ПІБ |
Клас |
Місце |
Назва ЗНЗ |
Область |
І місце
|
Вдовченко Юлія |
6 |
І |
Федорівська філія- НВК КЗ «Первозванівське НВО» |
Кіровоградська |
Андрійченко Ліза |
6 |
І |
Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Бурдун Володимир |
6 |
І |
Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Василенко Едуард |
6 |
І |
Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ № 4 Білопільської районної ради Сумської області |
Сумська |
Данчишин Остап |
6 |
І |
Підберізцівський НВК I-III ступенів |
Львівська |
Житкова Софія |
6 |
І |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради |
Херсонська |
Кисленко Богдан |
6 |
І |
Майбородівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новознам’янської сільської ради |
Полтавська |
Ківаєв Ігор |
6 |
І |
Дубовиківська СЗШ |
Дніпропретровська |
Коваленка Антон |
6 |
І |
Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради Черкаської області |
Черкаська |
Крегул Валерія |
6 |
І |
Дубівська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області |
Закарпатська |
Лоєвська Діана |
6 |
І |
КЗ«СЗШ № 19» |
Дніпропетровська |
Паламарчук Зоряна |
6 |
І |
Теребовлянський НВК |
Тернопільська |
Рева Денис |
6 |
І |
Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ № 4 Білопільської районної ради Сумської області |
Сумська |
Руських Юлія |
6 |
І |
Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Рязанцева Поліна |
6 |
І |
Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
Селезньов Ілля |
6 |
І |
Дубовиківська СЗШ |
Дніпропретровська |
Стаханська Ксенія |
6 |
І |
Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Тернопільська |
Стрепетова Мирослава |
6 |
І |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради |
Херсонська |
Тонконог Кіра |
6 |
І |
КЗ СЗШ № 25 Кам’янської міської ради |
Дніпропертовська |
Туревич Дмитро |
6 |
І |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради |
Херсонська |
Федишена Ілонна |
6 |
І |
ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве |
Чернівецька |
Федорченко Діана |
6 |
І |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Шаповал Анна |
6 |
І |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Шкрибляк Даніїл |
6 |
І |
Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
Щербак Олександра |
6 |
І |
КЗ«СЗШ № 19» |
Дніпропетровська |
ІІ місце
|
Абдурахманов Арсеній |
6 |
ІІ |
КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» |
Харківська |
Аверянова Анастасія |
6 |
ІІ |
Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
Авраменко Вероніка |
6 |
ІІ |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Антоненко Олександра |
6 |
ІІ |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Бабич Інна |
6 |
ІІ |
КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Бевз Юлія |
6 |
ІІ |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Безпалько Марта |
6 |
ІІ |
Зимноводівська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів |
Львівська |
Бережний Ілля |
6 |
ІІ |
КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Бершадська Юліана |
6 |
ІІ |
Савранська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Одеська |
Біліченко Іван |
6 |
ІІ |
Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4 |
Дніпрпетровська |
Брик Ярослав |
6 |
ІІ |
Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Бурлаков Данило |
6 |
ІІ |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Вакуліч Анастасія |
6 |
ІІ |
Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Тернопільська |
Вернидуб Олександр |
6 |
ІІ |
«НВК«ДНЗ – СЗШ І ступеня – гімназія «Софія» |
Київська |
Винник Тетяна |
6 |
ІІ |
Запорізький НВК № 109 |
Запорізька |
Вірьовка Анна |
6 |
ІІ |
Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Вітковський Данило |
6 |
ІІ |
Малолепетиська ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Мала Лепетиха Великолепетиського району Херсонської області |
Херсонська |
Воїн Антон |
6 |
ІІ |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Войтюк Вікторія |
6 |
ІІ |
Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Тернопільська |
Волосьонок Саша |
6 |
ІІ |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Воронова Діана |
6 |
ІІ |
КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» |
Харківська |
Воронцова Дар'я |
6 |
ІІ |
Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
Вороняк Олена |
6 |
ІІ |
Чайковицький НВК «СЗШ ст. І-ІІІ.ДНЗ» |
Львівська |
Гимплюк Тетяна |
6 |
ІІ |
ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве |
Чернівецька |
Горбуль Олександра |
6 |
ІІ |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Грицина Вікторія |
6 |
ІІ |
ЗОШ №5 Новокаховської міської ради Херсонської обл |
Херсонська |
Гріненко Станіслав |
6 |
ІІ |
Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Гупаленко Марія |
6 |
ІІ |
Помічнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківського району Кіровоградської області імені Героя України Березняка Євгена Степановича |
Кіровоградська |
Демьянова Софія |
6 |
ІІ |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Джоглидзе Марія |
6 |
ІІ |
Помічнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківського району Кіровоградської області імені Героя України Березняка Євгена Степановича |
Кіровоградська |
Єрьоменко Ярослав |
6 |
ІІ |
КЗ «Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7” Мереф’янської міської ради Харківської області |
Харківська |
Завражна Юлія |
6 |
ІІ |
Чернеччинський НВК Краснопільської районної ради Сумської області |
Сумська |
Іванчак Світлана |
6 |
ІІ |
Чайковицький НВК «СЗШ ст. І-ІІІ.ДНЗ» |
Львівська |
Іващенко Сергій |
6 |
ІІ |
КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Карплюк Софія |
6 |
ІІ |
Підберізцівський НВК I-III ступенів |
Львівська |
Квас Софія |
6 |
ІІ |
Підберізцівський НВК I-III ступенів |
Львівська |
Кернична Галина |
6 |
ІІ |
Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Тернопільська |
Клімова Олена |
6 |
ІІ |
Малолепетиська ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Мала Лепетиха Великолепетиського району Херсонської області |
Херсонська |
Ковтун Анастасія |
6 |
ІІ |
КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Кокоріна Руслана |
6 |
ІІ |
КЗ «Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7” Мереф’янської міської ради Харківської області |
Харківська |
Корнілов Кирило |
6 |
ІІ |
КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Крєчко Таїсія |
6 |
ІІ |
Раківська ЗОШ І-ІІІ ст |
Херсонська |
Кузьмик Лілія |
6 |
ІІ |
Серпневий НВК ( ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Валківської районної ради Харківської області |
Харківська |
Курманенко Артем |
6 |
ІІ |
КЗ СЗШ № 25 Кам’янської міської ради |
Дніпропертовська |
Лебедьова Діана |
6 |
ІІ |
Федорівська філія- НВК КЗ «Первозванівське НВО» |
Кіровоградська |
Лось Софія |
6 |
ІІ |
Теребовлянський НВК |
Тернопільська |
Мальцева Анжеліка |
6 |
ІІ |
Дубовиківська СЗШ |
Дніпропретровська |
Маркусь Дарина |
6 |
ІІ |
Дубівська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області |
Закарпатська |
Міськів Богдан |
6 |
ІІ |
Зимноводівська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів |
Львівська |
Могорит Артем |
6 |
ІІ |
Скибинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жашківськоі районноі ради Черкаськоі області |
Черкаська |
Моренець Марина |
6 |
ІІ |
Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області |
Сумська |
Мороз Тимофій |
6 |
ІІ |
КЗ«СЗШ № 19» |
Дніпропетровська |
Музика Давид |
6 |
ІІ |
Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Тернопільська |
Нестеренко Софія |
6 |
ІІ |
Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради Черкаської області |
Черкаська |
Остапчук Андрій |
6 |
ІІ |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Паненко Діана |
6 |
ІІ |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Пасюга Анастасія |
6 |
ІІ |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Плахотя Антон |
6 |
ІІ |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Плахута Вікторія |
6 |
ІІ |
Дубовиківська СЗШ |
Дніпропретровська |
Попова Анна |
6 |
ІІ |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Потерба Іванна |
6 |
ІІ |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Рябцев Владислав |
6 |
ІІ |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Савула Богдан |
6 |
ІІ |
Дубівська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області |
Закарпатська |
Сирота Денис |
6 |
ІІ |
Підберізцівський НВК I-III ступенів |
Львівська |
Скобєлєв Роман |
6 |
ІІ |
КЗ « СЗШ № 21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Слободанюк Тетяна |
6 |
ІІ |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Соколов Олександр |
6 |
ІІ |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Солоненко Артем |
6 |
ІІ |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради |
Херсонська |
Сотолюк Катерина |
6 |
ІІ |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Степанишина Зоряна |
6 |
ІІ |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Степанова Анна |
6 |
ІІ |
КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Стоколюк Лев |
6 |
ІІ |
КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Стратієнко Марія |
6 |
ІІ |
КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Тертична Марія |
6 |
ІІ |
Ліплявський НВК „ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області |
Черкаська |
Ткаченко Артур |
6 |
ІІ |
Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр» |
Кіровоградська |
Токар Андрій |
6 |
ІІ |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Урасова Орина |
6 |
ІІ |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Федулов Роман |
6 |
ІІ |
Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
Чернявський Богдан |
6 |
ІІ |
КЗ «Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7” Мереф’янської міської ради Харківської області |
Харківська |
Шестак Софія |
6 |
ІІ |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради |
Херсонська |
Шинкаренко Софія |
6 |
ІІ |
Гірсівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Гірсівської сільської ради Запорізької області |
Запорізька |
Шишмарьов Андрій |
6 |
ІІ |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Шляхова Богдана |
6 |
ІІ |
КЗО Майська середня загальноосвітня школа |
Дніпропетровська |