Шкільний портал
Четвер, 01.12.2022, 03:12
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік. 3 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3506
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження таблиці)
Дікун Вероніка 4 51 3 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Дорошенко Анна 4 65 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Дрозд Андрій 4 60 3 КЗ «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради Чернігівської області Чернігівська с. Тупичів
Дроздов Іван 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Дудар Дмитро 4 57 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Дюшко Дар’я 4 50 3 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Ейсмонт Денис 4 50 3 КЗ "Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Євтухова Еліна 4 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Забранюк Платон 4 50 3 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Завірюха Аліна 4 50 3 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Зайчикова Софія 4 60 3 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Залозна Вероніка 4 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Запорощенко Марина 4 65 3 Новотошківський ліцей №10 Луганської області Луганська Новотошківське
Заровна Ангеліна 4 50 3 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Заровна Ангеліна 4 50 3 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Захаркін Назар 4 54 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Зеленько Михайло 4 62 3 КЗ «Боківський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради» Кіровоградської області Кіровоградська Бокове
Зоря Захар 4 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Зубанова Карина 4 50 3 КЗ "Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Івах Андрій 4 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Іллюк Дмитро 4 65 3 Жуківцівська гімназія Київської області Київська с. Жуківці
Ісаєнко Поліна 4 57 3 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Казарян Максим 4 50 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Олешня
Кальмус Данило 4 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Киричок Тимур 4 50 3 Магдалинівський ліцей Магдалинівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Клименко Аріна 4 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Коваленко Матвій 4 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Ковтонюк Олександр 4 50 3 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Козаченко Матвій 4 60 3 Новомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська  с. Нові Млини
Козирєва Діана 4 50 3 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Козлова Яна 4 54 3 Борівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Київської області Київська  Борова
Кордик Кирило 4 62 3 КЗ «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради Чернігівської області Чернігівська с. Тупичів
Коркішко Ростислав 4 50 3 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Костанецький Богдан 4 62 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Кошеленко Артем 4 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Кравченко Михайло 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Крамарчук Ольга 4 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Красний Олександр 4 50 3 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Кушнірук Катерина 4 60 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Лапа Єлизавета 4 54 3 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Лапа Єлизавета 4 54 3 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Лисенко Назар 4 50 3 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Лисецький Богдан 4 50 3 КЗ «Калинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2-гімназія» Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області  Вінницька м. Калинівка
Лобанова Анна 4 50 3 Магдалинівський ліцей Магдалинівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Лоськова Вікторія 4 65 3 КЗ «Городнянський ліцей» Ченігівської обласної ради  Чернігівська Городня
Лукієнко Єва 4 62 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Мазниця Софія 4 51 3 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Максименко Софія 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Марківський Артем 4 50 3 КЗ «Калинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2-гімназія» Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області  Вінницька м. Калинівка
Мартенс Катерина 4 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Мартинюк Андрій 4 51 3 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Маруненко Максим 4 50 3 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Махота Микита 4 68 3 Новотошківський ліцей №10 Луганської області Луганська Новотошківське
Михащук Марія 4 65 3 Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області Рівненська с. Пирятин
Міхєєв Максим 4 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Міщенко Єлизавета 4 54 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Нарижна Олександра 4 57 3 КЗ «Боківський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради» Кіровоградської області Кіровоградська Бокове
Нечаєва Ярослава 4 51 3 КЗ «Коржівський ліцей» Сватівської міської ради Луганської області Луганська с. Коржове
Нечепоренко Владислава 4 60 3 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Нєкрасов Кирил 4 54 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Нюнько Ілля 4 65 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Овсянкіна Евєліна 4 54 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Олександровський Єгор 4 68 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Орищенко Артем 4 50 3 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Охріменко Катерина 4 50 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Панчук Дмитро 4 50 3 Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області Рівненська с. Пирятин
Пелих Милана 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Пержинскький Олексій 4 50 3 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Пилипенко Анна 4 57 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Побиванець Софія 4 62 3 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Подгорний Арсеній 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Поздняков Єгор 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Попов Володимир 4 62 3 Дебальцівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Попова Надія 4 50 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Пролагаєва Марія 4 54 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Ракітська Дарина 4 50 3 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Раленко Гліб 4 50 3 КЗ "Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Рем Артем 4 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Рибальченко Назар 4 50 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Ригун Нікіта 4 50 3 КЗ «Коржівський ліцей» Сватівської міської ради Луганської області Луганська с. Коржове
Різник Нікіта 4 50 3 КЗ "Званівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Донецької області  Донецька  с. Званівка
Ромоданов Ярослав 4 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Россоха Дар'я 4 68 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Рудик Олександр 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Рудюк Анна 4 54 3 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Савіцька Дар'я 4 51 3 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Житники
Сальник Дмитро 4 62 3 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Сафонова Вероніка 4 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Свіщов Пилип 4 68 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Секач Петро 4 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Семіволков Всеволод 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сергієнко Артем 4 50 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Сердюченко Альона 4 62 3 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Сірик Іван 4 50 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Скорих Артем 4 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Соломатіна Кіра 4 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Соломченко Мирослава 4 62 3 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Солоний Нікіта 4 50 3 КЗ «Калинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2-гімназія» Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області  Вінницька м. Калинівка
Сонько Назар 4 50 3 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Сорока Кіра 4 62 3 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Сорока Ніколь 4 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Сподар Андрій 4 50 3 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Срібна Софія 4 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Степанова Милана 4 62 3 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Сторчак Софія 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Струтинський Артем 4 68 3 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Стрюк Кирило 4 54 3 Гімназія №7 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська смт. Сиротине
Стуга Давид 4 68 3 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Сумський Ярослав 4 50 3 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Табак Вікторія 4 65 3 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут
Теліпко Данило 4 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Ткаченко Катерина 4 60 3 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Ткаченко Ульяна 4 50 3 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Толста Дар'я 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Торопенко Дмитро 4 50 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Трусова Аліна 4 50 3 Магдалинівський ліцей Магдалинівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Трьошина Софія 4 50 3 КЗ "Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Фурса Марина 4 50 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Хованюк Богдан 4 50 3 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Холодир Анастасія 4 50 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Хотін Арсен 4 62 3 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Хохлов Данило 4 57 3 Гімназія №7 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська смт. Сиротине
Чоконар Євген 4 68 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Чубар Гліб 4 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Шаруда Вікторія 4 65 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Швед Дмитро 4 51 3 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Швед Дмитро 4 51 3 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Шевелєв Артем 4 65 3 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Шевченко Вероніка 4 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Шевченко Дар'я 4 60 3 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Шевченко Єгор 4 62 3 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Шелест Оксана 4 62 3 ЗОШ І-ІІ ступеня с. Микуличі Володимир-Волинського району Волинської області Волинська с. Микуличі
Шило Анастасія 4 62 3 КЗ «Боківський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради» Кіровоградської області Кіровоградська Бокове
Шиловець Єлизавета 4 65 3 КЗ «Вишнівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Вишневе
Шкодіна Аріна 4 54 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Шлейнікова Лілія 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Штанько Арсеній 4 68 3 Семенівська ЗОШ I-III ступенів Обухівської міської ради Київської області  Київська с. Семенівка
Шуваєв Сергій 4 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Щербатий Тимур 4 68 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Юрченко Карина 4 50 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Янченко Алєся 4 51 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Яцечко Владислав 4 60 3 КЗ «Боківський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради» Кіровоградської області Кіровоградська Бокове
Яциняк Денис 4 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022