Шкільний портал
Понеділок, 26.09.2022, 00:55
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3495
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження таблиці)
Ашкбар Максим 2 50 3 Пархомівський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області Харківська  с. Пархомівка
Бабка Павло 2 62 3 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Бацагула Микита 2 65 3 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Безуський Микита 2 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Бітюков Георгій 2 50 3 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Бобрика Арсеній 2 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Богуславський Володимир 2 65 3 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Бойченко Денис 2 50 3 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Бондаренко Дарина 2 60 3 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Житники
Бородавка Сергій 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Братух Платон 2 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Букша Дмитро 2 50 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Бурда Анастасія 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Василюк Катерина 2 60 3 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Житники
Венглюк Ярослав 2 50 3 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Войтенко Поліна 2 51 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Глебін Руслан 2 54 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Луганськ
Гнибіденко Маргарита 2 65 3 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Голишев Максим 2 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Гришина Вікторія 2 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Денисенко Поліна 2 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Дмитрук Мілана 2 50 3 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ( ліцей № 10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Дмітрієва Каріна 2 65 3 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Доманська Анастасія 2 62 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Домненко Евеліна 2 54 3 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Єнукян Генадій 2 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Єрмаков Олексій 2 50 3 Вугледарська ЗОШ I-III ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Живага Марія 2 60 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Луганськ
Жукова Дана 2 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Залдя Катерина 2 65 3 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Зейналов Ферід 2 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Зіангірова Марія 2 54 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Іванків Вікторія 2 62 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Ільїн Кирило 2 65 3 Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград 
Калініченко Микола 2 62 3 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Коваленко Ілля 2 57 3 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Коваль Олеся 2 68 3 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська Жизномир
Колос Дмитро 2 50 3 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Корчевський Дмитро 2 65 3 Дебальцівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Корчевський Іван 2 62 3 Дебальцівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Костючок Богдан 2 62 3 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Красильнікова Софія 2 60 3 Харківська ЗОШ І ступеня №171 Харківська м. Харків
Куземський Данііл 2 50 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Лебеденко Анна 2 62 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Леонов Марк 2 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Любін Михайло 2 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Манукян Карен 2 54 3 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Мельник Максим 2 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Морозова Варвара 2 50 3 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Московченко Мілана 2 68 3 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Наріченко Василіса 2 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Негода Мирон 2 51 3 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Нейло Тарас 2 50 3 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Нестерюк Ірина 2 68 3 Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград 
Неустроєв Євгеній 2 62 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Нечипорук Емілія 2 50 3 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Ніколаєнко Артем 2 60 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Носенко Богдан 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Омельченко Денис 2 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Отченаш Микола 2 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Подуст Руслан 2 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Поляков Олександр 2 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Прокоф’єва Анна 2 68 3 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Михайлівка
Проценко Вероніка 2 68 3 КЗ «Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привовчанське
Прудніков Вадим 2 54 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Пудла Кирил 2 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Ревенко Ілля 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Ровнік Ілля 2 50 3 КЗ «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради Чернігівської області Чернігівська с. Тупичів
Рудик Анна 2 60 3 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Рудик Софія 2 57 3 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Савчук Катерина 2 50 3 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Салоха Олена 2 50 3 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Самойленко Олександра 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Самойленко Сергій 2 60 3 Мошнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Мошни
Сафаралієва Діана 2 68 3 Оситнязька філія Великосеверинівського ліцею Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Свірідов Ілля 2 50 3 Вугледарська ЗОШ I-III ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Семенков Іван 2 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Середа Валерія 2 62 3 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Сєдова Валерія 2 65 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Луганськ
Слободяник Надія 2 50 3 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Сосюра Артем 2 68 3 Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград 
Соценко Ульяна 2 50 3 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Спіцина Олександра 2 57 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Луганськ
Субботін Олег 2 50 3 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Тараненко Богдан 2 54 3 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Тихонський Тимофій 2 57 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Філатова Ангеліна 2 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Хрипченко Данило 2 65 3 Орільська філія КЗ «Орільський ліцей» Лозівської міської ради  Харківської області Харківська смт Орілька
Хрієнко Євгеній 2 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Чуйко Марія 2 65 3 Мошнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Мошни
Шевченко Артем 2 50 3 Жуківцівська гімназія Київської області Київська с. Жуківці
Шевченко Максим 2 50 3 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Шорохов Єгор 2 50 3 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Шумілін Лев 2 60 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Ядвижак Вероніка 2 50 3 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Якименко Тимофій 2 50 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Яциняк Роман 2 50 3 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022