Шкільний портал
Понеділок, 26.09.2022, 02:37
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3495
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- - 3 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці)
Лайло Гліб 4 71 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Лапіка Андрій 4 70 2 Жуківцівська гімназія Київської області Київська с. Жуківці
Лапченко Дар'я 4 74 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Ларічев Михайло 4 72 2 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Леонович Софія 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Лисенко Маріам 4 72 2 Вугледарська ЗОШ I-III ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Лисенко Михайло 4 74 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Литвиненко Данило 4 85 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області  Донецька  Миколаївка 
Лісова Єлизавета 4 82 2 Новотроїцький ліцей №1 Новотроїцької селищної ради Херсонської області Херсонська смт Новотроїцьке
Ліяскіна Кіра 4 71 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Ломаковська Дар'я 4 74 2 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
Луканов Нікіта 4 70 2 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Ляуданскас Марк 4 70 2 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Лях Ярослав 4 70 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м Харків
Ляшенко Уляна 4 71 2 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Магорамов Зіятхан 4 74 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Майдан Кіріл 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Малик Інея 4 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Манукян Камо 4 77 2 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Марченко Вероніка 4 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Машин Артем 4 70 2 Вугледарська ЗОШ I-III ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Мелещук Ярослав 4 71 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Мельник Дем'ян 4 77 2 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Мельник Єлизавета 4 88 2 Тирлівська філія Шляхівського ОЗЗСО І-ІІІ рівнів імені ГСП Кузика Г.Й. Джулинської сільської ради Вінницької області  Вінницька с. Тирлівка
Микитенко Адріана 4 70 2 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Микитенко Адріана 4 70 2 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Микуляк Владислав 4 88 2 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Мироненко Дарина 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Мишаста Анастасія 4 74 2 Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Савинці
Мірошниченко Іван 4 74 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Мова Михайло 4 70 2 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Молчанов Тимур 4 71 2 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Момоток Михайло 4 70 2 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Моргун Сніжана 4 82 2 Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Савинці
Мороз Вероніка 4 82 2 Кожухівський ліцей Коростенської міської ради Житомирської області Житомирська  с. Кожухівка
Напилова Вероніка 4 80 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області  Чернігівська с. Козилівка
Науменко Катерина 4 71 2 Борівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Київської області Київська  Борова
Неділько Микита 4 74 2 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Нижник Роман 4 70 2 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельнгицька  с. Немичинці
Олійник Вероніка 4 70 2 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Осипов Роман 4 70 2 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Павлова Валерія 4 70 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Павлюкова Ярослава 4 74 2 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Панов Платон 4 70 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Панченко Глєб 4 71 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Папко Аліна 4 77 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Пащенко Артем 4 77 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Миколо-Комишувата
Перчук Максим 4 85 2 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Петренко Олена 4 82 2 Пречистівська філія Вугледарського НВК «МРІЯ» Донецької області Донецька с. Пречистівка
Петрунько Дар’я 4 82 2 Ядутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська Ядути
Пінчук Давид 4 80 2 ОЗ Орлівський НВК  "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська  с. Орлове
Піпченко Аліна 4 70 2 Григорівська гімназія Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с. Григорівка
Плахотін Ілля 4 70 2 КЗ "Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Подвиженко Анастасія 4 70 2 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Подурян Данило 4 85 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Поклад Юлія 4 74 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Поковба Богдан 4 70 2 ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  м. Кагарлик
Понзель Богдана 4 74 2 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Примаченко Данило 4 88 2 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Продан Максим 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Прядко Ігор 4 85 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Резніков Марк 4 80 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Рибарчук Аліса 4 71 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Рирак Дар'я 4 71 2 Козлівська СЗШ І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Вінницької області Вінницька с. Козлів
Роденко Софія 4 71 2 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Росляков Дмитро 4 74 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Рудаков Ярослав 4 80 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Русюк Ганна 4 88 2 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Санжаровський Денис 4 82 2 Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області Донецька  с. Гранітне
Саранча Софія 4 77 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Миколо-Комишувата
Саютін Андрій 4 70 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Сеглянік Іван 4 73 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №118 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Сеітов Сергій 4 85 2 Генічеський ЗЗСО №1 Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Сергачов Максим 4 70 2 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Сипливчак Дем'ян 4 80 2 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Сідіч Іван 4 70 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Скоробогатько Поліна 4 71 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут
