Шкільний портал
Вторник, 28.06.2022, 01:14
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 3245
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Аперчоає Анна 4 94 1 Опорний загальноосвітній  навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Ахламьонок Михайло 4 90 1 І-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Бабак Ярослав 4 97 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Баштова Валерія 4 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Березовська Анастасія 4 94 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району  Полтавської області Полтавська  м. Горішні Плавні
Бідний Богдан 4 100 1 Сосницька гімназія ім. О. П. Довженка Чернігівської області Чернігівська  Сосниця
Білявцова Аріна 4 90 1 КЗ «Станція юних техніків» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Бобровник Дмитро 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Богданець Ірина 4 94 1 Опорний загальноосвітній  навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Босенко Софія 4 92 1 Опорний загальноосвітній  навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Волохатюк Микола 4 90 1 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Житники
Воскобойнікова Дар’я 4 90 1 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Гавриленко Дар'я 4 94 1 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Гаврилишин Роман 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Гончар Кирило 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Горбунова Вероніка 4 90 1 НВК №1 міста Покровськ Донецької області Донецька м. Покровськ
Гурінович Карина 4 92 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» міста Дружківка Донецької області Донецька м. Дружківка
Гутнєва Анна 4 90 1 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк 
Давиденко Назар 4 90 1 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Демченко Тетяна 4 94 1 Опорний загальноосвітній  навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Дем'яненко Надія 4 94 1 Опорний загальноосвітній  навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Єлізар'єв Дмитро 4 94 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Забіяка Анна 4 92 1 КЗ «Великобушинський ЗЗСО І-ІІ ступенів» Немирівської міської ради Вінницької області Вінницька с. Велика Бушинка
Задорожна Віра 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Івахненко Марія 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Калашников Іван 4 100 1 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Касіч Валентина 4 92 1 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Клочко Катерина 4 90 1 Санаторна школа з дошкільними групами комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Кобилко Андрій 4 97 1 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Коблов Владислав 4 100 1 Сосницька гімназія ім. О. П. Довженка Чернігівської області Чернігівська  Сосниця
Ковальова Наталія 4 94 1 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Ковальчук Дар’я 4 92 1 КЗ «Великобушинський ЗЗСО І-ІІ ступенів» Немирівської міської ради Вінницької області Вінницька с. Велика Бушинка
Кокляр Надія 4 94 1 Штепівський ЗЗСО Лебединської міської ради Сумської області Сумська Штепівка
Коржук Роман 4 90 1 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Корчевська Марія 4 90 1 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Костюкова Єлизавета 4 100 1 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська  Магдалинівка 
Косяненко Валерія 4 94 1 Сосницька гімназія ім. О. П. Довженка Чернігівської області Чернігівська  Сосниця
Котченко Крістіна 4 97 1 Сосницька гімназія ім. О. П. Довженка Чернігівської області Чернігівська  Сосниця
Кривоногова Олеся 4 94 1 Новотроїцький ліцей №1 Новотроїцької селищної ради Херсонської області Херсонська смт Новотроїцьке
Кузнєцов Ростислав 4 90 1 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кулагіна Яна 4 94 1 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Лазарєв Гліб 4 90 1 Філія Шахтарська гімназія Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с-ще Шахтарське
Лапченко Дар'я 4 94 1 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Ларічев Михайло 4 92 1 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Лебединський Ренат 4 90 1 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Лискун Катерина 4 94 1 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська Ядути
Лінкіна Олександра 4 90 1 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Логовська Дана 4 90 1 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Ляшенко Дарія 4 90 1 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Мазуренко Валерія 4 90 1 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Київської області Київська  м. Біла Церква
Мамбетова Аріна 4 90 1 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Манжола Євгеній 4 90 1 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська Догмарівка
Мельник Анна 4 100 1 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська  Магдалинівка 
Мисник Олександр 4 100 1 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська  Магдалинівка 
Михальцов Єгор 4 92 1 Зміївський ЗПЗСО Бериславської міської ради Херсонської області Херсонська с. Зміївка
Місішин Іван 4 90 1 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Моісєєва Єлизавета 4 97 1 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Мота Роман 4 90 1 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Нижник Роман 4 90 1 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Немичинці
Німощук Віра 4 90 1 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Павленко Ангеліна 4 90 1 КЗ "Кожухівський ЗЗСО I-III ступенів" Хмільницької міської ради Вінницької області Вінницька с. Кожухів
Пелех Анжела 4 90 1 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Петрунько Дарія 4 92 1 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська Ядути
