Абсолютний результат |
Баденко Максим |
10 |
100 |
Абсолютний |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Безкоровайна Вікторія |
10 |
100 |
Абсолютний |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Берденко Володимир |
10 |
100 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Гавриляк Віталіна |
10 |
96 |
Абсолютний |
ОЗ "Мигівський ЗЗСО - ЗДО" Чернівецької області |
Чернівецька |
Мигове |
Голод Анастасія |
10 |
96 |
Абсолютний |
Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Гонта Еліна |
10 |
100 |
Абсолютний |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Горобець Дар'я |
10 |
100 |
Абсолютний |
ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Магдалинівка |
Губарєва Діана |
10 |
100 |
Абсолютний |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Ємельяненко Єлизавета |
10 |
100 |
Абсолютний |
Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» |
Харківська |
м. Харків |
Жабич Анна |
10 |
100 |
Абсолютний |
Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» |
Харківська |
м. Харків |
Заріцька Софія |
10 |
100 |
Абсолютний |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Іванюк Євгенія |
10 |
96 |
Абсолютний |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Івлієва Орина |
10 |
100 |
Абсолютний |
Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Капітан Максим |
10 |
96 |
Абсолютний |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Кіріченко Нікіта |
10 |
100 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Колле Анна |
10 |
96 |
Абсолютний |
Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Привільне |
Костіна Юліанна |
10 |
100 |
Абсолютний |
КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області |
Херсонська |
Великолепетиська ОТГ |
Красюк Віктор |
10 |
100 |
Абсолютний |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Кривоконь Ангеліна |
10 |
96 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Криворудченко Андрій |
10 |
100 |
Абсолютний |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Криштоп Софія |
10 |
96 |
Абсолютний |
ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Привільне |
Кукіна Аліна |
10 |
96 |
Абсолютний |
ДНЗ Куп’янський регіональний центр професійної освіти відокремлене територіальне відділення Харківської області |
Харківська |
смт. Шевченкове |
Курасова Крістіна |
10 |
100 |
Абсолютний |
КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області |
Запорізька |
с. Воскресенка |
Матвієнко Катерина |
10 |
96 |
Абсолютний |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Мирошниченко Сергій |
10 |
100 |
Абсолютний |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Мистюк Анна |
10 |
100 |
Абсолютний |
КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області |
Запорізька |
с. Воскресенка |
Михайлова Анна |
10 |
96 |
Абсолютний |
Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Моісєєнко Максим |
10 |
100 |
Абсолютний |
ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Магдалинівка |
Мустафаєв Артем |
10 |
100 |
Абсолютний |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
М'ягких Єсенія |
10 |
96 |
Абсолютний |
Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Напненко Варвара |
10 |
95 |
Абсолютний |
Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» |
Харківська |
м. Харків |
Нікітась Вікторія |
10 |
96 |
Абсолютний |
Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
смт. Ольгинка |
Нікітін Максим |
10 |
96 |
Абсолютний |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Олексенко Денис |
10 |
96 |
Абсолютний |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Осійчук Андрій |
10 |
100 |
Абсолютний |
Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Пащенко Вероніка |
10 |
96 |
Абсолютний |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Пилипенко Марія |
10 |
100 |
Абсолютний |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Погорєлов Ярослав |
10 |
96 |
Абсолютний |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Політікіна Інна |
10 |
100 |
Абсолютний |
Березнегуватський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
смт. Березнегувате |
Роговий Ігор |
10 |
100 |
Абсолютний |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Рубець Єлизавета |
10 |
96 |
Абсолютний |
КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Нікополь |
Садова Анастасія |
10 |
100 |
Абсолютний |
КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області |
Запорізька |
с. Воскресенка |
Седун Анастасія |
10 |
96 |
Абсолютний |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Семенюта Евеліна |
10 |
96 |
Абсолютний |
Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Скрипниченко Наталія |
10 |
100 |
Абсолютний |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Снігур Вікторія |
10 |
96 |
Абсолютний |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Соколова Анна |
10 |
100 |
Абсолютний |
Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» |
Харківська |
м. Харків |
Стадник Ілья |
10 |
100 |
Абсолютний |
ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Магдалинівка |
Цугуля Данііл |
10 |
96 |
Абсолютний |
Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
смт. Ольгинка |
Черкасова Діана |
10 |
96 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Черткова Марія |
10 |
96 |
Абсолютний |
Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Шевченко Аліна |
10 |
95 |
Абсолютний |
Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» |
Харківська |
м. Харків |
І місце |
Алтинцев Владислав |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Батура Катерина |
10 |
93 |
1 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Білокопитова Дарʼя |
10 |
93 |
1 |
Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області |
