54 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області  Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Вовченко Нікіта 6 54 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області  Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Гавриш Ніка 6 68 3 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаської області  Черкаська с. Тернівка
Гарагуля Микола 6 50 3 КЗ «Гімназія№8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кам’янське
Гладун Анна 6 57 3 Кам’янський ЗЗСО  I-III ступенів Миколаївської області  Миколаївська с. Кам’янка
Гончаренко Антон 6 50 3 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Горанчук Станіслав 6 50 3 Козлівська СЗШ І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Вінницької області Вінницька с. Козлів
Гринява Петро 6 65 3 Оржівський ліцей Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська Оржів
Гусєв Єгор 6 51 3 Слов'янська ЗОШ Ⅰ- ІⅠ ступенів №20 Слов'янської міської ради Донецької області  Донецька  м. Слов’янськ
Даніленко Нікіта 6 54 3 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
Дасік Валерія 6 50 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області  Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Деркач Софія 6 50 3 Іванівська гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Іванівка
Дібров Дмитро 6 62 3 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Довгопола Ілона 6 50 3 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Дубовський Валентин 6 50 3 Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька с. Плесна
Дуюн Вероніка 6 51 3 Солоненський ліцей "Лідер" Павлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька Солоне
Жовта Анна 6 68 3 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська Ядути
Задорожна Єва 6 65 3 Тернівський ліцей Тернівської сільської ради Черкаської області  Черкаська с. Тернівка
Зайко Валерій 6 65 3 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Звольська Анастасія 6 65 3 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська Ядути
Зеленська Валерія 6 54 3 Криворізька гімназія №44 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Зелік Тетяна 6 50 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області  Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Зінов Ілля 6 57 3 Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська смт Клевань
Іванова Анастасія 6 50 3 Троїцький ліцей Української сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Ігуменшев Олександр 6 65 3 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Ілюхін Данило 6 50 3 Криворізька гімназія №44 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Карпова Михайлина 6 54 3 Солоненський ліцей "Лідер" Павлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька Солоне
Кашлєва Дар'я 6 62 3 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Кишкін Маріанна 6 68 3 КЗ «Рубанівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Рубанівської сільської ради Херсонської області Херсонська с. Рубанівка
Климко Кирило 6 62 3 Орільська філія КЗ «Орільський ліцей» Лозівської міської ради  Харківської області Харківська смт Орілька
Коваленко Анна 6 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Коваленко Богдан 6 65 3 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська Ядути
Коваленко Денис 6 50 3 Ушкальський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська с. Ушкалка
Коваленко Кирило 6 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Коваленко Максим 6 50 3 Ушкальський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська с. Ушкалка
Ковальська Анастасія 6 51 3 Гімназія № 5 Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Ковтун Дмитро 6 65 3 Шебелинська гімназія Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська с. Шебелинка
Кравченко Богдан 6 54 3 Гімназія № 5 Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Кришталь Софія 6 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Кузьменко Ніколь 6 54 3 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
Кулагіна Маргарита 6 50 3 КЗ «Мелекінський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Донецької області Донецька Мелекіне
Курбатов Максим 6 50 3 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Лавренюк Мирослава 6 50 3 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 Київської області Київська м. Київ
Ладика Майя 6 50 3 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 Київської області Київська м. Київ
Лапшина Каріна 6 50 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області  Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Лебідь Денис 6 68 3 Шебелинська гімназія Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська с. Шебелинка
Леонов Андрій 6 65 3 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Лизенко Руслан 6 60 3 Слов'янська ЗОШ Ⅰ- ІⅠ ступенів №20 Слов'янської міської ради Донецької області  Донецька  м. Слов’янськ
Лошакова Лада 6 54 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Любченко Крістіна 6 50 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Ляшова Дар'я 6 50 3 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Мазур Данило 6 50 3 КЗ «Бердянська  гімназія зі структурним підрозділом початкової школи Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька с. Бердянське
Масюра Єлизавета 6 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Маціюк Максим 6 54 3 Ліцей №2 Васильківської селищної ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська смт. Васильківка
