Шкільний портал
Субота, 01.10.2022, 20:10
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 364
Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 10
Користувачів: 1
5789780

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Абакумов Данило 4 94 1 ОЗ Орлівський НВК  "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська  с. Орлове
Авраменко Єлизавета 4 90 1 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Авраменко Єлизавета 4 90 1 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Андросенко Даяна 4 91 1 Генічеський ЗЗСО №1 Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Бабак Микола 4 90 1 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Бабак Ярослав 4 91 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Бабіченко Вікторія 4 90 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Багрій Діана ( двічі) 4 90 1 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельнгицька  с. Немичинці
Бистріка Павло 4 90 1 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Борисов Микита 4 90 1 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Бочкова Юлія 4 90 1 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Бурдінський Єгор 4 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Васільцова Соломія 4 90 1 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Ващук Денис 4 90 1 Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська смт Клевань
Вовк Микита 4 90 1 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Войко Віолетта 4 91 1 ЗОШ І-ІІ ступеня с. Микуличі Володимир-Волинського району Волинської області Волинська с. Микуличі
Габбасова Рената 4 90 1 Молочнянська філія Опорного закладу - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний навчальний заклад - гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с-ще Молочне
Гаврилишин Роман 4 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Гайдай Вікторія 4 91 1 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Житники
Горжій Ярослав 4 91 1 Генічеський ЗЗСО №1 Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Гриценко Єва 4 90 1 КЗ «Боківський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради» Кіровоградської області Кіровоградська Бокове
Дадажанов Микола 4 90 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Данильченко Марія 4 90 1 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Демиденко Кіра 4 90 1 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Джебженяк Інна 4 90 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області  Донецька  Миколаївка 
Довгопола Анастасія 4 91 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Єрмоленко Вікторія 4 90 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Заверуха Анастасія 4 90 1 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Загороднюк Олена 4 90 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Івахненко Марія 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Карпова Мілана 4 90 1 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Кіліпута Марина 4 97 1 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська Ядути
Ковальчук Ілля 4 90 1 Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області Рівненська с. Пирятин
Кравченко Антон 4 90 1 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Кривошапка Єлизавета 4 90 1 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Кучма Ганна 4 90 1 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Кушнір Анастасія 4 90 1 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Максимчук Дмитро 4 90 1 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Марченко Поліна 4 90 1 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Неустроєв Іван 4 90 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Панаїт Давид 4 90 1 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Півень Наталія 4 90 1 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Підгорна Олександра 4 91 1 Харківська ЗОШ І ступеня №171 Харківська м. Харків
Рахта Ангеліна 4 91 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Святцева Анастасія 4 91 1 Генічеський ЗЗСО №1 Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Сидорченко Максим 4 90 1 Жуківцівська гімназія Київської області Київська с. Жуківці
Соловйова Вікторія 4 90 1 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Солопов Максим 4 91 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Терещенко Ростислав 4 94 1 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області  Чернігівська с. Козилівка
Ткаченко Катерина 4 90 1 Волноваський ЗЗСО Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Філяс Дарина 4 91 1 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Хейлик Злата 4 90 1 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Чуйко Руслан 4 90 1 КЗ «Калинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2-гімназія» Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області  Вінницька м. Калинівка
Шаргородська Надія 4 91 1 Тирлівська філія Шляхівського ОЗЗСО І-ІІІ рівнів імені ГСП Кузика Г.Й. Джулинської сільської ради Вінницької області  Вінницька с. Тирлівка
Шепєлєва Вікторія 4 90 1 Григорівська гімназія Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с. Григорівка
Шмагун Євгенія 4 90 1 Волноваський ЗЗСО Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Шусть Марія 4 90 1 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Яковенко Оксана 4 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Якушко Олег 4 90 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Ясинецький Назар 4 91 1 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут
Ястремський Костянтин 4 90 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
ІІ місце
Андрущенко Віталій 4 74 2 Вугледарський НВК «МРІЯ»  (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Анохін Максим 4 80 2 Волноваський ЗЗСО Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Аперчоає Анна 4 74 2 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Архирій Дар'я 4 80 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Атякіна Діана 4 71 2 Жуківцівська гімназія Київської області Київська с. Жуківці
Афанасьєв Богдан 4 74 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бабенко Анна 4 85 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Бабенко Єлизавета 4 74 2 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Басавро Варвара 4 74 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Батракова Анастасія 4 85 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Беспалов Костянтин 4 73 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Біліченко Анастасія 4 74 2 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Білоцерковець Ксенія 4 80 2 Опорний заклад освіти "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області" Донецька с. Добропілля