Кіровограадська |
м. Новоукраїнка |
Бондар Михайло |
10 |
91 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 |
Харківська |
м. Харків |
Бражник Софія |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Ваць Ярослав |
10 |
93 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Вертелецька Владислава |
10 |
93 |
1 |
Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Виноградна Карина |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Власенко Анастасія |
10 |
90 |
1 |
Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області |
Запорізька |
Балабине |
Вовк Богдан |
10 |
91 |
1 |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Вознюк Максим |
10 |
93 |
1 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Гавриленко Іван |
10 |
93 |
1 |
КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Гайдук Артем |
10 |
91 |
1 |
Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Гаманюк Ольга |
10 |
93 |
1 |
Тернівський ліцей Черкаської області |
Черкаська |
с. Тернівка |
Говоруха Анастасія |
10 |
91 |
1 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Гойденко Анна |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Горбенко Даша |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Грицак Олексій |
10 |
91 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Гущіна Анна |
10 |
93 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Денисюк Роман |
10 |
93 |
1 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Дорошенко Вадим |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Жиляєв Євген |
10 |
93 |
1 |
Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Жмур Денис |
10 |
90 |
1 |
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» |
Дніпропетровська |
м. Покров |
Завгородній Олег |
10 |
93 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Задорожний Роман |
10 |
93 |
1 |
Тернівський ліцей Черкаської області |
Черкаська |
с. Тернівка |
Залозний Ілля |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Захарова Ганна |
10 |
91 |
1 |
КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Нікополь |
Звольська Єлизавета |
10 |
93 |
1 |
Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Охрімівка |
Іванова Анна |
10 |
93 |
1 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Іоніна Софія |
10 |
91 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Іпатова Анастасія |
10 |
91 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Карпов Дмитро |
10 |
93 |
1 |
КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Кищик Діана |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Коваль Викторія |
10 |
90 |
1 |
ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6» |
Харківська |
м. Харків |
Кожурін Дмитро |
10 |
93 |
1 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Козар Ілона |
10 |
90 |
1 |
КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Комишня Маргарита |
10 |
91 |
1 |
Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Нікополь |
Коротун Анастасія |
10 |
91 |
1 |
ДНЗ Куп’янський регіональний центр професійної освіти відокремлене територіальне відділення Харківської області |
Харківська |
смт. Шевченкове |
Короть Каріна |
10 |
90 |
1 |
ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Новомосковськ |
Котига Віталій |
10 |
93 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Краковська Аліна |
10 |
91 |
1 |
Херсонський професійний ліцей харчової промисловості |
Херсонська |
м. Херсон |
Краска Юлія |
10 |
93 |
1 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Кулачка Наталія |
10 |
91 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Кутергін Дмитро |
10 |
91 |
1 |
ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Лисенко Вікторія |
10 |
93 |
1 |
Тернівський ліцей Черкаської області |
Черкаська |
с. Тернівка |
Ліньова Юлія |
10 |
90 |
1 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Марченко Кирилл |
10 |
90 |
1 |
Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова |
Харківська |
м. Харків |
Маслов Максим |
10 |
90 |
1 |
Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Поляна |
Мирошніченко Михайло |
10 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 |
Харківська |
м. Харків |
Мовчан Антон |
10 |
93 |
1 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Молдовану Анна |
10 |
93 |
1 |
Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Натяганчук Богдан |
10 |
93 |
1 |
Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Монастирищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Коритня |
Нікішов Дмитро |
10 |
90 |
1 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Ольховець Станіслав |
10 |
93 |
1 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Орєшкін Віталій |
10 |
91 |
1 |
ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Пензіна Валерія |
10 |
91 |
1 |
КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Нікополь |
Петракова Ярослава |
10 |
92 |
1 |
Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» |
Харківська |
м. Харків |
Побережний Ілля |
10 |
93 |
1 |
ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Погорєлов Владислав |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Позднякова Даріна |
10 |
91 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Прінь Світлана |
10 |
93 |
1 |
Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Рець Євген |
10 |
91 |
1 |
ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Рязанова Єлизавета |
10 |
91 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Сандул Софія |
10 |
93 |
1 |
Красноріченський ліцей Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Семеніхіна Валерія |
10 |
93 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Семерак Анастасія |
10 |
91 |
1 |
ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області |
