Шкільний портал
Вторник, 28.06.2022, 02:57
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 3245
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

4 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце (продовження таблиці) 
Саловарова Олександра 4 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Самицький Нікита 4 90 1 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Сахнюк Богдан 4 91 1 Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Сачок Андрій 4 93 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Сенчишина Евеліна 4 91 1 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Слюсаренко Ольга 4 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Соболь Вероніка 4 93 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ступка Данило 4 93 1 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Сулімов Дмитро 4 93 1 Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 
Сьомушкіна Варвара 4 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Телевний Станіслав 4 93 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Телеуця Віоріка 4 91 1 Озернянський ЗЗСО Одеської області Одеська с. Озерне
Тимчук Анна 4 91 1 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Тодорова Рімма 4 93 1 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Только Карина 4 93 1 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Трясорук Олександр 4 90 1 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Харькава Софія 4 93 1 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Чеберко Марія 4 93 1 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Чернєцов Ілля 4 91 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Шишман Тетяна 4 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Шувалова Мар'яна 4 91 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Явтушенко Вікторія 4 91 1 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Яковлєва Анастасія 4 93 1 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
ІІ місце 
Авраменко Крістіна 4 75 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Алієв Антон 4 84 2 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Андрєєв Олександр 4 75 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Андрющенко Тетяна 4 72 2 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Безрук Софія 4 81 2 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Берліменко Андрій 4 87 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Біленко Олександр   4 78 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Богатир Анна 4 81 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Богатир Данило 4 87 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Болдов Ігор 4 81 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Бортнічук Назар 4 70 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Булатова Наталія 4 72 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Бур'ян Данило 4 70 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Бучман Яніна 4 81 2 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Варванін Іван 4 78 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Венгринович Ярослав 4 75 2 Львівська ЗОШ №43 Львівська м. Львів
Вікарчук Ольга 4 78 2 Львівська ЗОШ №43 Львівська м. Львів
Воротило Давид 4 72 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Гмирко Вікторія 4 70 2 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Гнатко Поліна 4 78 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Горб Інна 4 75 2 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Грицишина Ярослава 4 81 2 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Грушко Станіслав 4 81 2 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Гуров Сергій 4 84 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Давидова Уляна 4 70 2 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Денисенко Аліса 4 84 2 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВРЗО Запорізька  м. Дніпрорудне
Діденко Вікторія 4 81 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Діденко Максим 4 75 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Д'яков Іван 4 70 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Засуха Михайло 4 81 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Іванова Анастасія 4 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Івченко Олександр 4 75 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ільїн Антон 4 81 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Калиновська Анастасія 4 75 2 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Кальненко Богдан 4 75 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Каріна Дар'я 4 81 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Карпекіна Валерія 4 72 2 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Каун Анна 4 75 2 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Кіяшко Богдан 4 81 2 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Ковальова Дарина 4 70 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Колесникова Маргарита 4 87 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Колюх Діана 4 84 2 Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 
Косован Іванна 4 81 2 Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Костєв Ігор 4 81 2 Лощинівський ЗЗСО Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області  Одеська  Лощинівка
Кравченко Мілана 4 84 2 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Крецул Іван 4 84 2 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Крючковська Єлізавета 4 87 2 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Куко Софія 4 87 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Кучєр Ангеліна 4 87 2 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Кушнір Мартин 4 78 2 Львівська ЗОШ №43 Львівська м. Львів
Ледовська Валерія 4 87 2 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Літвінов Сергій 4 81 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області донецька Новоселівка Перша
Лотоцький Артем 4 84 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Луценко Аделіна 4 87 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Олешня
Любченко Тимур 4 84 2 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Мелешко Анна 4 81 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Милашина Катерина 4 78 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Михальов Костянтин 4 87 2 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Мікулин Іван 4 75 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Мікулін Михайло 4 87 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Міленна Поліна 4 84 2 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Москаленко Максим 4 81 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Москвичева Ксенія 4 70 2 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Музика Іван 4 75 2 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Найденко Кирил 4 81 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Нестеренко Вікторїя 4 81 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Новік Єлизавета 4 70 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Носаль Крістіна 4 87 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Огнєв Анатолій 4 75 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Островерхов Матвій 4 71 2 Нижньопокровський ліцей Старобільської міської ради Луганської області Луганська  с. Нижньопокровка
Панькевич Поліна 4 81 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Папко Максим 4 87 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Петренко Дар'я 4 84 2 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Підвальний Станіслав 4 75 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Плескань Софія 4 72 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Пономаренко Михайло 4 72 2 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Пономарьов Назар 4 78 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Попкович Дар'я 4 81 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Прончакова Дар'я 4 82 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Протасов Артем 4 75 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Пругло Артем 4 81 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Прядко Анна 4 70 2 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Рудий Ярослав 4 84 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Смоляков Максим 4 87 2 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Солод Микола 4 87 2 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Солодовник Мирослава 4 84 2 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Стаміков Віктор 4 81 2 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Ступка Владислав 4 72 2 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Тищенко Єлизавета 4 87 2 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька Яковлівка
Тодоров Сергій 4 87 2 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Тютюнник Марія 4 84 2 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Удовиченко Євгенія 4 78 2 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Федорчук Євген 4 72 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Олешня
Хамаза Іван 4 78 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Харчук Ілона 4 72 2 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Худотепла Карина 4 81 2 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВРЗО Запорізька  м. Дніпрорудне
Цвєткова Поліна 4 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Чала Марія 4 84 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Чуракова Арина 4 75 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Шнипко Катерина 4 87 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Яковенко Вікторія 4 84 2 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Ян Ростислав 4 81 2 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Яхно Арсеній 4 81 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
ІІІ місце 
Агаян Алла 4 63 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Бадун Олексій 4 60 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Білич Андрій 4 63 3 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Вареник Денис 4 50 3 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Васильченко Кирило 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ващенко Валентин 4 57 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Виходець Іван 4 69 3 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Вініченко Дар'я 4 50 3 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Гарькавенко Іван 4 50 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Гвоздь Іван 4 60 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Герасимович Олександра   4 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Годунов Давід 4 63 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Дітьковский Богдан 4 63 3 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Жук Поліна 4 66 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Кривуца Данило 4 57 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Кузнєцова Єва 4 60 3 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Ларкін Олексій 4 59 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Левчук Володимир 4 51 3 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Литвин Тимур 4 66 3 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Литвиненко Сергій 4 50 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Ляховецька Єлизавета 4 66 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Меленець Варвара 4 57 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Мельничук Дарина 4 50 3 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Мєдєнцев Богдан 4 63 3 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Михальченко Валерія 4 54 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Молчанов Михайло 4 69 3 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Пономаренко Олександр 4 66 3 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Приплавко Матвій 4 50 3 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Рижов Ігор 4 51 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Ровнейко Назар 4 69 3 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Сахно Марія 4 57 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Скляр Катерина 4 54 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Скрипнік Поліна 4 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Стаценко Артем 4 69 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Стоянов Олександр 4 50 3 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Тітов Родіон 4 57 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Ткаченка Злата 4 51 3 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Фіялович Роман 4 54 3 Львівська ЗОШ №43 Львівська м. Львів
Чернієнко Дмитро 4 50 3 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Чібіс Анастасія 4 66 3 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Чучін Максим 4 63 3 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Шестопалов Марко 4 57 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шигінська Юлія 4 66 3 Львівська ЗОШ №43 Львівська м. Львів

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022