Шкільний портал
Субота, 01.10.2022, 20:25
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік. Шкільний портал. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3497
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
5789780

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження таблиці)
Антіфєєва Поліна 2 50 3 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Бабій Софія 2 72 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Багрій Василь 2 51 3 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Немичинці
Біленький Юрій 2 56 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Богаєвський Марк 2 50 3 Вінницький приватний православний НВК святого Миколая Вінницька м. Вінниця
Бойко Марія 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Булик Микола 2 70 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Бульба Станіслав 2 61 3 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Бурлака Киріл 2 51 3 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Немичинці
Василишина Даша 2 50 3 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Немичинці
Вдовченко Тамерлан 2 51 3 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Глотка Мілана 2 66 3 Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Грегорчак Володимир 2 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Дяченко Ілля 2 50 3 І-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Єременко Денис 2 58 3 Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Задарожнюк Дамір 2 50 3 КЗ «Заваллівський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська Завалля
Зозуля Богдан 2 58 3 Вінницький приватний православний НВК святого Миколая Вінницька м. Вінниця
Калабухов Денис 2 50 3 ЗОШ  I-III ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Лисичанський
Кашкаров Матвій 2 61 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Клочко Кіріл 2 53 3 Вінницький приватний православний НВК святого Миколая Вінницька м. Вінниця
Ковальчук Віталій 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Колесніков Сергій 2 50 3 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Корчаченко Іван 2 64 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Крутенко Софія 2 69 3 Селищенський ліцей Селищенської сільської ради Черкаської області Черкаська  с. Селище
Ленько Кароліна 2 53 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Ліщук Велерія 2 58 3 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Київської області Київська  м. Біла Церква
Лунгор Арина 2 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Майстер Ярослав 2 56 3 Добровеличківський ліцей "Інтелект" Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Мамонтов Олександр 2 50 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Мацан Андрій 2 70 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Миколюк Катерина 2 61 3 Добровеличківський ліцей "Інтелект" Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Михайлюк Назар 2 53 3 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Немичинці
Михайлюк Тимур 2 53 3 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Немичинці
Мінаков Богдан 2 64 3 Олексієво-Дружківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок №14» Дружківської міської ради Донецької області Донецька смт. Олексієво-Дружківка
Мойсейченко Вікторія 2 69 3 Одеська спеціалізована школа №10 І–ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської  м. Одеса
Мороз Михайло 2 53 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Муравльов Богдан 2 50 3 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Новак Вероніка 2 50 3 ЗОШ  I-III ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Лисичанський
Носенко Богдан 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Оздієва Іолана 2 50 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Пащук Валерія 2 69 3 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Прихода Наталія 2 50 3 ЗОШ  I-III ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Лисичанський
Прок Мар'яна 2 53 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Ратушко Інеса 2 51 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка
Самойленко Олександра 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Середюк Дмитро 2 50 3 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Сєргєєва Мілена 2 50 3 ЗОШ  I-III ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Лисичанський
Соценко Уляна 2 69 3 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Сьоська Денис 2 69 3 КЗ "Кожухівський ЗЗСО I-III ступенів" Хмільницької міської ради Вінницької області Вінницька с. Кожухів
Ткач Андрій 2 51 3 Добровеличківський ліцей "Інтелект" Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Ткаченко Ярослав 2 56 3 Харківська ЗОШ I-III ступенів №111 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Тонковид Денис 2 53 3 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Трач Нестор 2 66 3 Вінницький приватний православний НВК святого Миколая Вінницька м. Вінниця
Тютюнник Владислав 2 66 3 Можняківський ліцей Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська с. Можняківка
Франкевич Ангеліна 2 51 3 Юрківська гімназія Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська Юрківка
Христич Кирил 2 66 3 Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська с. Коробівка
Чапліц Ярослав 2 61 3 Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська с. Коробівка
Чорноконь Аріна 2 50 3 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Чухрай Ангеліна 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Щербак Назар 2 50 3 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Ярощук Тимофій 2 56 3 ЗОШ I-III ступенів села Постолівка Тернопільської області Тернопільська с. Постолівка

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022