Шкільний портал
Вторник, 28.06.2022, 01:24
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік. 2 сторіРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 3245
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

2 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
ІІ місце (продовження таблиці)
Андреєва Вероніка 2 75 2 Нижньопокровський ліцей Старобільської міської ради Луганської області Луганська  с. Нижньопокровка
Атаманюк Вероніка 2 70 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Бабенко Анна 2 78 2 Юрківський КЗЗСО І-ІІІ ступенів Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська с. Юрківка
Базьо Микола 2 87 2 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Баклагіна Альбіна 2 81 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Бандурко Софія 2 87 2 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Бедрик Діана 2 84 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Березовський Іван 2 84 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Бєлай Гліб 2 84 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Біла Альона 2 75 2 КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Божко Дарія 2 87 2 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Боздуган Станіслава 2 72 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Ваврик Микола 2 81 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Василенко Евеліна 2 87 2 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Веремєєнко Макар 2 78 2 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Волик Михайло 2 72 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гемук Володимир 2 84 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Гладченко Кароліна 2 81 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Гмір Мілана 2 75 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Головко Софія 2 84 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Горєта Марія 2 78 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гривцев Артем 2 78 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Грицик Матвій 2 72 2 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Громов Дініс 2 78 2 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Гузенко Яна 2 75 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Гурман Назар 2 87 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Давиденко Дарина 2 72 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Джепа Анна 2 81 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Долінкін Михайло 2 81 2 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Древіна Маріанна 2 87 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Ель Сежаан Марван 2 87 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Єськова Домініка 2 81 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Жарікова Діана 2 87 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Живолуп Дар'я 2 81 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Жиленко Денис 2 84 2 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Жолтікова Мілана 2 75 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Жукова Каміла  2 81 2 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Залозний Матвій 2 75 2 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Захарченко Мілана 2 84 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Калініченко Крістіна 2 81 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Клюкова Анна 2 87 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Колесніченко Богдан 2 81 2 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Колєснік Олександр 2 81 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Коломієць Анна 2 87 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Коробкін Андрій 2 84 2 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
Костюк Іван 2 78 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Кошур Юрій 2 72 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Крецул Микола 2 81 2 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Кривогуз Софія 2 81 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Ландар Дар’я 2 75 2 Нижньопокровський ліцей Старобільської міської ради Луганської області Луганська  с. Нижньопокровка
Левадна Софія 2 87 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лисогор Владислав 2 84 2 Юрківський КЗЗСО І-ІІІ ступенів Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська с. Юрківка
Лихачов Богдан 2 75 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лукашов Нікіта 2 87 2 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Маєвська Вероніка 2 72 2 КЗ Сумської обласної ради — Шосткинський ліцей - інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Малєнок Елеонора 2 84 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Маркова Вікторія 2 81 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Мелащенко Діана 2 81 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Мельник Анастасія 2 78 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Моісеєва Анастасія 2 75 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Моісєєв Роман 2 87 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Молибог Аліна 2 81 2 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Сумської області Сумська с. Вільшана 
Мордух Костянтин 2 81 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Мороз Олександр 2 81 2 Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Мороз Олександра 2 78 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Морозов Тимур 2 78 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Мужецька Поліна 2 87 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Музика Кіріл 2 84 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Нікуліна Вікторія 2 87 2 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Пальона Дарина 2 84 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Пермякова Марія 2 78 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Попова Крістіна 2 87 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Попсуй Дмитро 2 84 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Редькіна Єлизавета 2 87 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Рік Ігор 2 87 2 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Романченко Дарина 2 75 2 Нижньопокровський ліцей Старобільської міської ради Луганської області Луганська  с. Нижньопокровка
Рубан Марія 2 84 2 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Руденко Олександра 2 72 2 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Русінський Гліб 2 78 2 Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Світенко Олександра 2 75 2 Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Сезоненко Наталія 2 81 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Семіряжко Вероніка 2 87 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сімко Варвара 2 87 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Сімоненко Валерія 2 75 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Сімоненко Єлизавета 2 72 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Сітак Кирило 2 72 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Соловйова Ліна 2 75 2 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Степаненко Матвій 2 84 2 Гоголівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Ткаченко Марія 2 84 2 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Ткачук Ілона 2 84 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Товстоп'ят Богдан 2 84 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Цибуля Микола 2 87 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Цикало Анастасія 2 84 2 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Чамлай Анастасія 2 81 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Чердак Ніка 2 78 2 Гоголівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Чухно Віолетта 2 72 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Шестакова Яна 2 78 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шишка Аліса 2 78 2 Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Шульга Денис 2 87 2 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Щеглова Вікторія 2 81 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Щірова Меланія 2 75 2 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Яковець Анастасія 2 75 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
ІІІ місце 
Алексєєнко Микола 2 69 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Бамбура Поліна 2 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Батов Євгеній 2 69 3 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Бєлоненко Нікіта 2 63 3 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Бикова Інеса 2 69 3 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Блотна Софія 2 50 3 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Бондаренко Михайло 2 50 3 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Бронецька Яна 2 50 3 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Бут Матвій 2 50 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Варакута Артем 2 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Венгер Артур 2 57 3 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Волк Олексій 2 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Волкодав Кирило 2 60 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Воскобойник Глєб 2 54 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Воскоєнко Мілена 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Геутенко Назар 2 50 3 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Сумської області Сумська с. Вільшана 
Горб Євгеній 2 69 3 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Гороть Олена 2 54 3 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Даниленко Іван 2 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Дороніна Варвара 2 66 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Дядиченко Олександр 2 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Єпіхін Максім 2 60 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Кадров Владислав 2 63 3 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Кашлакова Марія 2 66 3 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Клишевич Олександр 2 63 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ковтюх Дмитрій 2 60 3 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Корепанова Вікторія 2 50 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Кощук Іван 2 57 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Крайовий Максим 2 54 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Кудлай Ярослав 2 50 3 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Кунченко Володимир 2 66 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Куріптя Іван 2 50 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Кьсонз Владислав 2 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Лещенко Олександра 2 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Лукашова Аріна 2 54 3 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Майор Варвара 2 60 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Мартинець Єва 2 50 3 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Музика Дмитро 2 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Нестеренко Софія 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Олексієнко Софія 2 54 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Осипенко Ганна 2 50 3 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Петрашишена Роза 2 57 3 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Піддубна Кіра 2 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Плакса Єгор 2 57 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Полянська Вероніка 2 66 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Попова Марія 2 57 3 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Рокачинська Софія 2 69 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Роменський Роман 2 51 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Рубець Уляна 2 57 3 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області Чернігівська  с. Козилівка
Савченко Данііл 2 50 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Сафронова Анастасія 2 66 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Скляров Святослав 2 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Слончак Єгор 2 60 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Смаляний Іван 2 69 3 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Стецько Владислав 2 50 3 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Ткач Анастасія 2 57 3 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Толстой Артем 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Тур Ганна 2 66 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Черевань Софія 2 54 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Чернишова Вероніка 2 50 3 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Шаманський Андрій 2 63 3 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022