Плітченко Даніїл 4 90 1 ЗОШ І - ІІ ступенів №24 м. Лисичанська Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Польгун Інна 4 90 1 КЗ "Кожухівський ЗЗСО I-III ступенів" Хмільницької міської ради Вінницької області Вінницька с. Кожухів
Попович Аліна 4 94 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №21 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Попович Вікторія 4 90 1 Кобилецько-Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Портная Єва 4 94 1 CЗШ І-ІІІ ступенів №146 м. Києва   Київ
Радченко Анастасія 4 90 1 Можняківський ліцей Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська с. Можняківка
Рахта Ангеліна 4 92 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Сальник Дмитро 4 94 1 Опорний загальноосвітній  навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Саміцька Ольга 4 90 1 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська Нечаяне
Сержанська Катерина 4 90 1 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Слободян Віталій 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Соломченко Мирослава 4 94 1 Опорний загальноосвітній  навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Солопов Максим 4 97 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Сорока Павло 4 94 1 Сосницька гімназія ім. О. П. Довженка Чернігівської області Чернігівська  Сосниця
Старченко Єва 4 92 1 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Субоцька Катерина 4 90 1 Новенський ЗЗСО Токмацької міської ради Запорізької області Запорізька с. Нове
Сугак Каміла 4 92 1 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Суханова Валерія 4 90 1 Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дубов’язівської селищної ради Сумської області Сумська с. Грузьке
Татєнко Дар'я 4 100 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №21 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Томіна Ксенія 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Трило Василь 4 90 1 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Тристан Данило 4 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району  Полтавської області Полтавська  м. Горішні Плавні
Утікалов Данило 4 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Хлистун Анна 4 100 1 Сосницька гімназія ім. О. П. Довженка Чернігівської області Чернігівська  Сосниця
Цибульський Владислав 4 90 1 Селищенський ліцей Селищенської сільської ради Черкаської області Черкаська  с. Селище
Чабан Матвей 4 92 1 Одеська спеціалізована школа №10 І–ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської  м. Одеса
Чепесюк Дана 4 97 1 Софіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради Миколаївської області Миколаївська  с. Софіївка
Чернікова Дар'я 4 100 1 Одеська спеціалізована школа №10 І–ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської  м. Одеса
Черногорова Анастасія 4 90 1 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Чиженко Марія 4 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району  Полтавської області Полтавська  м. Горішні Плавні
Шусть Марія 4 94 1 Опорний загальноосвітній  навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Яковенко Оксана 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Яцина Максим 4 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району  Полтавської області Полтавська  м. Горішні Плавні
ІІ місце
Апціаурі Давид 4 74 2 Зміївський ЗПЗСО Бериславської міської ради Херсонської області Херсонська с. Зміївка
Архипова Дарина 4 84 2 КЗ Орлівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька с. Орлівка
Ахметова Софія 4 84 2 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Багрій Діана 4 73 2 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Немичинці
Бартош Сергій 4 76 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Белокур Карина 4 76 2 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Бєлоусов Микита 4 71 2 НВК №1 міста Покровськ Донецької області Донецька м. Покровськ
Бобир Данило 4 70 2 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Бондар Анастасія 4 82 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк 
Бондаренко Богдан 4 72 2 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Боярчук Максим 4 74 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Броварець Мілана 4 70 2 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Булавінов Олексій 4 79 2 Санаторна школа з дошкільними групами комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Булак Кирило 4 76 2 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Вдовіна Анна 4 84 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Вєтрова Кіра 4 70 2 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Віннічук В’ячеслав  4 79 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Вітюк Андрій 4 82 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Гайдай Вікторія 4 76 2 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Житники
Галака Вікторія 4 84 2 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Житники
Галака Іван 4 79 2 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Житники
Галущенко Софія 4 70 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Гальчук Ася 4 70 2 ЗОШ  I-III ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Лисичанський
Гарбар Марія 4 79 2 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Київської області Київська  м. Біла Церква
Геращенко Даша 4 76 2 Санаторна школа з дошкільними групами комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Глазунов Михайло 4 84 2 ЗОШ І - ІІ ступенів №24 м. Лисичанська Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Глущенко Анастасія 4 72 2 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Гнідець Каміла 4 76 2 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Голуб Тетяна 4 74 2 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Гончарова Олена 4 87 2 ЗОШ І - ІІ ступенів №24 м. Лисичанська Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гопта Максим 4 84 2 Олексієво-Дружківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок №14» Дружківської міської ради Донецької області Донецька смт. Олексієво-Дружківка