Харківська |
смт. Ківшарівка |
Ситник Анастасія |
10 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Сич Роман |
10 |
93 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Скаковська Дар'я |
10 |
91 |
1 |
Харківська гімназія №12 |
Харківська |
м. Харків |
Скрипчук Євгенія |
10 |
93 |
1 |
ОЗ "Мигівський ЗЗСО - ЗДО" Чернівецької області |
Чернівецька |
Мигове |
Смірнова Валерія |
10 |
91 |
1 |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Спірова Ольга |
10 |
91 |
1 |
Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Криничувате |
Супронюк Юлія |
10 |
93 |
1 |
Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Криничувате |
Терещенко Софія |
10 |
93 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Толмачов Трохим |
10 |
90 |
1 |
Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова |
Харківська |
м. Харків |
Третяк Валерія |
10 |
93 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Хальпіна Анастасія |
10 |
91 |
1 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Хобот Марія |
10 |
90 |
1 |
КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Хрипко Дмитро |
10 |
91 |
1 |
Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Новий Буг |
Цикилек Дар'я |
10 |
91 |
1 |
КЗЗСО І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області |
Донецька |
с. Македонівка |
Чернецький Давид |
10 |
93 |
1 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Шавлова Катерина |
10 |
91 |
1 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Шершень Вікторія |
10 |
93 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Шиян Давид |
10 |
91 |
1 |
Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Охрімівка |
Шмендель Олександра |
10 |
93 |
1 |
Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Юхименко Володимир |
10 |
90 |
1 |
ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області |
Хмельницька |
Нова Ушиця |
Якушин Микита |
10 |
91 |
1 |
Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Охрімівка |
Янчевська Юлія |
10 |
93 |
1 |
Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
ІІ місце |
Авраменко Дар’я |
10 |
78 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Акимчук Євгеній |
10 |
71 |
2 |
КЗО НВК «Олександропільська СЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» |
Дніпропетровська |
с. Олександропіль |
Андраш Лариса |
10 |
70 |
2 |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Антименюк Анастасія |
10 |
71 |
2 |
ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області |
Харківська |
смт. Ківшарівка |
Афанасьєва Діана |
10 |
75 |
2 |
Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Ахцерова Діана |
10 |
84 |
2 |
ОЗ « Вадимський ЗПЗСО» Херсонської області |
Херсонська |
с. Преображенка |
Багрянцева Марія |
10 |
85 |
2 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Башкевич Михайло |
10 |
84 |
2 |
Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Бєлоус Анна |
10 |
85 |
2 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Бєляєва Аліна |
10 |
81 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Бицишена Вікторія |
10 |
71 |
2 |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Біда Даша |
10 |
84 |
2 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Білоус Вікторія |
10 |
81 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Богонос Богдан |
10 |
81 |
2 |
Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Слобідка - Рихтівська |
Бойко Дар'я |
10 |
87 |
2 |
Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Бородай Анна |
10 |
70 |
2 |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Бредіхіна Серафіма |
10 |
78 |
2 |
ДНЗ Куп’янський регіональний центр професійної освіти відокремлене територіальне відділення Харківської області |
Харківська |
смт. Шевченкове |
Будюкова Катерина |
10 |
81 |
2 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Бутков Віталій |
10 |
71 |
2 |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Вирвихвіст Денис |
10 |
87 |
2 |
Олешківський професійний ліцей Херсонської області |
Херсонська |
м. Олешки |
Вострікова Юлія |
10 |
75 |
2 |
КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Гавриленко Віталій |
10 |
78 |
2 |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Гаврилова Марина |
10 |
81 |
2 |
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» |
Дніпропетровська |
м. Покров |
Гаврилюк Аліна |
10 |
84 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Гасан Ірина |
10 |
87 |
2 |
Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Охрімівка |
Головізніна Софія |
10 |
75 |
2 |
Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Зеленодольськ |
Горбенко Олександра |
10 |
87 |
2 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Горошинська Тетяна |
10 |
70 |
2 |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Горпинич Валерія |
10 |
75 |
2 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Гребінник Іван |
10 |
81 |
2 |
ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» |
Полтавська |
Хорол |
Гривастий Роман |
10 |
78 |
2 |
Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Григоренко Данило |
10 |
71 |
2 |
ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Новомосковськ |
Громико Максим |
10 |
75 |
2 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Губский Богдан |
10 |
84 |
2 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Гуменюк Світлана |
10 |
75 |
2 |
Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Торське |
Деменко Діана |
10 |
81 |
2 |
Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Дем'яненко Дар'я |
10 |
78 |
2 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Дерев'янко Антон |
10 |
75 |
2 |
ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області |
Харківська |
смт. Ківшарівка |