І місце (продовження таблиці) |
Саловарова Олександра |
4 |
93 |
1 |
Нововолинський ліцей №6 |
Волинська |
м. Нововолинськ |
Самицький Нікита |
4 |
90 |
1 |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
м. Шостка |
Сахнюк Богдан |
4 |
91 |
1 |
Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області |
Волинська |
с. Білосток |
Сачок Андрій |
4 |
93 |
1 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Сенчишина Евеліна |
4 |
91 |
1 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Слюсаренко Ольга |
4 |
91 |
1 |
Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області |
Київська |
с. Дівички |
Соболь Вероніка |
4 |
93 |
1 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Ступка Данило |
4 |
93 |
1 |
Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
c. Веселе |
Сулімов Дмитро |
4 |
93 |
1 |
Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Новопилипівка |
Сьомушкіна Варвара |
4 |
93 |
1 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |
Телевний Станіслав |
4 |
93 |
1 |
Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області |
Сумська |
м. Лебедин |
Телеуця Віоріка |
4 |
91 |
1 |
Озернянський ЗЗСО Одеської області |
Одеська |
с. Озерне |
Тимчук Анна |
4 |
91 |
1 |
Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Миролюбне |
Тодорова Рімма |
4 |
93 |
1 |
Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області |
Луганська |
с. Можняківка |
Только Карина |
4 |
93 |
1 |
Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Криничувате |
Трясорук Олександр |
4 |
90 |
1 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Харькава Софія |
4 |
93 |
1 |
Любимівський ЗПЗСО Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Чеберко Марія |
4 |
93 |
1 |
КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" |
Донецька |
м. Маріуполь |
Чернєцов Ілля |
4 |
91 |
1 |
Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
Новотроїцьке |
Шишман Тетяна |
4 |
93 |
1 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |
Шувалова Мар'яна |
4 |
91 |
1 |
Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області |
Сумська |
м. Лебедин |
Явтушенко Вікторія |
4 |
91 |
1 |
КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області |
Харківська |
с. Велика Бабка |
Яковлєва Анастасія |
4 |
93 |
1 |
Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області |
Запорізька |
с. Семененкове |
ІІ місце |
Авраменко Крістіна |
4 |
75 |
2 |
КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» |
Донецька |
смт. Очеретине |
Алієв Антон |
4 |
84 |
2 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Андрєєв Олександр |
4 |
75 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Андрющенко Тетяна |
4 |
72 |
2 |
Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Комишувате |
Безрук Софія |
4 |
81 |
2 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Берліменко Андрій |
4 |
87 |
2 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Біленко Олександр |
4 |
78 |
2 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Богатир Анна |
4 |
81 |
2 |
Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Дебальцеве |
Богатир Данило |
4 |
87 |
2 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Болдов Ігор |
4 |
81 |
2 |
Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
Новотроїцьке |
Бортнічук Назар |
4 |
70 |
2 |
Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Булатова Наталія |
4 |
72 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Бур'ян Данило |
4 |
70 |
2 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Бучман Яніна |
4 |
81 |
2 |
Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області |
Волинська |
с. Шклинь |
Варванін Іван |
4 |
78 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Венгринович Ярослав |
4 |
75 |
2 |
Львівська ЗОШ №43 |
Львівська |
м. Львів |
Вікарчук Ольга |
4 |
78 |
2 |
Львівська ЗОШ №43 |
Львівська |
м. Львів |
Воротило Давид |
4 |
72 |
2 |
Любимівський ЗПЗСО Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Гмирко Вікторія |
4 |
70 |
2 |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
м. Шостка |
Гнатко Поліна |
4 |
78 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Горб Інна |
4 |
75 |
2 |
КЗО НВК «Олександропільська СЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» |
Дніпропетровська |
с. Олександропіль |
Грицишина Ярослава |
4 |
81 |
2 |
Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Миролюбне |
Грушко Станіслав |
4 |
81 |
2 |
Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області |
Волинська |
с. Шклинь |
Гуров Сергій |
4 |
84 |
2 |
Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
Новотроїцьке |
Давидова Уляна |
4 |
70 |
2 |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
м. Шостка |
Денисенко Аліса |
4 |
84 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВРЗО |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Діденко Вікторія |
4 |
81 |
2 |
Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Дебальцеве |
Діденко Максим |
4 |
75 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Д'яков Іван |
4 |
70 |
2 |
Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Засуха Михайло |
4 |
81 |
2 |
Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Дебальцеве |
Іванова Анастасія |
4 |
84 |
2 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Івченко Олександр |
4 |
75 |
2 |
КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Ільїн Антон |
4 |
81 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Калиновська Анастасія |
4 |
75 |
2 |
Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області |