Скрипніченко Дар'я 4 82 2 Генічеський ЗЗСО №1 Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Скутін Роман 4 80 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Смерчинський Давид 4 70 2 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельнгицька  с. Немичинці
Стафійчук Адріан 4 70 2 КЗ «Калинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2-гімназія» Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області  Вінницька м. Калинівка
Стойко Максим 4 71 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська Жизномир
Сумський В'ячеслав 4 74 2 Слобожанська початкова школа Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Слобожанське
Сьомін Владислав 4 74 2 ЗОШ І-ІІ ступеня с. Микуличі Володимир-Волинського району Волинської області Волинська с. Микуличі
Татарінов Олексій 4 77 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Тивонюк Владислава 4 85 2 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Тимко Мар'яна 4 77 2 Опорний заклад освіти "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області" Донецька с. Добропілля
Тищенко Артем 4 72 2 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Тищенко Даріна 4 71 2 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Тітов Олександр 4 85 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Ткаченко Анна 4 80 2 Молочнянська філія Опорного закладу - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний навчальний заклад - гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с-ще Молочне
Ткаченко Михайло 4 71 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут
Толубенко Анна 4 70 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Олешня
Томіна Ксенія 4 88 2 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Тягай Захар 4 74 2 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Удовіченко Емілія 4 80 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Харківська Олена 4 71 2 Харківська ЗОШ І ступеня №171 Харківська м. Харків
Хвиль Владислава 4 82 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Холщов Павло 4 80 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області  Чернігівська с. Козилівка
Хоменко Марія 4 85 2 Генічеський ЗЗСО №1 Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Цинкуш Поліна 4 88 2 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Цицинська Мелек 4 77 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Чабан Матвій 4 70 2 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
Чемезов Кирило 4 82 2 Волноваський ЗЗСО Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Чурзіна Олена 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Шевченко Богдан 4 71 2 Слов’янська спеціальна школа №23 Донецької обласної ради Донецька м. Слов’янськ
Шкурченко Вадим 4 71 2 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Шульга Ксенія 4 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Щербініна Аліна 4 72 2 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Ярова Ярина 4 85 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Яслинський Георгій 4 70 2 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
ІІІ місце
Андрущенко Вероніка 4 50 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Антонець Богдан 4 60 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Антонюк Тимур 4 50 3 Козлівська СЗШ І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Вінницької області Вінницька с. Козлів
Безугла Маргарита 4 51 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Беляєв Іван 4 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Бережний Олексій 4 60 3 Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Савинці
Бескровна Вероніка 4 50 3 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Білан Софія 4 57 3 Жуківцівська гімназія Київської області Київська с. Жуківці
Біркін Артем 4 50 3 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Блінов Іван 4 50 3 КЗ "Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Богомоленко Аріна 4 50 3 ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 імені М.Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кiровоградська м. Олександрiя
Бойко Вікторія 4 50 3 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
Бойнова Анастасія 4 51 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Бондар Анастасія 4 57 3 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Бондар Дмитро 4 60 3 Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області Рівненська с. Пирятин
Бондаренко Данило 4 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Борисенко Андрій 4 50 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Олешня
Боровик Кирило 4 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Будицька Христина 4 51 3 Гімназія №7 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська смт. Сиротине
Валова Каміла 4 65 3 Дебальцівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Васюкова Катерина 4 68 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Венжега Олег 4 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Вислий Дмитро 4 50 3 КЗ «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради Чернігівської області Чернігівська с. Тупичів
Вітвіцький Андрій 4 51 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Войт Катерина 4 65 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Волбенко Андрій 4 50 3 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Волбенко Андрій 4 50 3 Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області Чернігівська Спаське
Волохатюк Микола 4 60 3 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Житники
Волошин Максим 4 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Галака Іван 4 57 3 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Житники
Гардер Поліна 4 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Глиб Нікіта 4 54 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Гнатюк Владислав 4 50 3 КЗ «Калинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2-гімназія» Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області  Вінницька м. Калинівка
Головатюк Софія 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Голубченко Кирило 4 62 3 Харківська ЗОШ І ступеня №171 Харківська м. Харків
Григор'єв Андрій 4 50 3 Жуківцівська гімназія Київської області Київська с. Жуківці
Грогуль Богуслав 4 65 3 Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області Рівненська с. Пирятин
Гуменюк Софія 4 50 3 Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Гусак Анна 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград

-1 сторінка- -2 сторінка- - 3 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022