Шкільний портал
Понеділок, 26.09.2022, 03:11
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 9 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

9 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці) 
Абрамович Дмитро 9 75 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Авдєєва Ангеліна 9 81 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Акритова Катерина 9 84 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Аносова Марія 9 87 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Артамонова Вікторія 9 84 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Бабаєв Юрій 9 87 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Бабій Анастасія 9 84 2 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Байбаков Сергій 9 71 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Бризицький Максим 9 84 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Бурла Ніколетта 9 84 2 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Бурлака Анастасія 9 84 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Бутов Максим 9 81 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Бутурліменко Ілля 9 75 2 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Ванюков Віталій 9 75 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Гайдук Ярослав 9 78 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Глущенко Дмитро 9 78 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Гришко Станіслав 9 84 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Давидова Ярослава 9 81 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Дергачова Дар'я 9 84 2 ОЗ « Вадимський ЗПЗСО» Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Держак Костянтин 9 87 2 Новокостянтинівська ЗОШ I-II ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Дермановський Данило 9 87 2 Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Гранітне
Джабаров Назар 9 84 2 ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Джанов Дмитро 9 87 2 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Довженко Олександр 9 84 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Долженко Максим 9 78 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Дуравкіна Влада 9 78 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Жижка Данііл 9 84 2 Харківська гімназія №12 Харківська м. Харків
Зарицький Андрій 9 87 2 Новокостянтинівська ЗОШ I-II ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Зюзь Станіслав 9 70 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька  с. Тимошівка
Карпенко Євгенія 9 75 2 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Кархут Ярослава 9 84 2 ОЗ « Вадимський ЗПЗСО» Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Катеринюк Діана 9 81 2 Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Качула Давид 9 81 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Киріченко Юлія 9 87 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Кобець Діана 9 81 2 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Кобозєва Олеся 9 78 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Коваленко Євгенія 9 87 2 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Коваль Ангеліна 9 78 2 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Коваль Тетяна 9 84 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Кожушко Денис 9 87 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Козирська Анна 9 81 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Колмогорова Каріна 9 87 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Котерняк Ганна 9 81 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне
Кочин Влад 9 78 2 Харківська гімназія №12 Харківська м. Харків
Кравченко Владислав 9 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Кріпак Антон 9 81 2 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Сумської області Сумська с. Вільшана 
Крюкова Вікторія 9 87 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська м. Балаклія
Куторжевська Софія 9 87 2 Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавська м. Полтава
Кухар Богдан 9 84 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Кушнирик Євген 9 81 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Лазько Алевтина 9 75 2 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Ликова Валерія 9 70 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька  с. Тимошівка
Литвинчук Владислава 9 84 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Лобурець Дар’я 9 71 2 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Луц Марія 9 87 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька  м. Мирноград
Макаренко Олександр 9 71 2 Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавська м. Полтава
Максименко Олексій 9 75 2 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Малецька Анастасія 9 87 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Малига Олександра 9 78 2 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Махотько Карина 9 87 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Мізик Ілона 9 78 2 Чабанівський ліцей Хмельницької області Хмельницька  с. Чабанівка
Мізіна Катерина 9 81 2 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Мінаєв Нікіта 9 71 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Мірян Вероніка 9 80 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Мохнач Андрій 9 71 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Мохонь Юлія 9 70 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Муленко Ліана 9 71 2 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Нагорянська Катерина 9 78 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Назаренко Валерія 9 81 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Оніщенко Руслан 9 75 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Павлюков Дмитро 9 75 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Панасюк Максим 9 75 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Панченко Богдан 9 84 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Патенко Єва 9 87 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва Київська м. Київ
Педурару Марінєлла 9 84 2 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Пилявська Юлія 9 71 2 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Пойда Дарина 9 75 2 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Полюхович Дар'я 9 87 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Попова Анна 9 87 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Разафіндрафено Елвіна 9 75 2 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Решетило Дар'я 9 75 2 Харківська гімназія №12 Харківська м. Харків