Луганська |
с. Можняківка |
Кальненко Богдан |
4 |
75 |
2 |
Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
смт Цвіткове |
Каріна Дар'я |
4 |
81 |
2 |
Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Дебальцеве |
Карпекіна Валерія |
4 |
72 |
2 |
КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Басань |
Каун Анна |
4 |
75 |
2 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Кіяшко Богдан |
4 |
81 |
2 |
Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області |
Полтавська |
с. Дмитрівка |
Ковальова Дарина |
4 |
70 |
2 |
Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області |
Миколаївська |
с-ще Ольшанське |
Колесникова Маргарита |
4 |
87 |
2 |
Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Селидове |
Колюх Діана |
4 |
84 |
2 |
Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Новопилипівка |
Косован Іванна |
4 |
81 |
2 |
Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Самакова |
Костєв Ігор |
4 |
81 |
2 |
Лощинівський ЗЗСО Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області |
Одеська |
Лощинівка |
Кравченко Мілана |
4 |
84 |
2 |
Боровенська гімназія Луганської області |
Луганська |
с. Боровеньки |
Крецул Іван |
4 |
84 |
2 |
Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
с. Надеждівка |
Крючковська Єлізавета |
4 |
87 |
2 |
Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області |
Одеська |
с. Мардарівка |
Куко Софія |
4 |
87 |
2 |
КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» |
Донецька |
смт. Очеретине |
Кучєр Ангеліна |
4 |
87 |
2 |
Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області |
Луганська |
с. Можняківка |
Кушнір Мартин |
4 |
78 |
2 |
Львівська ЗОШ №43 |
Львівська |
м. Львів |
Ледовська Валерія |
4 |
87 |
2 |
КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Басань |
Літвінов Сергій |
4 |
81 |
2 |
Новоселівський Перший НВК Донецької області |
донецька |
Новоселівка Перша |
Лотоцький Артем |
4 |
84 |
2 |
Любимівський ЗПЗСО Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Луценко Аделіна |
4 |
87 |
2 |
Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області |
Сумська |
с. Олешня |
Любченко Тимур |
4 |
84 |
2 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Мелешко Анна |
4 |
81 |
2 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Милашина Катерина |
4 |
78 |
2 |
КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Михальов Костянтин |
4 |
87 |
2 |
Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Комишувате |
Мікулин Іван |
4 |
75 |
2 |
Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Торське |
Мікулін Михайло |
4 |
87 |
2 |
Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Торське |
Міленна Поліна |
4 |
84 |
2 |
Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області |
Луганська |
с. Можняківка |
Москаленко Максим |
4 |
81 |
2 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Охтирка |
Москвичева Ксенія |
4 |
70 |
2 |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
м. Шостка |
Музика Іван |
4 |
75 |
2 |
Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області |
Одеська |
с. Мардарівка |
Найденко Кирил |
4 |
81 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Нестеренко Вікторїя |
4 |
81 |
2 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Новік Єлизавета |
4 |
70 |
2 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Носаль Крістіна |
4 |
87 |
2 |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов |
Херсонська |
м. Херсон |
Огнєв Анатолій |
4 |
75 |
2 |
КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» |
Донецька |
смт. Очеретине |
Островерхов Матвій |
4 |
71 |
2 |
Нижньопокровський ліцей Старобільської міської ради Луганської області |
Луганська |
с. Нижньопокровка |
Панькевич Поліна |
4 |
81 |
2 |
Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Синельникове |
Папко Максим |
4 |
87 |
2 |
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Іванівка |
Петренко Дар'я |
4 |
84 |
2 |
Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області |
Луганська |
с. Можняківка |
Підвальний Станіслав |
4 |
75 |
2 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Плескань Софія |
4 |
72 |
2 |
КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Пономаренко Михайло |
4 |
72 |
2 |
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Тернопільська |
м. Тернопіль |
Пономарьов Назар |
4 |
78 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Попкович Дар'я |
4 |
81 |
2 |
КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Прончакова Дар'я |
4 |
82 |
2 |
Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Торське |
Протасов Артем |
4 |
75 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Пругло Артем |
4 |
81 |
2 |
Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Торське |
Прядко Анна |
4 |
70 |
2 |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
м. Шостка |
Рудий Ярослав |
4 |
84 |
2 |
Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Торське |
Смоляков Максим |
4 |
87 |
2 |
КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" |
Донецька |
м. Маріуполь |
Солод Микола |
4 |
87 |
2 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Солодовник Мирослава |
4 |
84 |
2 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Стаміков Віктор |
4 |
81 |
2 |
Боровенська гімназія Луганської області |
Луганська |
с. Боровеньки |
Ступка Владислав |
4 |
72 |
2 |
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Тернопільська |
м. Тернопіль |
Тищенко Єлизавета |
4 |
87 |
2 |
Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
