Шкільний портал
Вторник, 28.06.2022, 02:10
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всего ответов: 197
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

6 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці) 
Гунько Єгор 6 76 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Джамілова Мілана 6 76 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Джирик Валерія 6 85 2 ОЗ «Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська смт Раухівка
Дімитрова Дар’я 6 71 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Дрикін Сергій 6 75 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Дуднік Анастасія 6 70 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Єгорова Вероніка 6 80 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Єфименко Дмитро    6 73 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк  смт. Щербинівка
Жабико Софія 6 88 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Жбанков Михайло 6 76 2 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Завойко Єва 6 88 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Задорожній Владислав 6 82 2 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівка
Зятина Наталія 6 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Іванова Олена 6 79 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Калашнікова Анна 6 75 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Кампова Софія 6 88 2 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Кіндзерська Тетяна 6 88 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Кличко Роман 6 79 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Коваленко Вікторія 6 85 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Колле Аліна 6 88 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Комісар Євген 6 71 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Комісаров Іван 6 85 2 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Корюк Данило 6 88 2 Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Гранітне
Косик Дмитро 6 71 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Костюк Едуард 6 82 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Кравченко Дана 6 71 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Кривенький Степан 6 76 2 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Кривошеїна Анна 6 71 2 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівка
Крук Віктор 6 75 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Курилін Дмитро 6 88 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Левченко Ярослав 6 79 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Лисенко Костянтин 6 85 2 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівка
Литвиненко Анастасія 6 85 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Любкін Єгор 6 85 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Ляш Софія 6 85 2 Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Черкаської області Черкаська Маньківка
Лященко Олександр 6 73 2 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Макаркіна Аліна 6 85 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Мамедова Жаваір 6 85 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Мартинова Анна 6 85 2 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівка
Микитась Катерина 6 76 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Михайленко Дарина 6 79 2 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Монахов Іван 6 70 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Музика Данило 6 85 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Набакорська Вероніка 6 70 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Новік Христина 6 70 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Олефір Ксенія 6 71 2 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Опалько Дарина 6 79 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Паска Сергій 6 85 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Періжняк Ярослав 6 85 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Петренко Владислав 6 76 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва Київська м. Київ
Пільганчук Олександр 6 73 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Пінтійська Тетяна 6 85 2 Лощинівський ЗЗСО Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області  Одеська  Лощинівка
Подорожко Ксенія 6 85 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Полуєва Анастасія 6 85 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Поплавська Уляна 6 73 2 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Поремчук Дар'я 6 88 2 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Потоцька Карина 6 82 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Рубець Анастасія 6 82 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Сажнєв Єгор 6 80 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Самокиш Дарія 6 88 2 ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Северіна Аліса 6 79 2 КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області Донецька м. Маріуполь
Севостьянова Анастасія 6 88 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Семашко Артем 6 88 2 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Сербін Валерія 6 73 2 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Синиця Ірина 6 76 2 Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Сістук Єлізавета 6 70 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Скринник Вероніка 6 82 2 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівка
Скринник Олександр 6 88 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Скутіна Сабіна 6 71 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Сологуб Вікторія 6 85 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Старинець Дмитро 6 82 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Степанова Дар'я 6 82 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Степчук Наталія 6 85 2 Петропавлівська філія І-ІІ ступенів Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської області Миколаївська  с. Петропавлівка
Суртаєва Маша 6 88 2 Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська м. Золотоноша
Тимашова Ольга 6 85 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Тимкова Анна 6 82 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Тирсина Аліна 6 82 2 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Ткач Вікторія 6 88 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Торбік Кіра 6 73 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Фисак Олена 6 76 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк  смт. Щербинівка
Харченко Анастасія 6 88 2 ОЗ «Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська смт Раухівка
Харченко Максим 6 73 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Хатунцева Анастасія 6 79 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Хоменко Олена 6 79 2 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Хомченко Андрій 6 82 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Хрипунова Надія 6 70 2 Куп'янська гімназія №2 Куп'янської міської ради Харківської області Харківська Селище Ківшарівка
Царевський Ярослав 6 79 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Царьова Аліна 6 85 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Чеплякова Анастасія 6 88 2 Благодарівський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Благодарівка 
Черніков Ілля 6 79 2 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Чернігівська м. Чернігів
Чудін Дмитро 6 88 2 Озернянський ЗЗСО Одеської області Одеська с. Озерне
Чуйкіна Анастасія 6 82 2 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Чулакал Дар’я 6 79 2 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Шабанова Наталія 6 79 2 КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області Донецька м. Маріуполь
Шавардаєва Дар'я 6 82 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Шатохіна Альбіна 6 88 2 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Шваленко Валерія 6 82 2 Березнегуватський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Шевич Олександр 6 85 2 Ворожбянська гімназія  №4 Ворожбянської міської ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Шипуля Олексій 6 82 2 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Шмиговська Софія 6 85 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Якимчук Вікторія 6 85 2 ОЗ «Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська смт Раухівка
Янченко Ольга 6 82 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Ярошенко Ксенія 6 70 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Яцишин Тимофій 6 82 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
ІІІ місце 
Байдужий Дмитро 6 61 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Бобик Христя 6 58 3 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Бойченко Інна 6 58 3 КЗ «Луканівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка
Бурдюжа Сабріна 6 52 3 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Варакута Владислав 6 61 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Волохатий Микола 6 58 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Волошина Софія 6 50 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Двірник Юлія 6 64 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Дмитрієва Анна 6 50 3 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Довганюк Вадим 6 58 3 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Завірюхіна Вікторія 6 55 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Казьмін Роман 6 61 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Олешня
Катречко Даніїл 6 64 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Квітинський Олексій 6 50 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Клубченко Дмитро 6 50 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Костенко Анастасія 6 61 3 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Кузьменко Анастасія 6 50 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Кулішов Михайло 6 61 3 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Лучер Поліна 6 52 3 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Мазур Владислав 6 58 3 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Маслюк Софія 6 58 3 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Мельник Анна 6 64 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Микуленко Ілля 6 64 3 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівка
Мирна Дарина 6 58 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Мороз Назар 6 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Мостовий Віктор 6 50 3 Лощинівський ЗЗСО Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області  Одеська  Лощинівка
Нагорний Микита 6 55 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Назаровський Ілля 6 55 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Нестеренко Дар'я 6 55 3 Гімназія №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Оленич Данило 6 52 3 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Охріменко Єлизавета 6 58 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Паславська Вікторія 6 61 3 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Пелипенко Ульяна 6 51 3 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Пєшков Костянтин 6 52 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Піча Святослав 6 51 3 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Полегенько Ілля 6 64 3 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Потуринський Владислав 6 67 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Пройдисвіт Дмитро 6 52 3 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Морозівка
Проценко Олег 6 67 3 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівка
Райлян Надія 6 55 3 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Рокачук Надія 6 58 3 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Сеніч Ксенія 6 65 3 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Сирокваша Анастасія 6 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Сисоєв Микола 6 64 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Сістук Анастасія 6 67 3 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Степанов Денис 6 61 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Тельпіз Аріана 6 50 3 Озернянський ЗЗСО Одеської області Одеська с. Озерне
Філіпенко Святослав 6 50 3 Гімназія №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Харченко Софія 6 52 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Хомулін Тимур 6 52 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Царко Майя 6 58 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Шелегеда Анатолій 6 58 3 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Морозівка
Щічко Владислав 6 52 3 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Яновська Євгенія 6 60 3 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022