Бобровник Дмитро 4 88 2 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Богданець Ірина 4 74 2 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Бойчук Дмитро 4 74 2 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Бондар Аліса 4 82 2 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бондар Маргарита 4 70 2 Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області Рівненська с. Пирятин
Бондаренко Владислав 4 74 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бондарчук Даріна 4 77 2 Молочнянська філія Опорного закладу - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний навчальний заклад - гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с-ще Молочне
Босенко Софія 4 72 2 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Бублик Юлія 4 74 2 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Будюк Назар 4 72 2 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Бучман Каріна 4 80 2 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Василюк Крістіна 4 88 2 Генічеський ЗЗСО №1 Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Васік Софія 4 74 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Ващенкова Ангеліна 4 70 2 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Ващенкова Ангеліна 4 70 2 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Вдовиченко Крістіна 4 80 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Вілку Єлизавета 4 85 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Вільхова Вікторія 4 70 2 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Власов Гліб 4 71 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Власов Матвій 4 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Войтюк Владислав 4 70 2 Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області Рівненська с. Пирятин
В'юников Богдан 4 72 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Гайко Артем 4 70 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Галака Вікторія 4 71 2 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Житники
Галінська Лайма 4 85 2 Вугледарський НВК «МРІЯ»  (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Гасанова Багар 4 70 2 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Гладченко Поліна 4 74 2 Харківська ЗОШ І ступеня №171 Харківська м. Харків
Гнибеда Софія 4 77 2 Волноваський ЗЗСО Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Головко Іван 4 88 2 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Голуб Катерина 4 77 2 ОЗ Орлівський НВК  "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська  с. Орлове
Гомзяк Аліна 4 74 2 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Гончар Кирило 4 82 2 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Гончарук Владислава 4 88 2 Тирлівська філія Шляхівського ОЗЗСО І-ІІІ рівнів імені ГСП Кузика Г.Й. Джулинської сільської ради Вінницької області  Вінницька с. Тирлівка
Горбач Максим 4 88 2 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Гудзинський Тимур 4 85 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Гутнєва Анна 4 80 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Демкович Діана 4 74 2 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Демченко Софія 4 71 2 Новомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська  с. Нові Млини
Демченко Тетяна 4 71 2 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Дем'янов Єгор 4 70 2 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Дзуган Ксенія 4 74 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Долгов Родіон 4 71 2 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Дорофєєва Анастасія 4 77 2 ОЗ Орлівський НВК  "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська  с. Орлове
Єлізар'єв Дмитро 4 71 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Жабокрицька Катерина 4 71 2 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Жмакіна Сніжана 4 88 2 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Жук Крістіна 4 77 2 Опорний заклад освіти "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області" Донецька с. Добропілля
Зайчук Тимофій 4 70 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Запорожець Анастасія 4 70 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Зікратий Артем 4 82 2 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Зубанова Поліна 4 70 2 КЗ "Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Ібаімов Акім 4 74 2 Молочнянська філія Опорного закладу - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний навчальний заклад - гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с-ще Молочне
Івахненко Михайло 4 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Ільчук Валерія 4 70 2 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Іманова Сабіна 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Казанніков Павло 4 88 2 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Казановська Ангеліна 4 80 2 Опорний заклад освіти "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області" Донецька с. Добропілля
Казекова Лідія 4 71 2 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Казмірук Наталія 4 71 2 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Каминін Єгор 4 70 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Камінський Данило 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Кауненко Олександр 4 70 2 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Качур Давид 4 82 2 Тирлівська філія Шляхівського ОЗЗСО І-ІІІ рівнів імені ГСП Кузика Г.Й. Джулинської сільської ради Вінницької області  Вінницька с. Тирлівка
Кащенко Марія 4 71 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Кирбаба Марія 4 80 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Коваленко Данило 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Ковальова Ангеліна 4 80 2 Новоселидівська гімназія Курахівської міської ради Донецької області Донецька  с. Новоселидівка
Козловська Олена 4 80 2 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Корпусенко Микола 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Корчинська Марія 4 70 2 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Костриця Андрій 4 82 2 КЗ «Коржівський ліцей» Сватівської міської ради Луганської області Луганська с. Коржове
Кравцова Ксенія 4 71 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Крикуша Олександр 4 70 2 Філія Петрівська гімназія Миколаївського ліцею Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Крищук Артем 4 70 2 Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області Рівненська с. Пирятин
Кукленко Дарина 4 74 2 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Куриленко Діана 4 77 2 ОЗ Орлівський НВК  "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська  с. Орлове
Кутова Анастасія 4 71 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Кучерява Єлизавета 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022