Горошко Павло 4 70 2 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Гошкович Давид 4 87 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району  Полтавської області Полтавська  м. Горішні Плавні
Грядун Христина 4 76 2 Санаторна школа з дошкільними групами комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Гузовіна Єва 4 72 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Данюк Єва 4 84 2 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Дацюк Дар'я 4 71 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Житомирська м. Житомир
Деркач Артем 4 89 2 КЗ «Великобушинський ЗЗСО І-ІІ ступенів» Немирівської міської ради Вінницької області Вінницька с. Велика Бушинка
Дзюб Христина 4 74 2 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Дзюбенко Дмитро 4 70 2 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Дикса Кіра 4 87 2 Новенський ЗЗСО Токмацької міської ради Запорізької області Запорізька с. Нове
Дорошенко Анна 4 87 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Дробот Поліна 4 72 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Дураков Ілля 4 70 2 І-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Єрмакова Софія 4 71 2 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Жезло Діана 4 76 2 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Жовтоверх Микола 4 76 2 КЗ "Станція юних техніків" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Завірюха Аліна 4 82 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Зайцев Дмитро 4 76 2 Липчанська СЗШ  I - II ступенів Вінницької області Вінницька с. Липчани
Зайчикова Софія 4 74 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк 
Закус Марія 4 79 2 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Заморена Аріна 4 82 2 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Писарівка
Заяць Віталіна 4 74 2 КЗ «Станція юних техніків» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Зеленський Захар 4 84 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк 
Зябко Ангеліна 4 71 2 Миронівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО Шосткинської міської ради Сумської області Сумська Миронівка
Іванова Анна 4 79 2 КЗ "Кожухівський ЗЗСО I-III ступенів" Хмільницької міської ради Вінницької області Вінницька с. Кожухів
Іванова Сніжана 4 79 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Іванюшева Софія 4 76 2 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Ігаєв Кирило 4 84 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Кабанець Катерина 4 72 2 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Кабар Марія 4 70 2 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Каганович Даніїл 4 84 2 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Камленок Меланія 4 74 2 ЗОШ І - ІІ ступенів №24 м. Лисичанська Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Капустян Єва  4 79 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Карпа Яна 4 74 2 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Квак Лев 4 70 2 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кириченко Заріна 4 76 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Коваленко Данил 4 74 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Коган Максим 4 71 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Козаченко Данило 4 79 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Коломойцев Ілля 4 79 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Коренєв Микита 4 79 2 Можняківський ліцей Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська с. Можняківка
Корнійчук Анна 4 79 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Корнух Максим 4 76 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Король Анна 4 82 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Кравченко Андрій 4 82 2 Можняківський ліцей Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська с. Можняківка
Кравченко Єлизавета 4 79 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Красуляк Матвій 4 87 2 Зміївський ЗПЗСО Бериславської міської ради Херсонської області Херсонська с. Зміївка
Кривошеєва Поліна 4 73 2 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Крик Олександра 4 71 2 Ніжинська ЗОШ I-III ступенів №7 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Кручених Ілля 4 76 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Куклев Степан 4 71 2 Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Кушніренко Максим 4 79 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Леочко Маркіян 4 70 2 Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Львівської області Львівська м. Жовква
Лотова Вероніка 4 74 2 Широківський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с. Широке
Луговська Катерина 4 89 2 Житомирський міський колегіум Житомирська м. Житомир
Лущікова Аліна 4 70 2 Широківський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с. Широке
Любомирський Владислав 4 70 2 Ліцей №25 міста Житомира Житомирська м. Житомир
Ляшевська Віолєтта 4 70 2 Юрківська гімназія Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська Юрківка
Макара Ренат 4 70 2 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Макаров Даніл 4 74 2 КЗ «Станція юних техніків» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Максименко Софія 4 74 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Максимкін Назар 4 71 2 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Малиновська Діана 4 82 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Махник Станіслав 4 89 2 Зміївський ЗПЗСО Бериславської міської ради Херсонської області Херсонська с. Зміївка
Межанова Анастасія 4 82 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська смт Савинці
Мельник Анна 4 87 2 Опорний загальноосвітній  навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022