Яковлівка |
Тодоров Сергій |
4 |
87 |
2 |
Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області |
Луганська |
с. Можняківка |
Тютюнник Марія |
4 |
84 |
2 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Удовиченко Євгенія |
4 |
78 |
2 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Федорчук Євген |
4 |
72 |
2 |
Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області |
Сумська |
с. Олешня |
Хамаза Іван |
4 |
78 |
2 |
Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
смт Цвіткове |
Харчук Ілона |
4 |
72 |
2 |
Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області |
Волинська |
с. Шклинь |
Худотепла Карина |
4 |
81 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВРЗО |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Цвєткова Поліна |
4 |
84 |
2 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Чала Марія |
4 |
84 |
2 |
КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» |
Донецька |
смт. Очеретине |
Чуракова Арина |
4 |
75 |
2 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Шнипко Катерина |
4 |
87 |
2 |
Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Торське |
Яковенко Вікторія |
4 |
84 |
2 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Ян Ростислав |
4 |
81 |
2 |
Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області |
Полтавська |
с. Дмитрівка |
Яхно Арсеній |
4 |
81 |
2 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
ІІІ місце |
Агаян Алла |
4 |
63 |
3 |
НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Кропивницький |
Бадун Олексій |
4 |
60 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Білич Андрій |
4 |
63 |
3 |
КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Басань |
Вареник Денис |
4 |
50 |
3 |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
м. Шостка |
Васильченко Кирило |
4 |
50 |
3 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Ващенко Валентин |
4 |
57 |
3 |
КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Виходець Іван |
4 |
69 |
3 |
Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області |
Полтавська |
с. Дмитрівка |
Вініченко Дар'я |
4 |
50 |
3 |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
м. Шостка |
Гарькавенко Іван |
4 |
50 |
3 |
КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» |
Донецька |
смт. Очеретине |
Гвоздь Іван |
4 |
60 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Герасимович Олександра |
4 |
50 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Годунов Давід |
4 |
63 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Дітьковский Богдан |
4 |
63 |
3 |
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Іванівка |
Жук Поліна |
4 |
66 |
3 |
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Острожани |
Кривуца Данило |
4 |
57 |
3 |
Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Кузнєцова Єва |
4 |
60 |
3 |
Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області |
Луганська |
с. Можняківка |
Ларкін Олексій |
4 |
59 |
3 |
КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Левчук Володимир |
4 |
51 |
3 |
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Острожани |
Литвин Тимур |
4 |
66 |
3 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Литвиненко Сергій |
4 |
50 |
3 |
Любимівський ЗПЗСО Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Ляховецька Єлизавета |
4 |
66 |
3 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Меленець Варвара |
4 |
57 |
3 |
Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Мельничук Дарина |
4 |
50 |
3 |
Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області |
Волинська |
с. Шклинь |
Мєдєнцев Богдан |
4 |
63 |
3 |
Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Торське |
Михальченко Валерія |
4 |
54 |
3 |
Любимівський ЗПЗСО Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Молчанов Михайло |
4 |
69 |
3 |
ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
смт. Оленксандрівка |
Пономаренко Олександр |
4 |
66 |
3 |
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Тернопільська |
м. Тернопіль |
Приплавко Матвій |
4 |
50 |
3 |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
м. Шостка |
Рижов Ігор |
4 |
51 |
3 |
Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Ровнейко Назар |
4 |
69 |
3 |
Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області |
Одеська |
с. Мардарівка |
Сахно Марія |
4 |
57 |
3 |
Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Скляр Катерина |
4 |
54 |
3 |
КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Скрипнік Поліна |
4 |
50 |
3 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Стаценко Артем |
4 |
69 |
3 |
КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» |
Донецька |
смт. Очеретине |
Стоянов Олександр |
4 |
50 |
3 |
Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
Розівка |
Тітов Родіон |
4 |
57 |
3 |
Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Ткаченка Злата |
4 |
51 |
3 |
Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
м. Шостка |
Фіялович Роман |
4 |
54 |
3 |
Львівська ЗОШ №43 |
Львівська |
м. Львів |
Чернієнко Дмитро |
4 |
50 |
3 |
Любимівський ЗПЗСО Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Чібіс Анастасія |
4 |
66 |
3 |
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Іванівка |
Чучін Максим |
4 |
63 |
3 |
КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" |
Донецька |
м. Маріуполь |
Шестопалов Марко |
4 |
57 |
3 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Шигінська Юлія |
4 |
66 |
3 |
Львівська ЗОШ №43 |
Львівська |
м. Львів |