Абсолютний результат |
Андрухів Іван |
9 |
96 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Бабенко Анастасія |
9 |
96 |
Абсолютний |
Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Бакалець Зоряна |
9 |
100 |
Абсолютний |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Басалига Валерія |
9 |
100 |
Абсолютний |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Богомол Ярослава |
9 |
96 |
Абсолютний |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
м. Балаклія |
Богуш Олександра |
9 |
96 |
Абсолютний |
Миколаївська гімназія №2 |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Бондаренко Максим |
9 |
100 |
Абсолютний |
Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області |
Харківська |
с. Лукашівка |
Бондаренко Максим |
9 |
96 |
Абсолютний |
Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Комишувате |
Боровиков Микола |
9 |
96 |
Абсолютний |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Боряк Євгенія |
9 |
96 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Бубнова Олександра |
9 |
96 |
Абсолютний |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
м. Балаклія |
Буйчикова Лілія |
9 |
96 |
Абсолютний |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Василенко Валерія |
9 |
100 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Витязь Марія |
9 |
100 |
Абсолютний |
Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Привільне |
Воротнікова Анастасія |
9 |
100 |
Абсолютний |
Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області |
Харківська |
с. Лукашівка |
Гончаров Нікіта |
9 |
100 |
Абсолютний |
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Іванівка |
Готовкіна Аріана |
9 |
100 |
Абсолютний |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Громак Оксана |
9 |
100 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Гуцал Софія |
9 |
96 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Дереворіз Наталія |
9 |
96 |
Абсолютний |
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Яблунів |
Дереворіз Юлія |
9 |
96 |
Абсолютний |
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Яблунів |
Дерезенко Вероніка |
9 |
96 |
Абсолютний |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Дзюбінська Діана |
9 |
100 |
Абсолютний |
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Яблунів |
Дубовик Анна |
9 |
100 |
Абсолютний |
Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області |
Харківська |
с. Лукашівка |
Єсіпова Олександра |
9 |
96 |
Абсолютний |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Зеленіна Марія |
9 |
96 |
Абсолютний |
Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Зикова Вікторія |
9 |
96 |
Абсолютний |
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
с. Олександрівка |
Карпачова Вікторія |
9 |
100 |
Абсолютний |
КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області |
Херсонська |
Великолепетиська ОТГ |
Кім Іва |
9 |
96 |
Абсолютний |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Клевакіна Анастасія |
9 |
96 |
Абсолютний |
Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Клименко Марія |
9 |
100 |
Абсолютний |
Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Привільне |
Клічук Тетяна |
9 |
100 |
Абсолютний |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Коломієць Вікторія |
9 |
96 |
Абсолютний |
Тернівський ліцей Черкаської області |
Черкаська |
с. Тернівка |
Коломоєць Дарина |
9 |
100 |
Абсолютний |
Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Добровілля |
Костюк Давид |
9 |
96 |
Абсолютний |
Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Очеретня |
Крячок Роман |
9 |
96 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Кукла Дмитро |
9 |
100 |
Абсолютний |
КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області |
Херсонська |
Великолепетиська ОТГ |
Куценко Вікторія |
9 |
100 |
Абсолютний |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Лаврушин Родіон |
9 |
96 |
Абсолютний |
Миколаївська гімназія №2 |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Мальцева Валерія |
9 |
96 |
Абсолютний |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Мартемянов Іван |
9 |
100 |
Абсолютний |
Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області |
Харківська |
с. Лукашівка |
Мартинюк Олег |
9 |
100 |
Абсолютний |
Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Добровілля |
Навроцька Анастасія |
9 |
100 |
Абсолютний |
КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області |
Запорізька |
с. Воскресенка |
Науменко Діана |
9 |
96 |
Абсолютний |
Миколаївська гімназія №2 |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Невська Віола |
9 |
100 |
Абсолютний |
Миколаївська гімназія №2 |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
П’ясецький Артемій |
9 |
96 |
Абсолютний |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Панфілова Анастасія |
9 |
96 |
Абсолютний |
Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області |
Миколаївська |
с-ще Ольшанське |
Пєстов Арсеній |
9 |
96 |
Абсолютний |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Погребняк Кіра |
9 |
96 |
Абсолютний |
Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Полоус Аліна |