Меліхова Вероніка 6 57 3 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Мітрошенко Дар'я 6 60 3 Єлизаветівська філія КЗ «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська  с. Єлизаветівка 
Моїсеєв Данііл 6 62 3 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Молла Таісія 6 54 3 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
Мошенко Вероніка 6 65 3 Тарасівський НВК Донецької області  Донецька с. Тарасівка
Муштин Влад 6 50 3 Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька с. Плесна
Набок Ярина 6 62 3 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська Ядути
Нагорний Павло 6 54 3 Тарасівський НВК Донецької області  Донецька с. Тарасівка
Наконечна Анастасія 6 50 3 Високівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська с. Високе
Наконечна Ангеліна 6 51 3 Повчанський ліцей Повчанської сілької ради Рівненської області Рівненська Повчанськ
Несторак Ангеліна 6 50 3 Слов'янська ЗОШ Ⅰ- ІⅠ ступенів №20 Слов'янської міської ради Донецької області  Донецька  м. Слов’янськ
Никончук Дар’я 6 51 3 Гімназія № 5 Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Нічіпорук Олена 6 57 3 Солоненський ліцей "Лідер" Павлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька Солоне
Олексієнко Лєра 6 50 3 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Онопрієнко Дмитро 6 50 3 Криворізька гімназія №44 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Палєєв Володимир 6 50 3 Троїцький ліцей Української сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Панцов Ігор 6 50 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька  м. Мирноград
Пасічник Вікторія 6 62 3 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Паталай Поліна 6 50 3 Козлівська СЗШ І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Вінницької області Вінницька с. Козлів
Попович Орест 6 50 3 Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька с. Плесна
Приходько Данило 6 57 3 КЗ «Бердянська  гімназія зі структурним підрозділом початкової школи Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька с. Бердянське
Прохорова Альона 6 50 3 Троїцький ліцей Української сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Пукач Вікторія 6 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Рудь Віолетта 6 60 3 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
Рябко Софія 6 51 3 КЗ «Бердянська  гімназія зі структурним підрозділом початкової школи Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька с. Бердянське
Савченко Яна 6 50 3 Криворізька гімназія №44 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Самойленко Олександр 6 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька Добропілля
Сахно Злата 6 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Семенець Валерія 6 57 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №118 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Сєрий Станіслав 6 50 3 КЗ «Кутузівський ліцей Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області» Харківська с-ще Кутузівка
Сєров Сергій 6 57 3 Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району  Херсонської області Херсонська с. Дудчине
Солоняк Роман 6 51 3 Повчанський ліцей Повчанської сілької ради Рівненської області Рівненська Повчанськ
Сомар Дарія 6 57 3 Володимирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Володимирівка
Стойкова Дар’я 6 62 3 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Стольник Павло 6 54 3 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Стрюк Олександра 6 62 3 КЗ «Рубанівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Рубанівської сільської ради Херсонської області Херсонська с. Рубанівка
Сущенко Аліна 6 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Терзі Поліна 6 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Тищук Ірина 6 50 3 Староостропільський ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Старий Остропіль
Ткаченко Дмитро 6 65 3 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Фільчук Олександра 6 62 3 Гімназія № 5 Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Фондяков Валерій 6 65 3 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Цепух Ярослав 6 50 3 Солоненський ліцей "Лідер" Павлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька Солоне
Цуркан Ксенія 6 50 3 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
Чеплигін Андрій 6 62 3 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Чечеринда Микита 6 65 3 Слов'янська ЗОШ Ⅰ- ІⅠ ступенів №20 Слов'янської міської ради Донецької області  Донецька  м. Слов’янськ
Шамара Матвєй 6 62 3 Новотошківський ліцей №10 Луганської області Луганська Новотошківське
Шекера Олександра 6 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька Добропілля
Шелест Андрій 6 57 3 ЗОШ І-ІІ ступеня с. Микуличі Володимир-Волинського району Волинської області Волинська с. Микуличі
Щербаков Максим 6 68 3 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Щур Владислав 6 57 3 Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Уладівка Вінницької області Вінницька с. Уладівка
Яковенко Вероніка 6 62 3 Гімназія № 5 Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Якубова Яна 6 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Ямніков Антон 6 60 3 Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Ярова Вікторія 6 54 3 Ліцей №2 Васильківської селищної ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська смт. Васильківка
Яцина Андрій 6 68 3 НВК «Школа-гімназія – ліцей» №10 міста Бердичів Житомирської області Житомирська м. Бердичів

 

-1 сторінка- -2 сторінка- - 3 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022