Шкільний портал
Субота, 04.02.2023, 20:37
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік. Шкільний портал. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3513
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці)
Мельниченко Володимир 4 89 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Мельниченко Поліна 4 74 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Мельничук Вадим 4 76 2 Кобилецько-Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Мельніченко Микита 4 82 2 Одеська спеціалізована школа №10 І–ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської  м. Одеса
Мирза Софія 4 87 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Мітла Ангеліна 4 84 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Мітрохіна Дар’я 4 79 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Міщенко Поліна 4 72 2 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Москаленко Михайло 4 79 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Мотеко Богдан 4 74 2 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Музика Владислав 4 70 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Ніколаєвський Святослав 4 76 2 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Новікова Єлизавета 4 84 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Оксов Артем 4 84 2 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Київської області Київська  м. Біла Церква
Опанасенко Софія 4 74 2 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Орлов Олександр 4 70 2 Томаківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Томаківка
Ососкало Анастасія 4 87 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Остапчук Олексій 4 84 2 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Парцхаладзе Гобріела 4 84 2 Одеська спеціалізована школа №10 І–ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської  м. Одеса
Півень Артем 4 71 2 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Плахотник Елизавета 4 74 2 КЗ «Станція юних техніків» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Подвиженко Анастасія 4 74 2 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Попова Софія 4 71 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Потік Софія 4 74 2 Зміївський ЗПЗСО Бериславської міської ради Херсонської області Херсонська с. Зміївка
Рубан Єва 4 74 2 Санаторна школа з дошкільними групами комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Руцький Нікіта 4 71 2 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Савенко Дмитро 4 89 2 ЗОШ І - ІІ ступенів №24 м. Лисичанська Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Савіцька Дар'я 4 82 2 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Житники
Савченко Матвєй 4 84 2 Можняківський ліцей Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська с. Можняківка
Савчук Тетяна 4 76 2 Новоушицький ліцей Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька  Нова Ушиця
Саковець Михайло 4 79 2 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Писарівка
Сафарян Арсеній 4 79 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Сахно Вероніка 4 79 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Скіп Юлія 4 74 2 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Слободянюк Аліна 4 76 2 КЗ "Кожухівський ЗЗСО I-III ступенів" Хмільницької міської ради Вінницької області Вінницька с. Кожухів
Смерчинський Давид 4 72 2 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Немичинці
Смирнова Уляна 4 71 2 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Соїч Вероніка 4 76 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Соломатіна Вероніка 4 72 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Сорочук Влад 4 76 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Старчак Богдан 4 75 2 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Степанченко Захар 4 76 2 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Сугак Міла 4 89 2 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Сутика Микола 4 71 2 Моринський  ліцей з дошкільною групою  ім. Героя Радянського Союзу А.П. Харковця   Корсунь – Шевченківської міської ради Черкаської  області Черкаська c.  Моринці
Тарасенко Михайло 4 71 2 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Ткачов Іван 4 74 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Тома Олексій 4 89 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Томашевський Олександр 4 71 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Трищула Анастасія 4 84 2 Сасівська гімназія Неліпинської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області Закарпатська Сасівка
Тужакова Мирослава 4 70 2 ЗОШ  I-III ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Лисичанський
Тураносова Маргарита 4 84 2 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» міста Дружківка Донецької області Донецька м. Дружківка
Турлак Єва 4 71 2 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Удовіченко Емілія 4 71 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк 
Федотова Катерина 4 84 2 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Фурса Євгенія 4 76 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Храпчук Дмитро 4 89 2 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Цуканова Олександра 4 70 2 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Цьопич Дмитро 4 72 2 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Чала Аріна 4 79 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Черепій Алевтина 4 79 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Чернега Єгор 4 89 2 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Шавірська Марія 4 72 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Шаруда Вікторія 4 82 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Шевченко Марія 4 82 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Шелест Андрій 4 82 2 ЗОШ І - ІІ ступенів №24 м. Лисичанська Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шкіра Катерина 4 76 2 CЗШ І-ІІІ ступенів №146 м. Києва   Київ
Шкляр Дмитро 4 73 2 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Ягніна Владислава 4 72 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Яновська Юлія 4 82 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Янчевський Віталій 4 79 2 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Яцинюк Анастасія 4 87 2 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» міста Дружківка Донецької області Донецька м. Дружківка
ІІІ місце
Алєксєєв Дмитро 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Артеменюк Іван 4 50 3 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Бабенко Кирило 4 51 3 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Бабкова Олександра 4 50 3 НВК №1 міста Покровськ Донецької області Донецька м. Покровськ
Барабаш Дарина 4 50 3 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Барабаш Надія 4 50 3 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Батюк Євгенія 4 51 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Безворотна Єлизавета 4 56 3 Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська с. Коробівка
Безпечний Данило 4 58 3 ІІ-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с-ще Іванівка
Биковець Ярослав 4 53 3 Санаторна школа з дошкільними групами комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Бондар Олександр 4 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Бондарчук Владислав 4 61 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Бояр Сергій 4 51 3 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Брегвадзе Лукас 4 69 3 Одеська спеціалізована школа №10 І–ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської  м. Одеса
Брень Вікторія 4 64 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Брязкало Павло 4 66 3 Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Валовий Кирило 4 56 3 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська Нечаяне