9 |
96 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Приходько Анна |
9 |
100 |
Абсолютний |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Рева Денис |
9 |
96 |
Абсолютний |
Ворожбянська гімназія №4 Ворожбянської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ворожба |
Рекун Вероніка |
9 |
96 |
Абсолютний |
Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Привільне |
Руденко Поліна |
9 |
96 |
Абсолютний |
Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 |
Полтавська |
м. Полтава |
Садуллаєв Ісмаїл |
9 |
100 |
Абсолютний |
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Іванівка |
Самойлов Олександр |
9 |
100 |
Абсолютний |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Скрипкару Олена |
9 |
100 |
Абсолютний |
Снячівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області |
Чернівецька |
c. Снячів |
Солоха Поліна |
9 |
96 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Сторожук Поліна |
9 |
96 |
Абсолютний |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Терлецький Артем |
9 |
96 |
Абсолютний |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Тимошенко Анастасія |
9 |
96 |
Абсолютний |
Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Гришине |
Тихонюк Данило |
9 |
96 |
Абсолютний |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Тофелюк Ірина |
9 |
100 |
Абсолютний |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Цирульник Михайло |
9 |
96 |
Абсолютний |
Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 |
Полтавська |
м. Полтава |
Черниш Ілля |
9 |
100 |
Абсолютний |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Чернякова Вікторія |
9 |
96 |
Абсолютний |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Штанько Катерина |
9 |
100 |
Абсолютний |
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Іванівка |
Яворський Андрій |
9 |
96 |
Абсолютний |
Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області |
Харківська |
с. Лукашівка |
Яценко Карина |
9 |
100 |
Абсолютний |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
І місце |
Антоненко Артем |
9 |
90 |
1 |
КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради м. Кропивницького» Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Кропивницький |
Барташевич Людмила |
9 |
93 |
1 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Бахтіна Наталія |
9 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 |
Харківська |
м. Харків |
Боравльова Яна |
9 |
91 |
1 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Бородай Катерина |
9 |
93 |
1 |
Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 |
Полтавська |
м. Полтава |
Бровач Лілія |
9 |
93 |
1 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Охтирка |
Бугровський Максим |
9 |
93 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Будюк Олександр |
9 |
91 |
1 |
Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Комишувате |
Бурлака Анастасія |
9 |
93 |
1 |
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Острожани |
Буякова Ілона |
9 |
91 |
1 |
Просторівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області |
Запорізька |
с. Просторе |
Василенко Едуард |
9 |
93 |
1 |
Ворожбянська гімназія №4 Ворожбянської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ворожба |
Василенко Надія |
9 |
91 |
1 |
Просторівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області |
Запорізька |
с. Просторе |
Вешкурцева Діана |
9 |
91 |
1 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Владімірова Олександра |
9 |
93 |
1 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Власюк Ігор |
9 |
91 |
1 |
Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Монастирищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Коритня |
Войтюк Анастасія |
9 |
91 |
1 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Волошина Вікторія |
9 |
91 |
1 |
Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Слобідка - Рихтівська |
Воробйов Кирил |
9 |
93 |
1 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Охтирка |
Глумний Тимур |
9 |
91 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Гончарова Яна |
9 |
93 |
1 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Привілля |
Гопка Євгеній |
9 |
93 |
1 |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Григор'єв Єгор |
9 |
93 |
1 |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Гутнік Таміла |
9 |
90 |
1 |
КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області |
Запорізька |
с. Тимошівка |
Давиденко Богдан |
9 |
93 |
1 |
Тернівський ліцей Черкаської області |
Черкаська |
с. Тернівка |
Дегтярьова Дарина |
9 |
91 |
1 |
КЗО НВК «Олександропільська СЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» |
Дніпропетровська |
с. Олександропіль |
Демчук Вікторія |
9 |
93 |
1 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Довга Анастасія |
9 |
90 |
1 |
Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
с. Догмарівка |
Дядюра Вікторія |
9 |
93 |
1 |
Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Журавель Софія |
9 |
91 |
1 |
КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Загоровська Христина |
9 |
90 |
1 |
КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради м. Кропивницького» Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Кропивницький |
Зикова Дар'я |
9 |
93 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Кірєєва Дар'я |
9 |
93 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Колошина Євгенія |
9 |
91 |
1 |
Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області |
Сумська |
с. Бочечки |
Конценебін Максим |
9 |
91 |
1 |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Коткова Софія |
9 |
93 |
1 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Кравченко Олександра |
9 |
91 |
1 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
м. Балаклія |
Краснікова Єлізавета |
9 |
93 |
1 |
Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області |
Луганська |
с. Новотошківське |
Кузнєцова Карина |
9 |
93 |
1 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
м. Балаклія |
Кучеренко Анастасія |
9 |
93 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Кущенко Вероніка |
9 |
91 |
1 |
Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 |
Полтавська |
м. Полтава |
Латоша Поліна |
9 |
93 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Линник Карина |
9 |
93 |
1 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Охтирка |
Лобаніч Мілена |
9 |
91 |
1 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Лозко Ростислав |
9 |
93 |
1 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області |
Київська |
с. Дівички |
Марковський Віталій |
9 |
91 |
1 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Мартиненко Анна |
9 |
93 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Матвійчук Марк |
9 |
93 |
1 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Махомета Олександр |
9 |
91 |
1 |
Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Монастирищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Коритня |
Мишенюк Олег |
9 |
93 |
1 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області |
Київська |
с. Дівички |
Мішина Дар'я |
9 |
93 |
1 |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Міщенко Артем |
9 |
93 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Морозовська Вікторія |
9 |
93 |
1 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області |
Київська |
с. Дівички |
Невелюк Анастасія |
9 |
91 |
1 |
Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Монастирищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Коритня |
Овчаренко Олександр |
9 |
93 |
1 |
Тернівський ліцей Черкаської області |
Черкаська |
с. Тернівка |
Олефіренко Ярослав |
9 |
93 |
1 |
Тернівський ліцей Черкаської області |
Черкаська |
с. Тернівка |
Ончуленко Михайлина |
9 |
93 |
1 |
Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Парахоня Марина |
9 |
91 |
1 |
Тернівський ліцей Черкаської області |
Черкаська |
с. Тернівка |
Перерва Дарья |
9 |
91 |
1 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
м. Балаклія |
Піскарьова Катерина |
9 |
91 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Платаш Юлія |
9 |
93 |
1 |
Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Новопилипівка |
Прилєпко Максим |
9 |
93 |
1 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області |
Київська |
с. Дівички |
Продан Сніжана |
9 |
93 |
1 |
Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Пустовіт Іван |
9 |
93 |
1 |
Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Рудяк Данило |
9 |
91 |
1 |
Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Савченко Альона |
9 |
93 |
1 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області |
Київська |
с. Дівички |
Сапожник Анастасія |
9 |
91 |
1 |
Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Прилуки |
Сигіль Юлія |
9 |
93 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Яблунів |
Сімаков Кирило |
9 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 |
Харківська |
м. Харків |
Смородін Іван |
9 |
91 |
1 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Сорока Софія |
9 |
93 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Сохов Дмитро |
9 |
91 |
1 |
ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт Вишневе |
Сутягіна Вероніка |
9 |
93 |
1 |
Харківська гімназія №12 |
Харківська |
м. Харків |
Топчій Артем |
9 |
93 |
1 |
Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 |
Полтавська |
м. Полтава |
Третяк Мар'яна |
9 |
93 |
1 |
Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області |
Кіровограадська |
м. Новоукраїнка |
Фаткуліна Карина |
9 |
93 |
1 |
КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» |
Сумська |
м. Суми |
Фідарова Анна |
9 |
90 |
1 |
КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради м. Кропивницького» Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Кропивницький |
Черненко Богдан |
9 |
93 |
1 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області |
Київська |
с. Дівички |
Чорний Андрій |
9 |
93 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Щербакова Яна |
9 |
93 |
1 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Охтирка |
Яковлева Олександра |
9 |
91 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Ясюнас Руслана |
9 |
91 |
1 |
Благодарівський ЗЗСО Миколаївської області |
Миколаївська |
с-ще Благодарівка |