Рибчинський Олег 9 84 2 Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Розсильний Гліб 9 75 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Руденко Катерина 9 87 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Саєнко Вікторія 9 71 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Саєнко Єгор 9 78 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Самодай Сергій 9 87 2 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Сандул Світлана 9 78 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Саутіна Юлія 9 71 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Сидоренко Кіра 9 87 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Синюк Ангеліна 9 75 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Співак Аліна 9 84 2 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Стрєлка Анастасія 9 75 2 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Судейко Ілля 9 81 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Сухосад Ольга 9 81 2 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Татаринський Андрій 9 80 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Тимченко В’ячеслав 9 84 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Тихий Святослав 9 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Тішкевич Дмитро 9 75 2 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Торгонський Олександр 9 84 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Троценко Володимир 9 87 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Федун Ярослав 9 84 2 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Федько Віра 9 81 2 КЗ Сумської обласної ради — Шосткинський ліцей - інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Хан Андрій 9 84 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Харенко  Дар’я  9 81 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Цибанєв Руслан 9 78 2 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Циганова Валерія 9 78 2 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Чернявський Євгеній 9 84 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська м. Балаклія
Чухно Катерина 9 81 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне
Шаповалова Анастасія 9 75 2 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Шевчик Назар 9 81 2 Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 
Шевчук Анна 9 71 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Шило Дарина 9 87 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Шяхова Луїза 9 78 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Язикова Вікторія 9 78 2 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Яхнюк Віктор 9 71 2 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
ІІІ місце 
Афанасьєв Олексій 9 62 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Байманов Карим 9 65 3 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Бартош Денис 9 65 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Басалаєв Данило 9 65 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Близнюк Андрій 9 62 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Волошин Нікіта 9 68 3 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Воронов Єгор 9 51 3 Бахмутівська ЗОШ  I-III ступенів Луганської області Луганська с. Бахмутівка
Гаврилов Олексій 9 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гринчук Юлія 9 68 3 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Денисенко Анастасія 9 68 3 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Деревянко Владислав 9 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Дєдков Максим 9 65 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Дорошенко Ярослав 9 51 3 Куп'янська гімназія №2 Куп'янської міської ради Харківської області Харківська Селище Ківшарівка
Душкевич Максим 9 50 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Зеніна Елеонора 9 62 3 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька  с. Тимошівка
Іванова Вікторія 9 50 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Карпухін Ілля 9 62 3 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Кисса Іван 9 62 3 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Коваленко Анастасія 9 51 3 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Кожома Михайло 9 51 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Костов Андрій 9 68 3 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Кузнєцова Анастасія 9 56 3 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька  с. Тимошівка
Лаханська Сніжана 9 68 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Литвинчук Олександра 9 53 3 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Литовка Юлія 9 50 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Лісовик Олександр 9 56 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Малахова Лілія 9 59 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Маслянка Валерія 9 51 3 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Мельнікова Катерина 9 50 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Мостіпан Оксана 9 62 3 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Науменко Владислав 9 59 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Обухова Маргарита 9 62 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Орел Артем 9 50 3 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Отян Анастасія 9 62 3 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Офрім Іван 9 56 3 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Петришина Дар’я 9 50 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Пісоцька Меланія 9 68 3 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Подабед Карина 9 53 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Радчук Максим 9 50 3 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Романчукевич Мирослава 9 56 3 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Савін Даніїл 9 59 3 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Сазонова Юлія 9 62 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Сергієнко Наталія 9 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сидоренко Дарія 9 62 3 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька  с. Тимошівка
Сірик Артем 9 65 3 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Слободенюк Ксенія 9 68 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Смєнова Анастасія 9 62 3 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Стеблюк Софія 9 65 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Стельмах Андрій 9 53 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Тімофєєва Ірина 9 59 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Тітова Оксана 9 59 3 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька  с. Тимошівка
Ткаченко Денис 9 50 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Товстокоров Вадим 9 50 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Хмельовська Анна 9 68 3 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Цикалюк Владислав 9 62 3 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Чудов Іван 9 56 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шевчук Дмитро 9 51 3 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька  с. Тимошівка
Шолохов Євгеній 9 50 3 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022