Величко Дмитро 4 60 3 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Вихватнюк Софія 4 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Візничак Станіслав 4 56 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Вусач Матвій 4 51 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Горбатюк Софія 4 50 3 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Гордійчук Вероніка 4 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Грибан Ілля 4 50 3 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Грош Ілона 4 56 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Гужонок Станіслав 4 58 3 КЗ «Багачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська с. Багачівка
Гущак Артем 4 61 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Давидова Дар’я 4 50 3 НВК №1 міста Покровськ Донецької області Донецька м. Покровськ
Данилюк Павло 4 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Дзюба Анна 4 50 3 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Дидикіна Ангеліна 4 58 3 ІІ-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с-ще Іванівка
Длугош Марта 4 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Добощук Єлизавета 4 53 3 І-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Дороніч Ярослав 4 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Дружбляк Любов 4 69 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Дудидра Віталій 4 61 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Єрофеєв Євгеній 4 58 3 ІІ-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с-ще Іванівка
Єфімова Олександра 4 50 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Жеревко Сергій 4 58 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Жилюк Олександр 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Журавльова Катерина 4 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Загороднюк Марія 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Заєць Ангеліна 4 66 3 Бериславський ЗПЗСО №3 Бериславської ОТГ Херсонської області Херсонська м. Берислав
Залізко Анастасія 4 65 3 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Заславська Катерина 4 64 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Звегінцев Марк  4 50 3 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Іваненко Михаїл 4 66 3 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Іванова Анжеліка 4 66 3 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Іващенко Владислав 4 50 3 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Казарін Павло 4 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Калин Станіслав 4 56 3 Кобилецько-Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Калінін Богдан 4 64 3 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Київської області Київська  м. Біла Церква
Карпенко Артем 4 64 3 Санаторна школа з дошкільними групами комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Карпова Вероніка 4 50 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Кива Анна 4 69 3 Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська с. Коробівка
Кіршанова Софія 4 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Клименко Дар'я 4 50 3 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Колесник Уляна 4 50 3 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Кононюк Герман 4 51 3 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Коржунова Каріна  4 52 3 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Король Владислава 4 51 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Коротка Софія 4 53 3 ІІ-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с-ще Іванівка
Костюк Ельдар 4 50 3 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Красний Олександр 4 51 3 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Кремінець Ярина 4 50 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Кузнецов Андрій 4 69 3 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Житники
Кузнєцова Анна 4 58 3 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк 
Куковенков Максим 4 51 3 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кунта Анастасія 4 50 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Левчук Наталія 4 61 3 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Лемешко Артем 4 56 3 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Логовець Сократ 4 50 3 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Магдюк Злата 4 50 3 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Малахов Марк 4 53 3 ІІ-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с-ще Іванівка
Мамедов Данило 4 64 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Марценюк Анастасія 4 56 3 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Мирончук Вероніка 4 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Михайлюк Тетяна 4 61 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Мільченко Марина 4 61 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Міляр Ангеліна 4 50 3 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Монашко Тетяна 4 64 3 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Моря Анна 4 50 3 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Мусієнко Анна 4 69 3 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Наумець Анастасія 4 69 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Негела Данило 4 50 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Неділько Софія 4 50 3 НВК №1 міста Покровськ Донецької області Донецька м. Покровськ
Нікітіна Марія 4 50 3 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Олійник Ілля 4 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Омелянчук Софія 4 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Онофрійчук Олександр 4 50 3 Юрківська гімназія Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська Юрківка
Павлат Юрій 4 67 3 Зміївський ЗПЗСО Бериславської міської ради Херсонської області Херсонська с. Зміївка
Петлюк Микита 4 50 3 ОЗЗСО Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Плахотін Ілля 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Приходько Мілана  4 52 3 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Рогай Милана 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Романець Марта 4 61 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Рубан Богдан 4 56 3 Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська с. Коробівка
Свінціцька Аріна 4 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Семенюк Єлизавета 4 50 3 НВК №1 міста Покровськ Донецької області Донецька м. Покровськ
Сингаївський Ярослав 4 50 3 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Скіра Назарій 4 50 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Сорочук Софія 4 66 3 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Стецюк Дмитро 4 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Строкань Вадим 4 50 3 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Сущенко Марія 4 50 3 НВК №1 міста Покровськ Донецької області Донецька м. Покровськ
Тарасенко Поліна 4 50 3 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Тарасов Олександр 4 50 3 ОЗЗСО Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Терьошина Софія 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Тоган Марія 4 50 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Третяченко Владислав 4 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Труш Теодор 4 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Тютюнник Ярослав 4 66 3 Можняківський ліцей Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська с. Можняківка
Федірко Дар'я 4 50 3 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Хмель Назар 4 64 3 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Ходакова Тетяна 4 66 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Хоміч Маргарита 4 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Хом'як Юлія 4 50 3 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Чепразов Артем 4 58 3 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Чуприна Марія 4 61 3 СЗШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району  Полтавської області Полтавська  м. Горішні Плавні
Юрковська Віталіна 4 64 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Яворський Олександр 4 50 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Ян Цзианна 4 69 3 Одеська спеціалізована школа №10 І–ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської  м. Одеса
Ярмак Маргарита 4 50 3 Томаківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Томаківка
Ясінський Назар 4 50 3 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Copyright MyCorp © 2023